Centro - zawieszanie przy odbiorze połączeń

  • 2 Odpowiedzi
  • 2635 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Centro - zawieszanie przy odbiorze połączeń
« dnia: Sierpień 26, 2009, 12:14:29 »
Witam!
Mam problem z smartphonem Centro działającym w sieci Orange - co jakiś czas (przynajmniej raz dziennie) gdy odbieram rozmowę urządzenie się wiesza i pomaga tylko reset.
Czy ktoś się z tym spotkał, czy jest na to jakiś sposób?
Pozdrawiam

*

Offline SeeM

  • *
  • 65
Odp: Centro - zawieszanie przy odbiorze połączeń
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2009, 21:03:09 »
Napisz coś więcej, chociażby jakie masz hacki.

Przyznam, że strzelam, bo mi też to sprawia czasem kłopoty. Mam u siebie ustawione w preferences -> keyguard opcję disable touchscreen on a call i jeśli akurat w coś intensywnie pykam kiedy ktoś zadzwoni, potrafi się przywiesić na chwilę - nie aż tak, by trzeba było wyjmować baterię, ale jednak. Najlepiej, jeśli odbieram połączenie za pomocą zielonego guzika, a nie ikonki na wyświetlaczu.

Z tym, że zachowanie twojego telefonu jest dość wkurzające i zamiast bawić się w sprawdzanie konfiguracji, to może zrób backup danych do komputera i hard reset? Nie jest z tym aż tak dużo roboty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2009, 21:29:14 wysłana przez SeeM »
+

Odp: Centro - zawieszanie przy odbiorze połączeń
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2010, 12:36:21 »
Odgrzebuję temat bo sam mam z tym samym problem. Generalnie telefon wiesza się przy próbie wykonywania połączenia jak i odbierania. Nie zawsze a tylko raz na jakiś czas, tak jak kolega wyżej napisał raz dziennie czasem raz na 2 dni, a czasem kilka razy w ciągu dnia. Problem jest znany i z tego co znalazłem na sieci dotyczy chyba tylko nie brandowanych modeli.
Problem jest niezależny od programów jakie mamy zainstalowane. Tak samo wiesza się nawet gdy system jest czysty tuż po hardresecie, bez podłączenia pod palmdesktop, bez karty pamięci, bez ani jednego wpisu w książce telefonicznej czy smsa nawet na karcie sim. Zawieszenie nie jest permanentne, freez trwa od paru do kilkunastu sekund a czasem nawet dłużej ale zawsze po tym czasie mówiąc potocznie wraca do siebie.
Zastanawiam się co z tym zrobić bo ilość informacji o tym problemie w sieci daje mi do myślenia czy reklamacje coś pomogą.
Napiszcie jeżeli też się z tym zetknęliście....