636 i zakłocenia w obrazie....

  • 8 Odpowiedzi
  • 2089 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

636 i zakłocenia w obrazie....
« dnia: Marzec 21, 2006, 12:32:32 »
Witam!
Ostatnio zauwazylem, ze niekiedy przewaznie jak sie wcisnie start i palmtop tak jakby sie chwilke zastanawial to na ekranie widac delikatne zaklocenia w postaci poziomych paskow schodzacych z gory w dol. Czy ktos wie jak to wytlumaczyc? Spotkal sie ktos z tym ?

Mam jeszcze jedna sprawe. Chodzi o to ze w Automapie, jak wlaczam GPS to pisze ze szukam sygnalu GPS (com 5) i tak ciagle (dioda zielona miga), musze go wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz..... Wtedy jest ok. Ustawione mam wszystko tak jak powinno byc.....
?

Pozdrawiam!

*

Soovek

636 i zakłocenia w obrazie....
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2006, 13:13:04 »
Z tymi paskami to pierwszy raz słyszę ..... ale nie wydaje mi się, żeby tak powinno być.

636 i zakłocenia w obrazie....
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2006, 16:08:04 »
z tymi paskami tez sie nie spotkałem puki co , kiedys miałem w lewym dolnym kwadraciki tylko nie pamietam po czym, ale po restarcie było ok :!:

Cytuj
Mam jeszcze jedna sprawe. Chodzi o to ze w Automapie, jak wlaczam GPS to pisze ze szukam sygnalu GPS (com 5) i tak ciagle (dioda zielona miga), musze go wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz..... Wtedy jest ok. Ustawione mam wszystko tak jak powinno byc.....


Po 1 nie "pisze" tylko jest napisane :D  sprawdz GPSinfo czy wyszukuje i ustaw port programu COM5 czyli serial3 a port sprzętu COM6 jak robisz w domu to moze byc problem zreszta pisałem o tym gdzie indziej...
pozdrawiam

*

Offline oleey

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asusik A696
636 i zakłocenia w obrazie....
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2006, 17:17:53 »
Zimny start odbiornika GPS to ok. 40 sekund i może stąd to opóźnienie. Jeżeli przez dłuższy czas nie używasz odbiornika to potem potrzebuje on dłuższego czasu do startu.

Jeżeli chodzi o pasy na ekranie to masz to też przy naładowanej baterii? Byćmoże jak masz słabą baterię spada napięcie i nie wyrabia sterowanie ekranem.

pozdro. oleey

*

Offline Wolfrl

  • **
  • 119
636 i zakłocenia w obrazie....
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2006, 17:44:06 »
Cytat: "Morgan"
kiedys miałem w lewym dolnym kwadraciki tylko nie pamietam po czym, ale po restarcie było ok :!:

Hy hy ja też tak miałem i wiem po czym ale tu nie można takich rzeczy pisać więc wyjaśnienie masz na PW  :twisted:

636 i zakłocenia w obrazie....
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2006, 22:08:12 »
Cytuj
Hy hy ja też tak miałem i wiem po czym ale tu nie można takich rzeczy pisać więc wyjaśnienie masz na PW Twisted Evil


powiedzmy ze do tego zmiezałem i dlatego "nie pamietam" :D [/quote]

*

Soovek

636 i zakłocenia w obrazie....
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2006, 22:32:52 »
Panowie stąpacie po bardzo cienkim lodzie .....

:)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2006, 00:03:27 »
wiec co do gps to moze byc wlaczony tak, ze szuka non stop a jak wylacze i wlacze jeszcze raz to zaraz pojawiaja sie wskazniki sygnalu i jak jest sygnal to znajduje polaczenie, ale to drobnostka...

a co do tch zaklocen, to sa spowodowane karta pamieci, gdyz wystepuja przy duzym odczycie, a karta to stara mmc wiec wina nie po stronie palma :) to mnie uszczesliwilo :)

Dziekuje bardzo za szybka odpowiedz :)
Naprawde niezly support.......

:D
ps, jesli jest tu ktos kto lubi muzyke elektroniczna gatunku trance to prosze na priva bo mam sprawe...

Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz :)

*

Offline Wolfrl

  • **
  • 119
636 i zakłocenia w obrazie....
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2006, 11:59:43 »
Cytat: "Soovek"
Panowie stąpacie po bardzo cienkim lodzie .....

Przecież niczego złego nie powiedzieliśmy :wink:

Pozdro!