Pozostałe platformy > UMPC, netbooki, subnotebooki, tablety

Ciekawostka przyrodnicza - podmienione bebechy netbooka

(1/3) > >>

eMCej09:
Witajcie,

Post ku przestrodze i na wszelki wypadek.

Kupiłem netbooka ASUS 1215B (BLK040M) - AMD E-350 (2x1.6GHz Zacate), ATI 6310, 4GB RAM, 500GB HDD (cena, tabliczka znamionowa, oznaczenia na oryginalnym opakowaniu i ulotka w sklepie na to wskazywały).

Jakie było moje zdziwienie, gdy po włączeniu okazało się, że w środku siedzi ASUS 1215B (BLK102M-4) AMD C-50(2x1.0GHz Ontario), ATI 6250, 4GB RAM, 500GB HDD.

Ciekawe ile jest takich pomyłek? Przeciętny użytkownik w życiu się nie spostrzeże.

Przy okazji lipa, bo kupiłem to w pewnej sieci RTV AGD z nazwą ogólnoeuropejskiej waluty w nazwie i robią mi od początku pod górkę, najpierw 2 tygodnie każą czekać, bo to niby reklamacja "trudna" i musi przejść przez Warszawę, a przy okazji chcieli mi na dzień dobry wcisnąć, tak już w poczet być może uznanej reklamacji, obmacanego, pracującego całą dobę ma wystawie netbooka.

Także apel, jeśli Wasz mniej świadomy informatycznie znajomy kupił jakiś sprzęt, warto upewnić się czy dostał to za co zapłacił.

daras28-82:
Co do tych obmacanych i pracujących całą dobę ...
Jak pokazały się u nas pierwsze Eee PC (w sklepach) to zacząłęm zbieranie kabony,gdy uzbierałem okazało się że wszędzie się rozeszło i ostatni jakiego dopadłem to był własnie z wystawy w Karen Notebook a że nigdzie nie deklarowali kiedy będą i czy będą bo boooom straszliwy i ciężko o nie to wziąłem.
Bez śladów użytkowania,jedynie folie chyba miał zdjęte i w systemie zainstalowaną aplikację jakąś firmową do wyświetlania tych samych reklam co wszystkie inne wystawowe.
Sprzęt śmiga do dziś bez absolutnie żadnych awarii czy usterek.

jarqka:
Reklamacja??  Nielatwiej oddac?

daras28-82:
Niezgodność towaru z zakupem? :ok:

jarqka:
Dokladnie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej