Hagenuk s200 kilka pytań

  • 2 Odpowiedzi
  • 2359 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Hagenuk s200 kilka pytań
« dnia: Marzec 13, 2010, 14:52:31 »
wczoraj buszując po allegro natrafiłem na ten sprzęt (i jako miłośnik PalmOS i nietypowych telefonów, niewiele się zastanawiając, kupiłem za 100zł z przesyłką (jak myślicie przepłaciłem?):)).

Teraz naszły mnie refleksje jak ten sprzęt się sprawdza - procesor 168Mhz nie jest zbyt słaby na PalmOS 5.4? Jak to się sprawuje jako telefon? W googlu za dużo nie ma. Wiem tyle, ile wyczytałem na forum  w jednym temacie - opinie dość dobre, ale znowu na elektrodzie jakiś typ nazwał telefon "najgorszym syfem".

Pytanie do posiadaczy byłych i teraźniejszych: co możecie powiedzieć o tym egzotyku.

Abre tu mente

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Hagenuk s200 kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2010, 11:00:09 »
Jest to egzotyk w pełnym tego słowa znaczeniu :) Głównym problemem jest ekran o niestandardowej rozdzielczości (160x220), który wykorzystuje tylko kilka aplikacji, dodatkowo jest tam zastosowany lcd o szerokości 176px więc po bokach są paski o szerokości 8px, dobrze to nie wygląda. Sam telefon jest całkiem nieźle wykonany, choć sam design jest nieco topory.
Od strony programowej problemem jest praktycznie zerowa kompatybilność z oprogramowaniem dla Treo, nie można używać aplikacji do obsługi modułu telefonicznego.
Poszukaj w archiwum, jest wątek o tym sprzęcie, kilku użytkowników się wypowiadało.

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Hagenuk s200 kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2010, 20:13:03 »
Tamten wątek czytałem oczywiście :)
Telefon do mnie dotarł i ekran może nie powala, ale nie jest źle. Sam Palmphone całkiem niezły - design mi się podoba - nic nie świeci,lubię takie. Jakość dźwięku z głośnika rozmów może nie powala, ale jest ok. Co do aplikacji, to działa jak na razie wszystko co testowałem (160x160).
Mam jeszcze pytanie: ile powinna trzymać lekko zużyta bateria przy podświetleniu na max i zabawie systemem (beam, bt: wyłączone. GSM: włączone)?
Abre tu mente