ZENEC ZE-NC2010 - zmiana oprogramowania nawigacyjnego

  • 64 Odpowiedzi
  • 74907 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ZENEC ZE-NC2010 - zmiana oprogramowania nawigacyjnego
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 17, 2020, 12:53:28 »
Albo coś źle robisz, albo to MIPS a nie ARM, a na MIPS'a nie powstało nic poza jedną starą wersją IGO.

Odp: ZENEC ZE-NC2010 - zmiana oprogramowania nawigacyjnego
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 17, 2020, 21:32:55 »
a jak sprawdzic czy to mips czy arm?

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ZENEC ZE-NC2010 - zmiana oprogramowania nawigacyjnego
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 18, 2020, 10:15:33 »
Musiał byś zgrać z oryginalnej karty plik exe nawigacji (navigation.exe) na komputer i potraktować go jednym z programów do sprawdzania zależności, np dependencywalker. Ogólnie da się to ocenić tylko po plikach exe.

Odp: ZENEC ZE-NC2010 - zmiana oprogramowania nawigacyjnego
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 18, 2020, 13:53:28 »
robie tym programem ale error wyskakuje, moze jak podesłabym ci plik  navigation to mogłbys sprawdzic?? Jest tylko jeden plik exe własnie ten Navigation..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2020, 13:59:11 wysłana przez aliens »

Odp: ZENEC ZE-NC2010 - zmiana oprogramowania nawigacyjnego
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 07, 2021, 20:24:31 »
Siema Panowie i Panie! Na wstępie mega podziękowania dla kolegów Angler oraz listek za świetne porady i obeznanie w temacie, mój zenec 2010 przepięknie przeszedł przez cały proces aktualizacji softu i odpalił ładnie TC... I to był mój gwóźdź do trumny bo zacząłem mieszać. I tak namieszałem, że wrzuciłem do niego iGO8 który prawdopodobnie był dedykowany dla większych urządzeń o większym wyświetlaczu aniżeli mój. Skutek jest następujący - Zenec uruchamia się, chwilowo pokazuje ekran radia, da się przeklinać w menu i nagle po kilku sekundach jakby automatycznie otwiera navi (nie wiem czy to możliwe?) I nie da się nie zrobić: ani zminimalizować, ani przejść do innego modułu żadnym przyciskiem. Jedyne co się da to przytrzymać przycisk"wide pic" i pojawia się wówczas możliwość podkręcania jasności.

Czy macie jakiś pomysł w jaki sposób sobie pomóc?

Połączone: Kwiecień 07, 2021, 20:26:24
Jak nie Wy, to ja się poddaje. Dodam że iGO to żaden cr*ck z internetu, tylko pobrany z innego zenca sam folder Navigation (bez map). Myślę czy istnieje jakiś sposób na odpalenie trybu awaryjnego czy cokolwiek. Przez te kilka sekund udaje mi się dojść jedynie do Setup>Navi updated> i tu gdyby tylko udało się odpalić TC - ale nie zdąży nawet się pojawić ten ekranik z wyborem TC -, po prostu czarny ekran i kaplica.

Błagam, pomóżcie - postawie piwo a nawet 4 lub 16 jeśli będzie trzeba. Z góry dzięki za odpowiedzi, nawet te sugerujące że już nic się nie da zrobić bez pomocy serwisu.

Pozdrawiam!
  :wink: :D :ok:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2021, 20:26:24 wysłana przez Mateusz Szczakowian »