Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Acer

Acer n35 - nie da sie wgrac romu, czemu?

<< < (2/3) > >>

dj-norek:
sprawdzałem na karcie 4 gb, 2gb i 2 kartach po 256MB - zawsze to samo. Byc może te pliki z  romem sa uszkodzone, ściągałem je kilka razy ale chyba źródło bylo to samo. Moze ma ktoś jakis sprawdzony i pewny rom do acera n35 i moglby podesłać na maila rtv007@op.pl ?

Antej:

--- Cytat: Kapitan Pazur w Maj 25, 2012, 09:21:46 ---Nie ma czegoś takiego w klasycznych palmtopach.

--- Koniec cytatu ---

ale jest sprawdzanie poprawności wersji językowej.

Przykład: HP ipaq 514, Asus A730W

W Asusie np musiałem edytować plik ROM HEXedytorem żeby poszedł dalej.

Kapitan Pazur:
To fakt, sprawdzanie języka jest w większości modeli, ale zazwyczaj robi to aplikacja RUU. A tutaj mamy do czynienia z wgrywaniem romu z karty, bootloader raczej języka nie sprawdza. Poza tym kilku clubowiczów zmieniało język w tym modelu podanym sposobem, można to odszukać w starych wątkach. Więc raczej to nie język jest tu problemem. Może być jeszcze kwestia wersji systemu. O ile procedura upgrade'u jest dość często stosowana do zmiany języka, to na ogół chodzi o wgranie romu w nowszej wersji i przy okazji w pożądanym języku. W tym przypadku procedura dotyczy upgrade'u do WM2003SE i nie wiem co w sytuacji gdyby ten Acer miał już ten system, tyle że w wersji niemieckiej.

dj-norek:
udało mi sie kupić bliźniaczego palma yakumo - przy probie fleshowania zachowuje sie dokładnie jak acer. Wynikało by z tego ze to problem z romem bo kilka kart juz wcześniej sprawdziłem. Moze ktoś ma sprawdzony rom do Acera n35 i mógłby podesłać na rtv007@op.pl lub podać ling gdzie takie coś leży

dj-norek:
ściągnąłem po raz kolejny samego ebot 6.2 i wsadziłem kartę (fat16) tylko z  2 plikami i wgrał sie ten bootloader. Później dograłem resztę plików na kartę i znów próba i tym razem poszło - na wyświetlaczu pojawił sie napis
DOWNLOAD ING
EBOOT 6,2
i pasek postępu
Na samym końcu sie zatrzymało na jakiś czas i wyłączyłem go myśląc ze to juz koniec  wgrywania - ale okazało sie ze palm sie nie odpalał -znów próba wgrania romu i tym razem zostawiłem go na dłużej - wgrał sie zreseowal i uruchomił. Ta sama procedurę zrobiłem na yakumo - tez poszło tyle ze juz bez podłączonej ładowarki na bateii 17% - dało rade
Dzieki za pomoc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej