Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Acer

Acer n10 - pomoc

(1/3) > >>

przemek23:
Chcialbym kupic Acer n10. Mam w zwiazku z tym pytania, czy bede mogl skorzystac z takich funkcji jak:

- podlaczenie zewnetrznej, rozkladanej klawiatury
- filmy divx z polskimi napisami
- teledyski muzyczne
- mp3 bez zawieszania sie systemu i skrzeczenia
- gry strategiczne, jakiekolwiek znane z PC z lat chocby 2000 - 2001
- Internet poprzez IRDA -> telefon -> GPRS
- Duza karta pamieci np. 512 mb

Powiedzcie mi jeszcze czy do tych zastosowan brac wlasnie Acer n10 czy moze HP 1930 lub 1940. A moze cos innego wystarczy ? Jak wyglada zakup tego sprzetu w Polsce ? Czekac az wejdziemy do UE i clo zniknie, czy moze kupic juz teraz np. na Allegro ?

kanczug:
- klawiatura pewnie tak, ale poszukaj ich raczej na stronie Acera z akcesoriami
- filmy divx ok, ale napisy to ogolnie jest problem na PDA
- teledyski... i inne filmy to to samo
- MP3 ok... co do jakosci dzwieku to niech sie wypowie ktos kto ma tego PDA
- gry z PC? nie ma za duzo pecetowych gier, ktore bylyby dostepne dla PDA
- internet spoko
- nie ma problemu

Nie ma cla na PDA. Jak zalezy ci na CF to wybierz ACERa. Jak nie to 1940, albo 1930 jesli nie planujesz korzystac z BT.

przemek23:
Dziekuje za odpowiedz.

Chce jeszcze podrazyc temat, moze ktos doswiadczony w temacie mi odpowie. Na czym polega problem z polskimi znakami. Domyslam sie, ze po prostu urzadzenie nie rozpozna odrecznego pisma z pl ogonkami. Czy program Word i odtwarzacz filmow divx rowniez nie wyswietla polskich znakow ? W Wordzie mozna gotowe wybierac z klawiatury rysikiem.

Co do gier, to slyszalem, ze jest np. Simcity 2000. Fajna strategia.
Teledyski sa w roznych formatach np. mpeg2, mpeg4, ale domyslam sie, ze sprzet mi to odtworzy.

Czy ktos ogladal caly film kinowy od poczatku do konca konwertowany z divx do malych rozmiarow np. podczas podrozy pociagiem ? Czy mialo to sens, dalo sie skupic uwage, czy moze maly ekran zbytnio meczyl oczy ?

xzaloox:

--- Cytat: przemek23 ---Dziekuje za odpowiedz.
Czy ktos ogladal caly film kinowy od poczatku do konca konwertowany z divx do malych rozmiarow np. podczas podrozy pociagiem ? Czy mialo to sens, dalo sie skupic uwage, czy moze maly ekran zbytnio meczyl oczy ?
--- Koniec cytatu ---

bez problemu najlepiej oglad sie polskie klasyki  jak sami swoi
sluchawki na uszy i jest super :) a z racji ze takieklasyki sie zna to i nie trzeba caly czas patrzec na ekran :)

a tak na powaznie to to nie jest najgorzej . da sie ogladac i meczy sie tylko reka od trzymania ppc ;)

jastrzomb:
Ja mam Acera, ogolnie jest tak jak napisal Jakub, od siebie moge dodac ze jakosc dzwieku jest na dosc dobrym poziomie (oczywiscie przez slychawki), bo na wbudowanym glosniczku to dzwiek jest jak z 20 letniego radia tranzystorowego produkcji radzieckiej ;) (ale nie ma co sie przejmowac bo chyba wszsytkie pda tak maja). Jedyna wada jest, ze jak sie zrobi glosnio na maksa to miedzy utworami slychac szum - ale to jest chyba przypadlosc wszystkich podobnych urzadzen - nie sa przeznaczone do sluchania na maksa. Poza tym zastow sie jakie musza byc napisy do filmu zeby byly na prawde czytelne - na 1/3 albo pol wyswietlacza. Jedynie mozna ogladac film w orginale. Razi troche plastikowa obudowa (nie jest idealnie spasowana) ale za to na pocieszenie jest duza bateria (7 godzin ciaglej pracy na podswietleniu) oraz slot CF (a to jest duzy plus, bo mozesz sobie zamontowac cokolwiek ci sie spodaoba - GPS,bluetoth, wi-fi, aparat cyfr., modul lan itd ;)
pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej