Apple iOS > Gry iOS

Game Center wyzerowany..

(1/3) > >>

sajlent:
Wczoraj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Zaistalowałem aktualizację Angry Birds, po odpaleniu gry Game Center poprosił mnie o podanie hasła, wklepałem, następnie miałem podać z jakiego kraju jestem i ponownie podać login. Po podaniu mojego standardowego loginu i zatwierdzeniu wszystkiego zaczałem grać. Po wyjściu z gry odpaliłem Game Center i szok! Wszystko wyzerowane, zero znajomych, tak jakbym na nowo założył konto.. Wie ktoś może OCB??

Kapitan Pazur:
na pewno nic się nie wyzerowało, bo widzę Cię bez zmian, są i Twoje gry i osiągnięcia
może straciłeś połączenie z siecią? Wydaje mi się że kiedyś też mi się zdarzyło że GC spytał nagle o hasło i też potem były jaja bo jedna z gier straciła powiązanie z GC i trzeba było ją przeinstalować

sajlent:
Wylogowałem i zalogowałem się jeszcze raz i rzeczywiście wszystko wróciło do normy. Co ciekawe przy logowaniu podawałem ten sam adres email i tym razem wszedłem na swoje stare konto. Wygląda jakby na jeden adres były założone dwa konta.. Najważniejsze, że wszystko nie poszło w kosmos :)

OleYek:
Ja mialem wczoraj to samo z jedna z nowo zainstalowanych gier...

Mikeangelo:
Witam,

Jeszcze nie mam iPhona, ale juz zamowilem. Mam pytanie. Czy wszystkie gry obsluguja GameCenter? Czy kazda gra ma achievementy ktore wpadaja w nasz profil? Wyglada to tak jak na Xbox Live?

Pytam bo zastanaiwam sie na kupnem Dead Space i nie wiem czy maon achievementy w Game Center. Grałem w niego na Androidzie i jeżeli nie ma wsparcia dla achievementow to nie bede kupowal.

Z gory dzieki za pomoc.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej