Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Palmax

Jak rozkręcić Palmax'a ?

(1/3) > >>

Vaiper:
Wykręciłem 4 śrubki torx T6 widoczne z tyłu i nic...
O czymś jeszcze zapomniałem ?
Pod baterią nic nie znalazłem.

Komuś udało się zajrzeć do środka?
Może jakiś link...

pozdrawiam
Werders

zimny:
Witam.
Faktycznie są tylko 4 wkręty. Trzeba pamiętać o wyjęciu rysika z obudowy. Po ich wykręceniu trzeba rozchylic połówki obudowy, najlepiej czymś z tworzywa. Dalej już pójdzie łatwo. Trudniej jest go poskladać "do kupy". Pozostaje jeszcze kwestia suwaka HOLD. Ja tą operację wykonywałem w hotelu w Niemczech w wielkim stresie i jeszcze większym pośpiechu i teraz mam odłamany mikroprzełącznik od w/w. Poza tą usterką sprzęcik dziala. Wiem, że każda pliszka swój ogonek chwali, ale ja nie chcę innego palma.
A przy okazji... w środku nie ma nic ciekawego... ;)
Pozdrawiam,
Piotr.

palmus:
Owszem, jest ;-)
Wkurzająco mocno świecący LED podczas ładowania sprzętu w nocy(w aucie).
Może uda mi się to przytłumić chirurgicznie, bo zamalowywanie tego (jak w którymś wątku) nie działa na dłuższą metę.

stadim:
Może ktoś co już rozbierał Holuxa/Palmaxa da jakieś wskazówki jak to zrobić, (idealnie by było z foto).
Wysiadł mi chyba przełącznik od odwracania ekranu i nie wiem czy można to wymienić/naprawić, gdyż nie mogę się do niego dostać. Cztery śrubki odkręciłem ale dalej trzyma i nie wiem jak go ruszyć.

palmus:
Wezmę się za to lada moment, ale nie mam takiego chudego torxa, który by mi wlazł w 2 gniazda śrub z tej grubszej strony :-(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej