Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

[TUTORIAL] Windows Phone 7 - pierwsze kroki

<< < (2/4) > >>

jaroo5:
a ja taki mam kłopot : posiadam konto na xbox zarejestrowane w polsce, po nabyciu tel. z win7 chciałem korzystać z tego właśnie konta, niestety (jak słusznie zauważył autor) żadna usluga nie działa ( nawet ludzika nie ma :D ) zmiana lokalizacji w tel. i PC nic nie dała. Czy jest jakis sposób aby w pełni korzystac w tego konta na tel. ?

revanmj:
Chyba musisz też zmienić kraj w ustawieniach konta Live ID.

gbbsoft:

--- Cytat: jaroo5 w Lipiec 05, 2011, 10:01:16 ---a ja taki mam kłopot : posiadam konto na xbox zarejestrowane w polsce, po nabyciu tel. z win7 chciałem korzystać z tego właśnie konta, niestety (jak słusznie zauważył autor) żadna usluga nie działa ( nawet ludzika nie ma :D ) zmiana lokalizacji w tel. i PC nic nie dała. Czy jest jakis sposób aby w pełni korzystac w tego konta na tel. ?

--- Koniec cytatu ---
Ja mam druge konto w @hotmail.com ustawione jako USA (ale chyba jako UK jest lepiej). I to konto wskazałem w WP7.

jaroo5:
tak, raz na 12 m-cy mozna zmienić lokalizację konta na xbox.live ale tylko na wybrane kraje w których nie ma ani USA ani UK, nowe konto to nowa postać ( pointy zbierane przez dwa lata psu w ... takie niemówienie :)  może w końcu microsoft spojrzy łaskawszym okiem na PL i udostępni wszystkie usługi.

Cezary0178:
Witam,

Koledzy możecie mi pomóc z tymi kontami? Na chwilę obecną posiadam konto @ na hotmail -> ustawienia na PL. Mam też Xboxa, ale tu używam do logowania @ na gmail z ustawieniami US.
Zastanawiam się nad WP i mam pytanie jakby to pogodzić wszystko? Rozumiem, że podając hotmaila nie będę miał dostępu do mojego konta xboxa? Czy da się zalogować jednocześnie do telefonu przez @hotmail a potem równolegle włączyć konto konsolowe @gmail..?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej