Ankieta

Co Wy na to?

Dobry pomysł!
Beznadziejny pomysł!
Nie wiem, zadecydujcie za mnie ;)

Prośba o wprowadzenie zasad tworzenia tematów w dziale (ankieta)

  • 5 Odpowiedzi
  • 2205 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Mam prośbę, aby dopisać/napisać regulamin (lub podwiesić temat) tego działu tak, aby nowo tworzone tematy opisywane były odpowiednimi labelami.

Dość wkurzające jest otwieranie Ntego tematu (podejrzewam, że nie tylko dla mnie), w którym autor dywaguje nad stworzeniem czegoś, do czego i tak pewnie nigdy się nie zabierze/nie skończy.

Przykładowe tematy
Cytuj
[PROJEKT] - autor ma gotowy projekt, chce się nim podzielić
[WYKONANO] - wykonana przeróbka wraz z instrukcją
[HELP] - w wykonaniu czegoś, autor szuka rady na dany temat


Co Wy na to?
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2009, 12:25:50 wysłana przez >>Devasto>> »
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: Prośba do moderatorów o przerobienie regulaminu działu.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2009, 16:56:00 »
Tych tematów zbyt duzo nie ma - a zbyt obfity  regulamin z zasady jest "olewany"
potrzebna zgoda

*

Offline kinek

  • **
  • 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Compaq Ipaq 3870, SPV E650, Asus P535
Odp: Prośba do moderatorów o przerobienie regulaminu działu.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2009, 19:46:34 »
Pomysł dobry, ale ...
POMOC i PROJEKT zazębiają się ze sobą, bo ktoś napisze - " Mam pomysła - chce wywiercić dziurę w ekranie, poradźcie jakiej średnicy mam wziąć wiertło" - to można to podciągnąć pod jedno jak i drugie


Może zamiast zmieniać regulamin po prostu podwiesić wątek, w którego tytule będzie prośba do użytkowników o zawarcie prefiksu [projekt] lub [how to]
Boga do sprzedania mam

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Prośba do moderatorów o przerobienie regulaminu działu.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2009, 22:25:52 »
Pomysł dobry, ale ...
POMOC i PROJEKT zazębiają się ze sobą, bo ktoś napisze - " Mam pomysła - chce wywiercić dziurę w ekranie, poradźcie jakiej średnicy mam wziąć wiertło" - to można to podciągnąć pod jedno jak i drugie


Może zamiast zmieniać regulamin po prostu podwiesić wątek, w którego tytule będzie prośba do użytkowników o zawarcie prefiksu [projekt] lub [how to]

Chodzi mi właściwie, tak jak piszesz o podwieszenie tematu, tak jak np. w dziale "Sprzedam".
Tytuły są przykładowe, może ktoś zaproponuje coś bardziej odpowiedniego. :ok:
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline pllonger

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IPAQ h6340 || Samsung i780 || Motorola Cliq
Odp: Prośba do moderatorów o przerobienie regulaminu działu.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2009, 14:42:35 »
Tych tematów zbyt dużo nie ma - a zbyt obfity  regulamin z zasady jest "olewany"
Według mnie podwieszony post z informacją jakie "prefiksy" dla wątków są odpowiednie nie byłby "zbyt obfity" :ok:
A moje propozycje to
[Pomysł] - coś planowanego co w chwili pisania jest w powijakach/autor poza zamysłem jeszcze nic nie zrobił. Chcemy się dowiedzieć co inni o takim pomyśle/realności jego wykonania sądzą inni forumowicze.

[How to] ew [Zrobiono] ,[Pochwal się] etc - wątki w których mamy już coś gotowego i chcemy przekazać innym jak to zrobiliśmy ew pochwalić się ;)

[Projekt] - wątek w którym opisujemy postępy/problemy w już ROZPOCZĘTYCH pracach. Jeżeli byłby to projekt kilku osób taki wątek mógłby być wykorzystywany do przekazywania uwag, dzielenia się spostrzeżeniami, ogólnie szeroko rozumianemu kontaktowi między klubowiczami tworzącymi(z tym ostatnim to nie wiem czy pomysł dobry bo inni użytkownicy mogliby ten kontakt "zakłócać" swoimi postami).

Aha i nie mam ideii jak rozwiązac kwestie zmieniania prefiksów wraz z postępem prac...ale sądze że inni coś "domyślą" :P
Po rozum do głowy chodzą tylko ci,którzy mają nadzieję  go tam spotkać...

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Prośba o wprowadzenie zasad tworzenia tematów w dziale (ankieta)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 17, 2009, 11:08:41 »
To co Panowie Moderatorzy?

Wyniki ankiety sugerują, aby jednak utworzyć taki podwieszony zbiór zasad. Pomysły już są, więc nie wymaga to wiele pracy. :)
W miarę rozwoju tego działu będzie to imo przydatne, a wiadomo, że forum się ciągle rozwija i przybywa nowych użytkowników. :)
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G