Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Pocket PC - ogólnie (WM Classic)

Screen Protectors -->test

<< < (2/162) > >>

kanczug:
Ten link byl u nas na stronie glownej juz dawno :)

Lass:
Teraz mam jakąś uniwersalną folię kupioną jeszcze do looxa, taka gruba, miękka i wszystko się do niej klei :( aha jak się przeciągnie mocniej rysikiem to zostaje rowek i niczym się nie da go usunąć, istny koszmar :swirus:
Na folie Brando jakoś się nie skusiłem ze względu na jej chropowatą powierzchnie, a więc nie będę miał możliwości porównania folii Brando z folią Zorin, niestety.
Tak na marginesie to jak się folia Brando sprawuje w silnym dziennym świetle ? Widać coś przez nią ? Może ktoś by mi przysłał fotkę jak to wygląda ?

Kusiu:

--- Cytat: Lass ---Na folie Brando jakoś się nie skusiłem ze względu na jej chropowatą powierzchnie, a więc nie będę miał możliwości porównania folii Brando z folią Zorin, niestety.
--- Koniec cytatu ---
Miałeś w rękach PDA z naklejoną folią Brando? Bo ja bym jej nie nazwał chropowatą, jest trochę bardziej tępa niż ekran bez folii, ale bez przesady...


--- Cytat: Lass ---Tak na marginesie to jak się folia Brando sprawuje w silnym dziennym świetle ? Widać coś przez nią ? Może ktoś by mi przysłał fotkę jak to wygląda?
--- Koniec cytatu ---
Zapobiega refleksom świetlnym, ale nie jest folią polaryzującą, a więc znacząco widoczności nie poprawia. Fotki raczej na nic Ci się nie zdadzą - wszystko trzeba przetestować samemu...

Lass:
Nie widziałem palmtopa z naklejoną folią Brando, a szkoda.
Trochę się źle wyraziłem mówiąc o niej że jest chropowata, chodziło mi o to że jest trochę matowa, ciekawi mnie to czy ją widać jak jest przyklejona.

kanczug:
Kompletnie tego nie widac. POLECAM!!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej