Różne > Hotspoty / WLAN

hotspoty za granicą Polski

<< < (2/8) > >>

Janekk:
Kilka dni temu wróciłem z Hiszpanii i mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W większych miastach (ja akurat byłem w Barcelonie) nie będziesz miał problemów z dostępem do darmowego internetu. Gdy tylko włączałem mojego ipaqa od razu łapał mi kilka otwartych sieci.
SPrawa jest dość ciekawa bo hiszpańska Telefonica (taki odpowiednik naszej tepsy) oeruje klientom którzy wykupią łącze DSL routery 3Com'a z WiFi. Oczywiście 99% ludzi stawia sobie w domu taki router, włącza go i nic z nim nie robi. Także w całym mieście mogłem cieszyć się z darmowego internetu. ;-) Jednak ma to swoje minusy, gdyż wszystkie nadają na tym samym kanale 11 i mają jednakowe SSID'y, co w przypadku gdy jesteś w obrębie kilku APeków może stwarzać pewne problemy z transmisją.
Pozdr.

perla:
Jesli jest kilka AP wtedy podlacz sie do takiego ktory ma najsilniejszy sygnal, stabilny. Wtedy nie bedzie problemu.

perla:
Jesli jest kilka AP wtedy podlacz sie do takiego ktory ma najsilniejszy sygnal, stabilny. Wtedy nie bedzie problemu.

niezawodny:
A ja zadałbym to pytanie tak; czy są jakieś reguły w Europie zachodniej że np. na określonych stacjach, McDonaldach etc. zawsze znajdziemy otwarte WiFi?
Bo co mi z tych linków - przecież nie będę tego pamiętał. Już lepszy byłby jakiś plik tekstowy z ich listą, zapisany na PDA a idealnie mapka z naniesionymi hotspotami... Ale mi się zamarzyło  :o

Moi (Adam Kubicki):
We Francji (przynajmniej w Paryżu) chyba wszystkie McDonaldy mają darmowe hotspoty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej