Glosnik w Eten M500

  • 6 Odpowiedzi
  • 3781 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mieho

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGH-i780 --  2GB -- Samsung Mobile Navigator
Glosnik w Eten M500
« dnia: Lipiec 01, 2005, 15:05:17 »
Chcialem zauwazyc, ze w sprzecie Eten M500 czasmi przy mocnym sygnale glosnik (ten przy uchu) zaczyna żęzić, oczywiscie przy max glosnosci. Co mozna z tym zrobic? Czy ktos tez ma takie wariacje dzwiekowe? walic z tym do serwisu?
mieho

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Glosnik w Eten M500
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2005, 15:08:36 »
Moze wystepuje podobny problem jak w MDA Compact - glosnik jest kiepskiej jakosci i pada gdy uzywany jest z glosnoscia ustawiona na max. Proponuje zmniejszyc glosnosc o jeden pasek, bo kiedys moze calkiem przestac dzialac.

*

Offline mieho

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGH-i780 --  2GB -- Samsung Mobile Navigator
Glosnik w Eten M500
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2005, 15:12:10 »
No coz tak caly czas robie, musze regulowac glosnosc w trakcie rozmowy. Ale w morde przy takiej cenie taki badziew!!!!???
mieho

*

Offline aigel

  • ***
  • 299
Glosnik w Eten M500
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2005, 16:18:04 »
Cytat: mieho
No coz tak caly czas robie, musze regulowac glosnosc w trakcie rozmowy. Ale w morde przy takiej cenie taki badziew!!!!???

Prosze o informacje , ktorą wersję ROMu masz w urządzeniu   ?

aigel

*

Offline mieho

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGH-i780 --  2GB -- Samsung Mobile Navigator
Glosnik w Eten M500
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2005, 22:09:20 »
Wersje mam ta najnowsza 0037. W starej wersji zdarzalo sie to brzeczenie czesciej. Teraz jakby mniej lae mimo to jest nadal.
mieho

*

Offline ViPeR

  • 20
Glosnik w Eten M500
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2005, 21:53:20 »
Uzywam M500 od ponad 3 miesiecy i rozwiazane tego problemu jest hiper-proste. Po nacisnieciu klawisza uruchamiajacedo M-desk (klawisz z domkiem) proponuje odwiedzic zakladke "PHONE". Dostepna jest tutaj ikonka "Scenarios". Sugeruje ustawic sobie scenariusze z roznym poziomem glosnosci dla roznych zastosowan M500. Rozumie ze glosnosc na MAX uzywana jest kiedy pracuje np. z AutoMapa, a przy normalnym rozmawianiu juz nie potrzeba max. glosnosci. Ja natomiast  uzywam scenariuszy glownie do okreslenia jasnosci podswietlania tak by czasem przedluzyc prace na bateri.


pozdrawiam Vip

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Glosnik w Eten M500
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2008, 19:12:26 »
Hm... Chyba mam ten sam problem. Przy rozmowie przez głośnik do telefonu nie słyszę rozmówcy - on mnie słyszy dobrze. Problem ustępuje przy rozmowie przez słuchawki lub głośnik zewnętrzny.

Czy to także wskazuje na walnięte gniazdo słuchawek? Próbowałem gmerać delikatnie, potem mniej delikatnie i dupa. Nie chcę gmerać naprawdę niedelikatnie, bo już się zaczął jack wyginać ;)
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4