Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Mitac i jego klony

WM 6.0 dla MIO P550 i Airisa T620

(1/45) > >>

nyczaj100:
Czy macie jakiekolwiek informacje na temat możliwości upgradu okienek MIO P550 i jego klonów (m.in. Airisa T620) do wersji 6.0 (Crossbow). Interesują mnie dwie kwestie:
1. Czy jest do zdobycia rom WM 6.0 dla MIO P550 i jego klonów (mnie interesuje Airis T620, ale wiem, że klony występują też pod innymi markami m.in. Medion)?
2. Czy do klonu (w moim przypadku Airisa T620) da się bez problemu zainstalować rom z MIO P550 i w jaki sposób to zrobić w przypadku klona (chodzi o to czy wgrywa się tak samo jak do MIO, czy też procedura jest nieco inna)?

6nt:
Odnośnie WM6 to nie sądzę. Mitac to wredna firma, jeżeli chodzi o obrazy ROMów. Raczej ich nie dają "zwykłym" użytkownikom, a poza tym mnie wprost napisali, że do mojego A701 to se o WM6 mogę tylko pomarzyć. Mimo, że to dobry sprzęt, przerzucam się wkrótce na HTC.

nyczaj100:
W sumie uważam, że skoro użytkownik nabył licencję WM 5.0 to powinien mieć prawo do upgradu najlepiej darmowego w ostateczności za drobną opłatą (do kilkunastu $). Tutaj HTC faktycznie jest lepszy, choć nie daje upgradu do wszystkich modeli a inne firmy powinny z niego brać przykład.

mALy_boy:
Idac dalej tym tokiem myślenia zaraz dojdziemy do wniosku, ze Vista tez powinna byc do pobrania za free dla tych, którzy kupili XP ;)

Na darmowy upgrade nie masz co liczyć - w tej kwestii raczej niewiele sie w najbliższym czasie zmieni. ;) Natomiast masz racje, ze user powinien meic mozliwosc zmiany romu... oczywiście odpłatnej.

6nt:
Oczywiście, że powinna być... podobnie jak nowe auta dla posiadaczy starych tej samej marki za friko!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej