Synchronizacja kontaktów Outlook <> ActiveSync

  • 6 Odpowiedzi
  • 8902 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mswilk

  • **
  • 140
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.marcinwilk.pl
  • Sprzęt: HTC Touch Pro2
Synchronizacja kontaktów Outlook <> ActiveSync
« dnia: Styczeń 19, 2006, 15:02:02 »
Jak wiadomo PPC synchronizuje się z Microsoft Outlook poprzez Microsoft ActiveSync.

Co należy zrobić - jak wprowadzić kontakt aby nr telefonu był poprzedzony znakiem +

Teraz wszystkie moje kontakty (mimo, że wprowadzałem je ze znakiem +48 xxx xxx) są bez znaku + ( 48 xxx xxx).

Po synchronizacji w PPC znalazył się kontakty bez znaku + więc oczywiste jest, że nie mogłem wybrać takiego numeru... i musiałem "na piechotę" w PPC dodać do każdego numeru +.

Jak tego unikąć przy kolejnej aktualizacji kontaktów - jak wprowadzać w Microsoft Outlook ten przeklęty + ?!
______________________________________
Rom: Jackos S2 ROM JackFULL 1.8 legacy PLK
www.marcinwilk.pl

*

Offline major

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Vario II
Synchronizacja kontaktów Outlook <> ActiveSync
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2006, 11:38:46 »
Numer możesz wpisać w formacie + 48 ( nr kierunkowy ) numer abonenta, a jeśli to komórka, to wystarczy spacja po numerze kraju.
Spróbuj wpisać jakiś numer w w kontaktach w outlooku (tym PCtowym), zobaczysz jak tam są formatowane numery.
--
Michał
Eten M500 -> Fossil Abacus -> MDA Vario II

*

Offline janek72

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Nokia E52 (work) HTC HD2 (as PDA)
Synchronizacja kontaktów Outlook <> ActiveSync
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2006, 16:15:32 »
Kurcze - a to jest jakiś problem?

Zarówno w Outlook jak i w palmtopie (MDA1 teraz Eten m500) wprowadzałem zawsze z plusem np. +48226444444 i nie zdarzyło się, żeby plusy znikały. Nigdy nawet nie zastanawiałem się nad tym. Nie grzebałem też w żadnych opcjach outlooka i ppc.

Jakieś formatowanie numerów? O co tu chodzi?

Sorry, ale jestem lekko confused...

Janek

*

Offline mswilk

  • **
  • 140
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.marcinwilk.pl
  • Sprzęt: HTC Touch Pro2
Synchronizacja kontaktów Outlook <> ActiveSync
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2006, 16:43:39 »
OK. A czy jest możliwość synchronizacji kontaktów zapisanych w PPC, tzn. chcę uaktualnić kontakty które mam w Outlooku - czyli przesłać listę z PPC na komputer (a nie jak jest teraz, czyli z komputera na PPC)
______________________________________
Rom: Jackos S2 ROM JackFULL 1.8 legacy PLK
www.marcinwilk.pl

Synchronizacja kontaktów Outlook <> ActiveSync
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2006, 23:44:37 »
mam ten sam problem że większość konatktów mam bez + a część się skopiowała ok

*

Offline but

  • 18
    • www.but.waw.pl
synchronizacja outlook
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2006, 20:32:55 »
tez mialem ten problem po odbiorze etena m500 z 2 naprawy gwarancyjnej (kazda po ok.3 tygodnie),wgralem backup z karty ale po   uruchomieniu ActivSynca pozbawilo mnie wszystkich plusow zarowno w etenie jak i outlooku. gmeralemw outlooku dobra godzine i Wkurzylem sie i zrobilem imimport kontaktow do excela,w 2 minuty dorobilem plusyi zrobilem export do outlooka dajac polecenie nadpisywania duplikatow. po ponownym polaczeniu z etenem activesynciem mamjuz wszedzie plusy imam nadzieje tak zostanie

Odp: Synchronizacja kontaktów Outlook <> ActiveSync
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2009, 15:06:23 »
Witam,
chciałbym kontynuować wątek, ponieważ napotkałem na identyczny problem (TP2).
Modyfikacja całej bazy Excelem, jest rozwiązaniem, jednak chyba nie docelowym.
Będę wdzięczny za informację jeśli komuś udało się zmienić ustawienia Outlooka, tak aby nie formatował numerów telefonów po przez usunięcie +.

Dzięki,
Rafał