Pozostałe platformy > UMPC, netbooki, subnotebooki, tablety

Wybór tablet PC

<< < (6/7) > >>

Kajetan Krykwiński:
Dysk podobno jest wolny - 1.8", ATA. Ja mam SSD 32GB i na nim W8 chodzi szybciej niż W7 na staconarce z HDD SATA2, także zależy co kto lubi  :wink:

Zawias w razie czego wystarczy dokręcić i chodzi tak że ciężko obrócić. Taśma lubi siadać, czego ja chyba doświadczyłem, tak więcej uwag nie mam.

Łamanie się kabla w zasilaczu, powodujące zwarcie i spalenie płyty, to akurat standard wszystkich dellów  :wink:

Jeśli chodzi o rysik magnetyczny - jeśli ma być do notatek, etc. to spoko. Do tworzenia grafiki jednak bez wahania wybrał bym coś na wacomie.

prozac0:
nie, zadna grafika, raczej nowe doswiadzczenie w zyciu. : ) szczerze to brakuje mi " pelnego " facebooka, przegladarkowego , a nie tam zadne androidowe ekwiwalenty. mam ochote sprobowac swoich sil w walce z windowsem na tablecie, ale brzydze sie atomami, mam traume po netbooku :D

Kajetan Krykwiński:
Osobiście, jeśli miał bym jeszcze raz kupować tablet, pod kątem zabawy (a pod kątem pracy to juz się ostatecznie utwierdziłem w zakupie normalnego wacoma do pc) to brałbym coś w koncepcji Latitude ST (ale kurde, same atomy :/ ). IMO W8 jest naprawdę wygodny na pojemnościowce (tak, ten co pisiaczył na metro to pisze  :wink: ), no ale to oczywiście pod kątem tabletu do zabawy, gdzie czasem potrzeba coś poważniejszego ruszyć.

prozac0:
a ten atom w tym dellu st to taka padlina ? mamy na forum jakiegos posiadacza ? kompa , nawet stacjonarnego, uzywam do przejrzenia fb , paru swoich stron, poogladania filmow na youtube w maks 480p, ze wzgledu na dupne łacze. plus jakis  MKV gdzies tak do paru gb w full hd.  da to rade ?

Kajetan Krykwiński:
Poczytaj sobie wyników testów tego CPU w sieci. Podobno wolniejsze to od Pentium 3  :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej