hotspoty za granicą Polski

  • 39 Odpowiedzi
  • 73289 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

reboot

hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 11, 2006, 01:19:37 »
Norwich, Connecticut.
Pod sądem i w bibliotece.

hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 20, 2006, 20:08:21 »
Na Litwie - wszystkie stacje Statoil, Wiekszosc Lukoil, Wilno - centrum miasta, Kowno - Starowka. Łotwa - wszystkie stacje Statoil, Estonia - podobnie..

*

Offline oozz

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim x51v, I5800
Italia-Genua
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 28, 2007, 10:30:11 »
Witam,
zdaję sobie sprawę, że temat już wiekowy, ale mam nadzieję, że jest jeszcze zainteresowanie, szczególnie osób jadących za granicę.
Jestem w tej chwili w Genui i z powodu cen internetu w hotelu szukam alternatywnych rozwiązań.
1. hamburgerodajnia. Niestety wszystkie odwiedzone (czyli jedna  :P  ) były płatne.
2. Znaleziony w internecie hotspot okazał się metalową bramą na jednej z ulic. Brama była zmaknięta i może dlatego dobrze tłumiła sygnał ;)
3. Jedyne skuteczne. Podłaczyć się do kogoś. W tej chwili mam cztery miejsca, gdzie bez problemu łapię niezabezpieczony sygnał, na tyle mocny, by odbierać pocztę, użyć gadulca itp. Zwykle mają nazwę "default". Wystarczy wejść pomiędzy bloki mieszkalne, by znaleść kilka niezabezpieczonych sieci. Większym problem jest znalezienie z nie zanikającym sygnałem, ale jest to możliwe.
Pozdrawiam
P.S. Dell x51v

*

Offline oozz

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim x51v, I5800
Odp: hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 11, 2007, 13:05:16 »
Wegry. Szombathely. (przy granicy z Austrią). Darmowy hotspot w rynku.

*

Offline Yankee

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II N7100
Odp: hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 16, 2007, 10:01:50 »
Witam!

Wybieram się w maju na narty do Hintertuxa w Austrii i chciałbym się was zapytać czy nie wiecie może czy jest tam dostepny jakiś hot-spot w rejonie miejscowości Mayrhofen - Tux ? Ewentualnie gdzie ich szukać na www ? Troche szukałem ale niestety nic z tego :-(

Pozdrawiam, Yankee

Odp: hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 21, 2007, 22:59:00 »
Czesc,

Lece na Tereryfe i pomimo przeszukania sieci nie natknalem sie na nic oprocz jednego hotelu choc i on jest troche niepewny.

Czy ktos moze pomoc?

(bede w poblizu Playa de las Americas)

bud

*

Offline ksnar

  • 9
  • Sprzęt: HTC Universal
Odp: hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 08, 2007, 00:05:32 »
Czesc
Wlasnie jestem w Niemczech. Z bezplatnymi hotspotami tu slabo, banawet jest slabo z takimi prepaidowymi kartami SIM jak simdata. Okazuje sie, ze czyms nie jestesmy do tylu....
Kupilem sobie dostep do sieci hotspotow t-mobile (normalnie ceny sa horrendalne, doba 18 euraczy, ale trafilem na ostatki promocji wakacyjnej 30 dni za 20 euro). Po co to pisze? Bo juz w niedziele wyjezdzam z Niemiec, a moj dostep bedzie jeszcze wazny do 21/09/07.
A teraz moja propozycja:  jezeli ktos z was przebywa w Niemczech, to sklonny bylbym przekazac mu/jej login i haslo w niedziele, kiedy bede opuszczal Niemcy. Nie za darmo oczywiscie, w zamian oczekuje bardzo, ale to bardzo dobrej, wielkiej czekolady.
Czekam na propozycje. Oferta wazna do niedzieli, 09/09/07, do godziny 1000. Pozdrawiam
PSION Revo, ERICSSON MC218, HP 4150, HP rx1950, HTC UNIVERSAL - oto krotka historia ewolucji

Odp: hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 26, 2008, 14:22:07 »
we Francji wszystkie McDonalds-y za friko

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 18, 2009, 10:30:41 »
Czechy: Praga
1) centrum Novy Smichov
2) centum Letnany

Poza tym w większości knajpek jest dostęp bezpłatny do WiFi z szybkim internetem.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Pretor

  • **
  • 241
  • Płeć: Mężczyzna
    • VW Club Polska
  • Sprzęt: HTC U12+/23pro
Odp: hotspoty za granicą Polski
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 13, 2015, 20:37:03 »
Hotspoty w niemieckich McDonalds obsluguje T-Mobile (niemiecka firma telekomunikacyjna). Nie sa one bezplatne. Po polaczeniu i wpisaniu dowolnego adresu w przegladarce, zostajemy przekierowani na strone T-Mobile, gdzie mozemy sie zalogowac (jesli jestesmy klientami tej sieci), albo zaplacic przy pomocy karty kredytowej. Wg. mnie ceny maja zabojcze - nigdy nie korzystalem...

Free-hotspot w Niemieckim i Holenderskim Mcdonalds jest na 100% teraz bezpłatne, jedne co trzeba zrobić to kliknąć w  swojej przeglądarce na ACCEPT dla danego Hotspota. Niektóre Free-Hotspoty w Niemieckich Mc mają limit godzinowy i czasami po 1-2 godzinach trzeba  zalogować się ponownie podając swój nr telefonu na który przychodzi kod dostępu. Jeżeli macie ze sobą 3 różne telefony to żaden problem ale jak chcecie poserfować dłużej (a jest tylko 1 nr tel), to można podać nr tel kogoś z rodziny i poprosić o dosłanie nam SMS-kiem. Działa bez problemu  :ok:

Na Niemcy jest aplikacja z wszystkimi aktualnymi Free WiFi w Germany: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nomanprojects.pointdroid.freewifigermanyfree
Nav: HP hx4700 / TT GO 940 Live / TT GO Navigation
Tel: Siemens S10D ->Siemens C35i ->Nokia 6300/6500 Slider/515 ->HTC Desire 610 ->HTC U Play ->HTC U12+/ HTC U23 Pro
[permit:OleYek] VW Club Polska