Sony vaio TZ opinie

  • 17 Odpowiedzi
  • 39792 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Sony vaio TZ opinie
« dnia: Kwiecień 07, 2010, 22:49:38 »
Zanim podejmę ostateczną decyzję chciałbym poznać opinie o tym małym lapku. Może nawet znajdą się posiadacze na sali? :D Zamierzam kupić wersję core2duo 1.33GHz, 2Gb ram, ssd 64GB, dvd-rw, wifi/bt/3G. Głównie chciałbym wiedzieć jak sprawuje się na nim Windows 7 również w porównaniu z XP. Czy nie ma jakiś niedoróbek, które z czasem zaczynają wkurzać. Jak wypada głośność pracy czyli w zasadzie układu chłodzenia bo dysk będzie sdd. Czy podczas niewymagającej pracy wiatrak się włącza i jak często. Jak gorąca jest obudowa? Obecnie mam Lifebooka p7120 i z racji pasywnego chłodzenia, czasem lubi się nieprzyzwoicie nagrzać ;)
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2010, 23:36:28 »
Znajdą

jeśli mogę zapytać jaki budżet przeznaczasz ? moze przepłacasz i mozna kupić inne Vaio w tej cenie?

Mam obecnie serie Tz .Sz i Z mogę troszkę podpowiedzieć Fujitsu też mam mogę porównać

Na pewno z rozczarowań czekają cię

Klawiatura dziwnie miękka będziesz się wściekał.

Wentylator potrafi być słyszalny ale jest zarządzalny
I są dziwne sposoby aby w Vaio je uciszyć
Windows 7 pracuje z szybkością podobną do czystej Visty

Podane czasy są na czystym systemie

1m 5s boot from off.
..18s from hitting [enter] on login/password to idle desktop.
...6s to sleep from idle desktop.
...2s to desktop from sleep.
..35s to hibernate from idle desktop.
..38s to idle desktop from off [hibernate].
..25s from idle desktop to power off [shut down].

Pozdrawiam Serdecznie

A i dodatek lepszy nieco TZ-2000 (to wersja Usa ) ma poprawione konstrukcyjne wady można go zdobyć za 2400 z secound hand graty do niego supportuje Herman Electronics i są nieco lepsze

Dodatek numer 2 "prawdopodobie" uda Ci się aktywować Gps jesli kupisz model wyposażony w 3g (trochę roboty przy tym jest) ale to inny temat musiałbym znać dokładny model z linkiem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2010, 00:00:38 wysłana przez cardax »
Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2010, 14:41:25 »
Dokładnie to model VGN-TZ295N/XC nówka do kupienia w okolicach $1100. Co prawda ma modem cdma (wersja na USA) ale ze zmianą na 3g nie będzie problemu. Ważne że ma dodatkowe bebechy pod zamontowanie karty 3g. Nic innego sensownego w tych rozmiarach nie mogę znaleźć (pomijając TT bo za drogie). Od razu mówię że Atomy odpadają.

Jak wygląda praca wiatraka przy małym obciążeniu tzn przeglądanie stronek via wifi? Czy nagrzewa się tak że trzymanie rąk pod klawiaturą i na nogach staje się dokuczliwe? W p7120 niestety często tak jest z braku wentylatora. Ale przynajmniej cały spód jest oklejony włochatym materiałem. W TZ widzę że jest goły plastik.

Te czasy dotyczą dysku ssd? Jak tak to trochę sporo bo na hdd 4200rpm w p7120 goły win7 właśnie tyle wstaje :/ Niestety nie działa na nim regulacja podświetlania i wróciłem do xp.

Sprawdzałeś jak sprawuje się przy odtwarzaniu filmów mkv 720p? Na p7120 trzeba się mocno natrudzić aby w miarę płynnie poszło ale i tak nie zawsze się da.
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2010, 17:15:52 »
Dokładnie to model VGN-TZ295N/XC nówka do kupienia w okolicach $1100. Co prawda ma modem cdma (wersja na USA) ale ze zmianą na 3g nie będzie problemu. Ważne że ma dodatkowe bebechy pod zamontowanie karty 3g. Nic innego sensownego w tych rozmiarach nie mogę znaleźć (pomijając TT bo za drogie). Od razu mówię że Atomy odpadają.

Jak rozumiem musi byc 11 cali i basta :) bo za ta cene mozna cos innego kupic

Jak wygląda praca wiatraka przy małym obciążeniu tzn przeglądanie stronek via wifi? Czy nagrzewa się tak że trzymanie rąk pod klawiaturą i na nogach staje się dokuczliwe? W p7120 niestety często tak jest z braku wentylatora. Ale przynajmniej cały spód jest oklejony włochatym materiałem. W TZ widzę że jest goły plastik.

Nie bedzie grzal na golych kolanach

Te czasy dotyczą dysku ssd? Jak tak to trochę sporo bo na hdd 4200rpm w p7120 goły win7 właśnie tyle wstaje :/ Niestety nie działa na nim regulacja podświetlania i wróciłem do xp.

Sprawdzałeś jak sprawuje się przy odtwarzaniu filmów mkv 720p? Na p7120 trzeba się mocno natrudzić aby w miarę płynnie poszło ale i tak nie zawsze się da.
Intel 945GM Express powinien wystarczyc ale filmowy laptop to nie jest :) raczej biznesowy cienki

Pozdrawiam
Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2010, 17:37:11 »
h264 nie jest dekodowane przez grafikę. Dopiero te nowsze potrafią sprzętowo. Tak więc pytanie czy procesor daje radę :)
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2010, 21:13:12 »
Z "bidą daje radę" jak system jest posprzątany :)

Dlatego pytałem Cię o cenę i parametry bo 1100$ x3,8 Dolar to możesz sobie kupić Vaio z grafiką podwójną (Stamina)
I powiem tak to by było dla Ciebie najlepsze i jeszcze Ci dużo pieniazków zostanie a sprżet bedzie miał procek T7700 2,4ghz

Procesor typu  "U" uciągnie ale cudów nie będzie.





Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2010, 22:04:37 »
Dolar stoi 2,9 :)
Problem w tym że to już jest ponad 13" więc większy będzie i cięższy. Chociaż powiem że całkiem fajnie wygląda seria Z. Który model byś polecił?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2010, 22:26:14 wysłana przez ziele »
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2010, 23:03:51 »
O sorry z tym dolarem

Inaczej nie walczyłbym o te dwa cale bo nie warto

Poleciłbym każdy model Z (z dwoma zastrzeżeniami) Głośne wiatraki I psuje się karta Nvidia!!!! wynika to z umieszczenia chipsetu na cynowych kuleczkach (zakaz stosowania ołowiu)

Natomiast Polecił bym wszystko co kończy się na 8400 GM (Nvidia)(kuleczki ołowiane nie smiertelne) Nie psuje się!!! a wystarczy i to nadto.

Może być Z może być Sz są bardzo wydajne i patent z dwoma kartami nie powiem zły nie jest :)
Polecam obie serie

Ps Jak bedzie w bebechach modem 3G Optiona możesz uruchomić GPS

Pozdrawiam
Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2010, 04:08:01 »
Spodobał mi się model VPCZ11X9E/B i jest jeszcze na granicy moich możliwości finansowych. Waga ta sama co mój obecny p7120, wymiary trochę większe na szerokość i nieporównywalnie lepsze bebechy :)
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2010, 22:10:49 »
Spodobał mi się model VPCZ11X9E/B i jest jeszcze na granicy moich możliwości finansowych. Waga ta sama co mój obecny p7120, wymiary trochę większe na szerokość i nieporównywalnie lepsze bebechy :)

Z tego co Pamietam to na tym grać można

Każda linia Sony czemuś służy

Jedne są dla Biznesmenów (Obudowa wykonanie lux długi czas baterii) (słabe głośniki)
Drugie dla Graczy filmów i multimediów (obudowa normal mocne bebechy krótszy czas pracy baterii)
Trzecie (bardzo przenośne)

itd

Bedziesz zadowolony z wydajności

Sony Jako firma ma

:)

1 straszną Wadę :) koszt baterii

1 straszną cnotę Niesamowite Matryce!!!

:)
Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2010, 20:24:17 »
Podają 6h na standardowej baterii wiec tragedii nie ma. W rzeczywistości pewnie nieco krócej. W przyszłości może dokupię powiększoną do 9h. Co do kosztów baterii... umiem sam sobie wymienić ogniwa. Robiłem to już w p7120 i bateria chodzi jak nówka za 1/3 kosztów oryginalnej.
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 04, 2010, 22:47:51 »
Kupiłem własnie Tz

Bedzie wszystko śmigać własnie skonczyłem testy

napisz czy kupiłeś i jak się sprawuje?
Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 09, 2010, 19:51:04 »
Kupiłem najnowszy model Z czyli ten co podałem wcześniej VPCZ11X9E/B. Większy od TZ ale dalej ma kompaktowe rozmiary. Porównując z fujitsu p7120 jest około 4cm szerszy, a reszta wymiarów ta sama. Co ciekawe jest chyba nawet minimalnie lżejszy... około 1,4kg. Używam go niecały miesiąc i jestem zadowolony. Jest szybki... nowy procesor core i5, 2x ssd w raid0 i dodatkowa grafika dają niezłego kopa. Dwie przełączane grafiki to świetny pomysł (kolesie już rozgryzają jak odpalić na tym Nvidia Optimus i chyba nawet już są jakieś sukcesy). Na zintegrowanej intela bez problemu da się osiągnąć deklarowane 6h pracy, a na nvidii można pociupać spokojnie w nowsze gry. Genialna jest też podświetlana klawiatura, która jest aktywowana przez czujnik światła. Ekran też może być podświetlany odpowiednio do otoczenia. Myślałem, że kiepsko ta regulacja będzie działać ale miłe zaskoczenie bo nie trzeba nic samemu poprawiać :) Matryca ma dość dobre kąty ale z S-PVA w stacjonarce przegrywa. Kontrast jest bardzo wysoki i kolory są bardzo intensywne. Z początku nie mogłem się przyzwyczaić. Podobnie jak w TZ pokrywa z matrycą jest bardzo cienka i się wygina ale chyba się nie połamie. Widziałem fotkę jak koleś za róg matrycy podnosi całego laptopa :) Stylistyka i wykonanie obudowy jest na wysokim poziomie. Górna część obudowy to szczotkowane aluminium. Szkoda tylko, że nadgarstek nie jest już z aluminiowy jak we wcześniejszym modelu. Poza wieloma plusami tego modelu jest parę minusów. Pierwszy to oczywiście cena jednak jakość i parametry trochę to usprawiedliwiają. Chłodzenie mogło by być lepsze. Obudowa się nie nagrzewa ale wentylator chodzi non stop nawet gdy nic się nie robi. W ciągu dnia to nie przeszkadza ale wieczorem już słychać. Brak czytnika linii papilarnych... w tak topowej serii myślę, że to powinien być standard, a nie tylko w droższej wersji. Brak jakiejkolwiek płytki. Na szczęście jest dodany program do nagrania partycji recovery na płytki dvd. Ostatni minus to korzystanie z wyjścia HDMI jest możliwe tylko na karcie nvidii.
To chyba na tyle :) Jakbyś coś chciał jeszcze widzieć to pytaj :)
Co do modelu TZ to który dokładnie kupiłeś? Daje radę z filmami 720p x264?
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 09, 2010, 23:40:31 »
kupiłem taki
    * Product Description: Sony VAIO TZ Series VGN-TZ21WN/B - Core 2 Duo U7500 1.06 GHz - 11.1" TFT
    * Dimensions (WxDxH): 27.7 cm x 19.8 cm x 3 cm
    * Weight: 1.2 kg
    * Localisation: English
    * Platform Technology: Intel Centrino Duo
    * System Type: Notebook
    * Built-in Devices: Stereo speakers, wireless LAN aerial, Bluetooth aerial
    * Embedded Security: Trusted Platform Module (TPM 1.2) Security Chip , fingerprint reader
    * Processor: Intel Core 2 Duo U7500 / 1.06 GHz ULV ( Dual-Core )
    * Cache Memory: 2 MB - L2 Cache
    * RAM: 2 GB (installed) / 2 GB (max) - DDR2 SDRAM - 533 MHz - PC2-4200 ( 1 x 2 GB )
    * Card Reader: Yes
    * Hard Drive: 100 GB - 4200 rpm
    * Optical Storage: DVD±RW (+R double layer) / DVD-RAM - integrated
    * Display: 11.1" TFT 1366 x 768 ( WXGA )
    * Graphics Controller: Intel GMA 950 Dynamic Video Memory Technology 3.0
    * Audio Output: Sound card
    * Telecom: Fax / modem - 56 Kbps
    * Wireless Broadband (WWAN): HSDPA 3g
    * Networking: Network adapter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, Draft N Bluetooth 2.0 EDR
    * Wireless NIC: Intel PRO/Wireless 512AN
    * Notebook Camera: Integrated - 0.3 Megapixel
    * Input Device: Keyboard, touchpad
       Fingerprint
    * Battery: Lithium Ion
    * Run Time (Up To): 7 hour(s)
 

To takie maleństwo z jedną kartą graficzną strasznie małe na zdjęciach wyglądało większe

To co piszesz o głośnym wentylatorze to to samo co w wersjach Sz czyli 13 calówkami
Mam Sz61xn ale na to są metody wyciszania niektóre w formie filmów na Yotube. a niektóe wykonałem sam.
Np w miejsce łozyska slizgowego wentylatora "wkropliłem" nie zasychający silikon (specjalny) efekt natychmiastowy.

Powiem tak bo mogę się odnieść do porównania 13 calówek z 11 calówkami i powiem tak :( trzeba mieć oba :(

a)
Matryca w 13 calówce jest słabsza( a niby to samo) ,obudowa nieco "słabsza" wentylator głosniejszy (Masz aplikację sony do zwolnienia wentylatora)

Ale są za to dwie karty graficzne (to naprawdę jest zaj... :) Patent sprzet jest wydajny a dysk 2,5 cali mozesz sobie w 30 minut podmienić

b) 11 calówka Tz to sprzęt czysto przenośny netbook w prawdzim słowa tego znaczeniu ma jednak jedną straszną wadę
Dysk Zif 1,8 cala te dyski Nigdy nie były wydajne i to jest waskie gardło.
Karta intela spokojnie wystarcza do filmów w parametrach które podałeś

Reszta to już same zalety Obudowa ,jakosć wykonania i fakt że nie ma procesora Atom na pokładzie to same atuty tego sprzętu.

11 calówka była by hiper Ideałem netbooka gdybym dokupił 128Gb SSD dysk ale paskudnie jeszcze kosztują

Dodam że gdyby nie ty :) nie zdecydował bym się na zakup serii Tz ale twoje pytania zaważyły na zakupie

Myśle że optymalny wybór to dwa lapki (wiem wiem kasa )

Ale w domu czy w biurze można i wskazane jest używać 13 calówki a jak wspomniałem dwie karty graficzne to bajka

A ze sobą wręcz w kieszeni można mieć 11 calówkę.

Ps Seria Tz to chyba ostatnie dziecko Sony porządne :( z Duo Core bo nowe 11' sa już z Atomami :( cuż prawo rynku i ceny.

Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 23:44:36 wysłana przez cardax »
Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2010, 02:17:00 »
U mnie niestety dysku nie wymienię bo tu Sony zastosowało jakiś autorski wynalazek aby dało się upchać te wszystkie bajery w jednej obudowie. Samsung zrobił dla Sony dwa dyski ssd na jednej płytce wielkością przypominające 1,8" i podpięte do płyty za pomocą taśmy innej niż ZIF więc też żaden standard. W systemie oczywiście widać dwa dyski sata2 złączone w jeden duży 128GB. Opcje droższe mają dwie takie płytki czyli 4 dyski ssd. Spięte w raid0 dają imponujący transfer kolo 500MB/s. U mnie jest nieco ponad 300MB/s. Sam system wstaje kolo 20s z tymi wszystkimi śmieciami od sony i moimi programami. Od kliknięcia powerem kolo 30s. Samo uruchamianie aplikacji czy instalowanie działa bardzo szybko. W miejsce dvd mogę zamontować dysk 2,5" bo jest na zwykłym złączu sata ale na razie nie widzę potrzeby.

W Fujitsu p7120 miałem dysk taki jak Ty 1,8" z tą różnicą że pata i to w wersji pinowej o pojemności 60GB i 4200rpm. Ten dysk był mega wolny. Potem kupiłem dysk 120GB również 4200rpm w wersji ZIF i dorobiłem sobie przelotkę z pinowego na ZIF. Działało troszkę lepiej ale i tak wolno. Potem kupiłem dysk SSD Kingspec 64GB na ebayu. Na tym dysku w końcu zaczął szybko działać. Transfer na poziomie 60-70MB/s podczas gdy hdd miał kolo 20-30MB/s. Przy małych blokach 4K ma 2-3MB/s gdzie hdd ledwo wyciągał 100KB/s !! nie wspominając już o czasie dostępu. Na ssd w vaio mam kolo 17MB/s przy blokach 4K. Zmień sobie dysk na ssd to poczujesz wielką różnicę. Cenę 64GB można jeszcze przeczyć. Przed zakupem się tylko upewnij że dysk obsługuje TRIMa i oczywiście najlepiej zainstalować win7 bo starsze tego nie obsługują. O co chodzi z TRIMem myślę że znajdziesz na necie.

Co do używania 11" to przez 3 lata na takim pracowałem w terenie i nie było problemów. Problem jest teraz taki że nie robią już mocnych sprzętów tej wielkości. Gdyby TZ miał lepsze parametry to bym jednak go wybrał. Seria Z co prawda nieco większa ale za to wydajne bebechy. Fujitsu mógłbym dalej używać ale coraz bardziej irytowało mnie to powolne działanie. Nie radził sobie z wymagającymi kodekami i ciężkimi stronami. Nawet najgorsze wideo we flashu potrafiło obciążyć maksymalnie procesor. To gówno jest niesamowicie niezoptymalizowane i mam nadzieje że w końcu coś z tym zrobią. Co ciekawe ściągnięcie tego wideo na dysk i odtworzenie w zwykłym odtwarzaczu przebiegało bez problemów nawet 720p gdzie w stronie mógłbym tylko zobaczyć jedynie pokaz slajdów.

Jeśli chodzi o wiatrak to bardzo głośny przy małych obrotach nie jest no ale spokojnie mógłby się kręcić wolniej. Dopiero przy graniu na karcie nvidii wchodzi na pełne obroty i jest głośny jak suszarka. Dmucha też dość mocno gorącym powietrzem więc nie wiem czy zastosowanie tego patentu było by dobre. W opcjach wiatraka które nie są zbyt rozbudowane są do wyboru tylko 3 tryby pracy. Silent, balanced i performance. Na tym pierwszym nie da się grać na nvidii bo zaraz się przegrzewa i się przycina przez spowalniający bezpiecznik termiczny. Używam drugiego bo przy bezczynności jest cichy jak na pierwszym a przy obciążeniu daje większe obroty. Ten ostatni cały czas daje trochę większe obroty niż na silent.

Nie odpowiedziałeś mi jeszcze jak sobie TZ radzi z x264 720p. Sprawdzałeś to?

Jeśli bym otworzył vaio żeby grzebać przy wiatraku to chyba będzie po gwarancji?

Jutro może wrzucę fotki porównawcze fujitsu z vaio.

« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2010, 02:20:34 wysłana przez ziele »
Are you shpongled?

*

Offline cardax

  • ***
  • 303
  • Made in Japan
    • Reklama
  • Sprzęt: Jornada 720,Jornada 728,Htc Hero,Ipaq 914c,Sony U3
Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 10, 2010, 21:16:42 »
Specjalnie zassałem byle jaki film byle w tej rodzielczości ,kodek jest -Działa bez problemu

Jesli nie masz żadnych stickerów na śrubkach to możesz to zrobić i olej serwis.

Ten Silikon nie zasychający kosztował mnie całe 6zł i jak zrobisz to umiejętnie (czytaj mało) to masz cichy wiatrak

Wrzuć fotki
Ja wrzucę jutro wieczorem

Pozdrawiam

Z tego co pisałeś nie ma już fingerprinta
Seria x nie ma już napędu
A serię W oparto na Atomie

To świadczy że Sony dopasowuje się do rynku i do całej konkurencji tzn robi to samo :(
Chyba że na inne kraje są lepsze modele a tego nie sprawdzałem :( brak czasu
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2010, 21:19:36 wysłana przez cardax »
Htc Hero.Star Track ,Diamond,HTC TOUCH,HP914c
jaq3,dell Axim,Casiopeia,Ethen Obecnie mój kochany Imate 9502
Es400 Blackberry 9900 Android dla androidów :)

Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2020, 03:00:05 »
Hej! Trochę odkopuję stary wątek, ale udało mi się kupić Vaio Tz takiego jak miałem 12 lat temu :)
Strasznie chciałem go przywrócić do stanu fabrycznego, może ktoś tutaj ma Recovery DVD z Vistą lub XP downgrade disc dla tego laptopa? Z chęcią odkupię!

Odp: Sony vaio TZ opinie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 14, 2021, 14:53:09 »
lefti696 jeżeli jeszcze potrzebujesz to odezwij się na priv