Różne > Kluby

Warszawa - kiedy następne?

<< < (3/466) > >>

MaDuch:
A ja się zastanawiam nad wynajęciem jakiejś sali gdzieś ... od małych salek NOT'u na Czackiego poczynając do innych pomieszczeń. Może ktoś jest na takiej pozycji w firmie w której pracuje/własnej, że mógłby takie pomieszczenie udostępnić. W końcu potrzebne jest tylko kilka gniazdek z prądem, bo jak widać dostęp do sieci jesteśmy w stanie sami załatwić.

I właśnie w takiej salce możnaby zrobić jakieś miniwykłady (jestem za!!).

Trzebaby tylko wcześniej uzgodnić kto i na jaki temat będzie się wypowiadał.

I szczerze powiem, że taka formuła - najpierw spotkania tematyczne (1 lub 2 po max 30 min z pytaniami) + potem spotkanie towarzyskie i wymiana poglądów (albo wg urządzeń, albo wg tematów) chyba najbardziej by mi pasowała!! :D

zolty4:
Z dyskusji wynika, że spotkanie za 5 dni a nie ma decyzji gdzie. Może dowiedzieć się na razie w Remoncie czy da u nich radę. Gdyby zapadła decyzja że gdzie indziej zawsze można to ogłosić dodatkowo no i czas chyba by coś na ten temat pojawiło się w formie komunikatu.Grzegorz

sudnia:
kurczę a ja 16 tego muszą wyjechać na kilkanaście dni ....

chemik333:
No to jak? Decyzja Panie i Panowie :) Mi w sobote 18 pasuje. Sadzac po terminie to chyba odkladamy jednak na pozniej...? :(

jakubd:
Ja także podtrzymuję swoją obecność. Sprzętu i zabawek będzie dość, więc tylko potrzeba decyzji. Ja także podtrzymuję pomysł pt. Coala na Świętokrzyskiej. To nie musi być jakieś hiper wielkie i słożone spotkanie. Tylko niech kilka osób się zdeklaruje i info do Jakuba na stronę, żeby umieścił. Wykłady chyba sobie darujemy na razie - potrzeba więcej woli sprawczej ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej