Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

jak wgrac wp 7.8 ? pomocy

<< < (2/3) > >>

Budniu:
Hmmm, dziwne masz SPL 2.5 tak więc powinno być git. Jednak jeśli nie jest to musisz przed wgraniem HSPL wykonać jeszcze jedną operację - wgrać stockROM z SPL obsługiwanym przez HSPL. ROM pobierzesz stąd: http://www.filefactory.com/file/1ybq4xqcazyp/n/IMG_Eternity_HTC_Europe_2.05.401.01_Radio_Signed_16.23.06.10_16.32.00.23_ETERNITY_RELEASE.nbh lub musisz poszukać w googlach takiego hasła: Eternity_HTC_Europe_2.05.401.01_Radio_Signed_16.23.06.10_16.32.00.23

carlo502:
pobrałem juz plik tylko zastanawiam sie czym to wgrać stockROM jakim programem pewnie HSPL ? poczekam na Twoka odpowiedz pozdrawiam

Budniu:
Wgrywasz dokładnie tym samym programem, którego używa się do wgrywania ROM-u (w paczce z Dynamicsem powinieneś mieć plik). Tworzysz sobie nowy folder, umieszczasz w nim plik z ROM-em *.nbh i plik z paczki z Dynamicsa (ten *.exe) i po wprowadzeniu telefonu w tryb bootloadera i podłączeniu do kompa odpalasz *.exe i dalej już zgodnie z wyświetlanymi instrukacjami.

carlo502:
hm zrobiłem jak mówiłeś wgrałem, 1 ROM później hspl, a później właściwy ROM ale telefon zawiesza sie na napisie" HTC guietly brilliant" zastanawiam się co może być przyczyna

nie miałem błędów przy pobieraniu
a dane które podałem na początku nie zmieniły się  a nie wiem czy powinny hspl itp.

Paniki:
Obawiam się, że powinno być widoczne "HSPL, Cotulla"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej