Problem z aktywacją po hard resecie

  • 0 Odpowiedzi
  • 25708 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Problem z aktywacją po hard resecie
« dnia: Wrzesień 30, 2015, 10:03:13 »
Jakiś czas temu zastąpiłem swojego HP TouchPada nowym tabletem z pełnowymiarowym Windowsem (ThinkPad Tablet 2). HP wylądował w pudełku i trafił do szafy. Przed odłożeniem go do "magazynu" usunąłem Androida (który nigdy nie działał całkiem stabilnie) i zrobiłem HR WebOS-a. I jak się okazuje to był mój błąd. Dzisiaj spróbowałem go ponownie uruchomić i okazuje się, że się nie da - proces rejestracji zawiesza się na "HP Terms & Conditions". Okazuje się, że proces był zależny od zawartości on-line, która przepadła, gdy HP wyłączyło serwery. Chyba nie muszę tłumaczyć, że takie postępowanie firmy poważnie mnie zdenerwowało.

Czy jest jakaś metoda na obejście tej rejestracji?
Można w jakiś sposób zastąpić zamknięty sklep z aplikacjami, lub przynajmniej zainstalować je ręcznie? Chciałbym przywrócić WebOS-a do względnej używalności, już bez bawienia się Androidem. Chodzi mi o podstawowe funkcje - przeglądanie WWW, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów i YouTube'a, Skype itp. Jakby nie patrzeć, pomimo upływu lat tablet ma wciąż dość sensowne parametry.