ZTE Grand X IN

  • 10 Odpowiedzi
  • 15462 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZTE Grand X IN
« dnia: Lipiec 11, 2013, 15:59:47 »
Cześć ;)
Planuję właśnie zmienić swój telefon na coś nowego. Po przeczytaniu kilka recenzji takich jak ta : http://www.techon.pl/hardware/item/1327-test-telefonu-zte-grand-x-in.html, bardzo spodobał mi się ten ZTE. Jednak nie zawsze warto ufać portalom technologicznym, dlatego spytam was.
Czy ZTE GRAND X IN to dobry wybór?

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2013, 16:32:46 »
Jak czytałeś recenzję PDAClubu, to wiesz co myślę. :)
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2013, 00:58:48 »
najgorsze jest to, że co jakiś test tego zte grand x in przeczytam to z każdej dowiaduję się czegoś innego.
Weź tu bądź mądry. Ale chyba jednak się na niego skuszę :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2013, 15:20:20 wysłana przez vonski »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2013, 11:49:26 »
To najlepiej zapytaj konkretnie o to co Cię interesuje a odpowiem.  :ohreally:
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2013, 23:02:37 »
Czy jest wielka różnica między ZTE grand x in, z procesorem Intela o którym glosno różni się bardzo od innych ze zwykłymi prockami? jest widoczna różnica?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2013, 15:19:39 wysłana przez vonski »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2013, 07:37:41 »
Nie ma żadnej widocznej różnicy. W dodatku niemal wszystkie aplikacje są kompatybilne.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline Watkins

  • **
  • 194
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Grand X In / HTC HD2 / Acer IconiaTab A211
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2013, 21:07:14 »
Spora wydajność za małe pieniądze ( wydajnościowo przewyższa np. HTC One S ), w codziennym użytkowaniu bardzo płynnie działa, bardzo dobry ekran, dobre wykonanie ( po pół roku intensywnego użytkowania nic się nie wytarło ), w niektórych egzemplarzach są małe problemy z dotykiem, występuje też 2 sek. bug przy nawiązywaniu połączenia głosowego i zrywanie połączenia internetowego 3G ( zlikwidowane w aktualizacji B06 ),  bateria spokojnie wytrzymuje 1 dzień, jak nie będziesz go katował to 2 dni. Aparat jest taki sobie, bez wodotrysków - zdjęcia są ok , ma bardzo fajnie grający głośnik. Nie spotkałem aplikacji która by nie działała, ale to już moja własna opinia.
Największą wadą jaką posiada ten telefon to brak aktualizacji do 4.1 JB, ---- ZTE nas olało.
Podsumowując zacytuje innych: "Grand X In to Nexus dla ubogich" i nie jest to stwierdzenie złośliwe, po prostu za te pieniądze nie ma według mnie nic lepszego a przesiadłem się na niego z Motoroli Razr i nie żałuje.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2013, 23:56:06 »
Z tym bardzo dobrym ekranem to bym nie przesadzał. :) A brak aktualizacji do nowszego Androida był do przewidzenia: tam siedzi procesor o zupełnie odmiennej architekturze: zbudowanie dla tego nowej wersji systemu znowu od zera to niewyobrażalne koszty. Nie ma się czego spodziewać, że producent budżetowych słuchawek wyda taka kasę na aktualizację dla modelu za 700 zł
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2013, 00:21:09 »
@WiateR
 Mylisz się nic nie trzeba budować bo to Intel się tym zajmuje  i gdyby ZTE zechciało to by wydało bo Intel wydał JB zresztą na RAZR I  jest JB więc ZTE po prostu olało sprawę.

 Większym problemem jest brak zainteresowania developerów i użytkownicy dla których jak coś nie ma JB to jest bee  :P  :E
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2013, 00:29:10 wysłana przez jirajamgo »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2013, 00:33:31 »
O tym nie wiedziałem, że intel ma wszystko gotowe. Aczkolwiek liczenie na updaty przy sprzęcie z niiiiiiskiej półki zakrawa o wiarę w garbate aniolki
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline kah

  • 1
Odp: ZTE Grand X IN
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2013, 10:36:04 »
ZTE nikogo nie ołało, choć lamentu małolatów widze pełne wiadro, naszczescie gimbaza poszła do szkoły i problem ustał.

żaden z operatorów nie zamówił nowej odsłony systemu android, wiec nikt nie zapłacił za developement i tym samym ten nie powstał.

Co wy myslicie ze za darmo ktoś zrobi?

Grand Xin polecam, zaraz bedzie Grand II to bedzie idealne połączenie ceny do możliwości.