Źle działające przyciski ZOOM i VOLUME

  • 3 Odpowiedzi
  • 679 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline nieboraku

  • **
  • 219
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636N plus KINGSTON 2GB EP, Destinator 6 TS
Źle działające przyciski ZOOM i VOLUME
« dnia: Listopad 06, 2006, 20:14:49 »
Kurde, mam wrażenie, że gdzieś się z tym problemem już spotkałem, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć. Przeleciałem od początku wątki o Asusie i na nic nie natrafiłem.
A problem jest w tym, że np. w Destinatorze/igo przyciski ZOOM działają odwrotnie, czyli "-" przybliża a "+" oddala. W WM znowu głośność zamiast podnosić VOLUME + to robi się głośniej ZOOM +... co może być. Bo jakoś nie potrafię sobie z tym poradzić...

*

Soovek

Źle działające przyciski ZOOM i VOLUME
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2006, 00:57:53 »
Witam
Ja też kiedyś tego szukałem.
Wydaje mi się że znalazłem to na forum destinatora.
(Chyba nie było tego forum tylko gps) i z tego co pamiętam to właśnie destinator tak bruździł w systemie ale nie jestem pewnen.
Pozdrawiam

Źle działające przyciski ZOOM i VOLUME
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2006, 14:00:38 »
Tez tak mam, ale na tym moze polega intuicyjnosc oprogrmowania: klawisz w strone ekranu przyblizenie a odwrotnie oddalenie, na boki np obracanie mapy itp.

*

Offline nieboraku

  • **
  • 219
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636N plus KINGSTON 2GB EP, Destinator 6 TS
Źle działające przyciski ZOOM i VOLUME
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2006, 23:24:26 »
Cytat: "Soovek"
Witam
Ja też kiedyś tego szukałem.
Wydaje mi się że znalazłem to na forum destinatora.
(Chyba nie było tego forum tylko gps) i z tego co pamiętam to właśnie destinator tak bruździł w systemie ale nie jestem pewnen.
Pozdrawiam


Kurde, z tego co zauważyłem, to nie tylko jest to w Destynatorze. W Windows Media Player też coś jest skopane - możecie sprawdzić? W i-go też pokaszanione trochę :huh: - nie bardzo wiem jak to zwalczyć, bo to lekko wkurzające :/