Różne > POI PDAClub

Format współrzędnych podczas zgłaszania POI

<< < (2/4) > >>

nocnyMarek:

--- Cytat: Bilunia w Październik 06, 2009, 23:22:36 ---Ja w przeciwieństwie do Ciebie, zanim coś napiszę, to najpierw dwa razy sprawdzę.
--- Koniec cytatu ---

Widocznie w Twoim przypadku 2x to za mało,
wprowadziłem go dokładnie wg Twoich współrzędnych:
http://pdaclub.pl/index.php?option=com_poi&view=frontpage&Itemid=107&cat_id=346
Napisane: 07-10-2009, 00:28:11
--- Cytat: Bilunia ---cały czas wyskakuje komunikat o podanie współrzędnych "X".
--- Koniec cytatu ---
A to akurat wygląda na bug, też go dziś (a właściwie już wczoraj) znalazłm i już zgłosiłem.

Bilunia:
Wprowadzałem dokładnie wg Twojego .PNG
Punkt dał się wyświetlić na mapie Google, ale nie dał się zapisać. Ciągle powtarzał się komunikat, o podanie współrzędnych "X".
Natomiast odwzorowanie map Google i AM nie pokrywa się, dlatego dodawanie punktów przez wskazanie ich na mapie, powoduje błędy.

PS
Wprowadzić - to jedno, a zapisać - to już coś więcej.

nocnyMarek:
Pokrywa się, dokładnie, za wyjątkiem przypadków gdy na jednej z map jest błąd, bądź gdy zdjęcie z google jest źle skalibrowane.
Napisane: 07-10-2009, 00:40:10
--- Cytat: Bilunia w Październik 06, 2009, 23:22:36 ---Jeżeli dla Ciebie położenie punktu po prawej stronie ulicy, czy po lewej, z dokładnością kilkunastu metrów to to samo, to wybacz, ale mamy zdecydowanie różne wyobrażenie o dokładności.
--- Koniec cytatu ---

Niestety, jeśli wierzysz, że w każdym miejscu w kraju uzyskasz dokładność rzędu kilku metrów bądź mniej
i to jednocześnie na mapie AM, PPWK, i zdjęciach Google to jest to dość naiwna wiara.
Rzeczywistość jest znacznie mniej idealna od Twoich wyobrażeń.

Bilunia:

--- Cytat: nocnyMarek w Październik 07, 2009, 00:49:43 ---Niestety, jeśli wierzysz, że w każdym miejscu w kraju uzyskasz dokładność rzędu kilku metrów bądź mniej
i to jednocześnie na mapie AM, PPWK, i zdjęciach Google to jest to dość naiwna wiara.
Rzeczywistość jest znacznie mniej idealna od Twoich wyobrażeń.

--- Koniec cytatu ---

Tylko, że ja staram się, by te błędy zminimalizować. Natomiast Ty chcesz wszystkim wmówić, że dobrze jest, jak jest.

marcinl:

--- Cytat: Bilunia w Październik 07, 2009, 01:11:09 ---Tylko, że ja staram się, by te błędy zminimalizować. Natomiast Ty chcesz wszystkim wmówić, że dobrze jest, jak jest.

--- Koniec cytatu ---
i dobrze
a nocnyMarek nie wmawia nikomu, że jest dobrze jak jest tylko informuje, że jest tak a nie inaczej

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej