Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Acer

N300 F.A.Q. [V.29.07.2006]

<< < (24/24)

K4r0l:
Zbierając informacje:
Nieoficjalny WM6 dla n300 -> RapidShare lub MegaUpload lub PL
Więcej informacji w wątku.
Do instalacji WM6 wymagany jest ROM 1.00.24 do pobrania -> eDisk CZ lub PL

adgl:
Jestem nowy wiec prosze o wytlumaczenie jak zainstalowac ROM 1.0.0.24. i dlaczego musze to zrobic przed instalacja WM6. Ja zainstalowalem WM6 odrazu i nie dziala mi tylko Bluetooth narazie nie wiem jak sobie z tym poradzic.
Szukalem na tym forum wiec prosze o konkretna odp bo nigdzie nie znalazlem jak zainstlowac ROM 1.0.0.24 czy tak samo jak WM6 ???
skad mozna sciagnac WM5 1.0.0.15 a skad WM6.1 ??? bylbym ogromnie wdzieczny za pomoc.

sebstb:
Witam jestem nowym użytkownikiem acerka n300 miałem w nim fajne menu gdzie można było wejść w menu były tam nażędzia ustawienia multimedia programy i tak dalej. teraz muj palm wygląda tak  :(  

http://media2.pl/i/galerie/102/149.jpg

Co mam zrobić aby odzyskać stare menu lub czy ma ktoś do tego takiego softa skurkę czy coś ???
TO CHYBA PRZEZ TWARDY RESET WSZYSTKO USUNEŁO SPOLSZCZENIE JUŻ WGRAŁEM ALE Z RESZTĄ NIE DAM SOBIE RADY.
I TAM NA FOTCE GDZIE NA DOLE JEST KONTAKTY I KALENDAŻ TO KIEDYŚ WŁAŚNIE BYŁO MENU I COŚTAM JESZCZE PROSZE O POMOC FACHOWCA
Napisane: Grudzień 22, 2009, 13:00:25
--- Cytat: MaciejK w Grudzień 27, 2007, 21:24:54 ---Niestety nie mam zadnych Firewalli

--- Koniec cytatu ---

To nie musi być Firewall.
Możliwe że nie jesteś zalogowany jako administrator a jak nie to activesync zainstaluj

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej