Różne > Skradzione

skradziony HP 4150 z kartą 128mb sandisk

(1/15) > >>

jarmarek:
Witam!

Trafiło i na mnie... dziś przed południem spotkałem się oko w oko z dwoma miłośnikami nowych technologii oraz kontaktów między ludzkich... ponieważ chwalili się nożem nie wdawałem się w długie dyskusje:/

Do rzeczy... ich łupem padł mój kochany iPAQ 4150 z kartą sandisk 128mb oraz telefon SonyEricsson t68i

Wszystko działo się w Warszawie przy stacji Imielin

iPAQ posiadał 2 duże rysy na klapce od baterii, stylusa oraz baterie.

Na ekranie posiadał bardzo lipną folie (jak się przejedzie nawet stylusem to zostają wyraźne rysy) a sam ekran (widać po zdjęciu folii) jest dosyć mocno porysowany, szczególnie w dwóch charakterystycznych miejscach mianowicie w lewym górnym rogu mniej więcej pół centymetra od górnej granicy w tym miejscu znajdują się dwie bardzo porysowane miejsca o średnicy ~0,5cm

Folia jest na dole krzywo wycięta

Poza tym obudowa też była wyraźnie porysowana (w tym bardzo charakterystyczne jak gdyby wgniecenie["odpryśnięty" lakier]) z przodu poceta...

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE!
Proszę o kontakt ze mną póki co pod numerem 022 7982085 (narazie telefonu komórkowego z przyczyn jasnych nie mam)
lub pod adresem Mail : Jarmarek@rozalin.net

będę super wdzięczny za jakieś wskazówki... dla znalazcy pewnikiem znajdzie się i nagroda...

Pozdrawiam nie tak wesoło jak zwykle...

Jarmarek

duskerini:
gdzie cie dokładnie okradli?
teraz trzeba dokladnie obserwować allegro

misiaczek:
ja proponuje przejechac sie w sob. i niedz. na gielde na batorego i na wolumen .... tacy milosnicy technologii mobilnych rzadko sprzedaja skradzione rzeczy na allegro ... chociaz zdarzaja sie i tacy milosnicy :)

Jamirq:
Przykro mi :( Jakbys spotkal ich ponownie a bys mial przewage liczebna to proponuje potraktowac ich komenda "kill". oczywiscie jak tylko zobacze gdzies ten sprzet to dam znac

lipciopda:
jarmarek - a moze jakies numery seryjne?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej