[WinCE 6.0 MIPS] obsługa CDROM

  • 0 Odpowiedzi
  • 12991 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[WinCE 6.0 MIPS] obsługa CDROM
« dnia: Sierpień 03, 2020, 13:33:17 »
Witam!
Jestem tu świeży, także z góry przepraszam jeśli dubluję temat z podobnym problemem lub piszę w złym dziale.. :angel:

Posiadam fabryczną stację multimedialną MediaNav (LG LAN5200WR1) i adaptuję ją do Megane II - stacja pochodzi z Dacii. Urządzenie posiada port USB obsługujący pamięci pendrive, ale nie obsługuje CDROM - stacja próbuje gadać z napędem, ale wyrzuca komunikat o błędzie komunikacji z napędem. MediaNav pracuje na WinCE 6.0 Embedded w architekturze MIPS.
Czy jest jakaś możliwość zaimplementowania obsługi CDROM do tego urządzenia? Brakujący sterownik? Byłbym wtedy w stanie słuchać mp3 z płyt. Uprzedzając opinie, że pendrive jest lepszy niż płyta - bez wątpienia jest, ale zależy mi na jak najbardziej fabrycznym wyglądzie sprzętu. Plyta główna będzie zamontowana w obudowie od fabrycznego radia Megane, ktore jest radiem z CD, moduł wyświetlacza zostanie umieszczony na szczycie deski rozdzielczej w module wyświetlacza fabrycznej nawigacji Megane. Ideałem byłaby jeszcze możliwość odtwarzania standardowych płyt audio (od tego też chyba jest jakis sterownik?), choć zdaję sobie sprawę, że tego w ogóle może nie dać się zrobić.

Dziękuję wszystkim za pomoc :)