WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!

  • 69 Odpowiedzi
  • 37410 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« dnia: Wrzesień 13, 2011, 23:46:02 »
Hej,
Przede wszystkim chciałbym przeprosić moderatorów (nawet nie jestem się w stanie połapać kto został tutaj kim), zarówno za caps locka w temacie, jak i za rzucającą się w oczy ikonę. Wrocław spotyka się jednak tak rzadko i tak trudno nam się zgrać, że myślę, że przydałoby się to wydarzenie zarówno rozgłośnić, jak i sprawić, by nie przeleciało nikomu zainteresowanemu koło oczu.

Więc od początku:
Dawniej spotykaliśmy się często. Było wprost znakomicie.
Po większość zdjęć odsyłam na http://picasaweb.google.com/103956200066813994904 .
Wspaniale byłoby się zobaczyć zarówno z dawną ekipą, jak i może nawet poznać nowych znajomych, po tak długim czasie!
Nie mówię tutaj o niewielkich, małych spotkankach trwających godzinę, mówię tutaj o powrocie do przeszłości!

Tak jest! Zupełnie jak dawniej!
Wstępnie datę ustaliliśmy na 15/16 października!

15 października, 16:00 - Spotykamy się w Magnolii, klasyczne spotkanie w centrum handlowym. Oczywiście klasyczne jak na nas! Mnóstwo sprzętu, mnóstwo ludzi, restauracje, ubikacje, wypad do Saturna, moc wrażeń i wspomnień!
15 października, ~19:00 - Jedziemy na nockę! Myślę, że dzięki temu, że jesteśmy starsi i część z nas ma już prawa jazdy wraz z samochodami, nie będziemy musieli tłuc się autobusami. Chyba że chcecie - wszystko dla was!
Nocka odbędzie się u mnie w mieszkaniu. W moim mieszkaniu, w którym nikogo, poza żoną, nie będzie! Szybkie łącze światłowodowe, łączność bezprzewodowa, picie, jedzenie, nieskończona ilość możliwości dobrej, informatycznej zabawy! Dokładnie tak jak za dawnych czasów!
16 października, 8:00 - Giełda elektroniczna! Tak jest! Korzystajmy z tego że jeszcze stoi! Stare, niedocenione sprzęty, promocje, które nie pozwolą waszym uśmiechom zejść z twarzy, zapach kiełbasek z keczupem, zdążymy z tego wszystkiego jeszcze skorzystać!
16 października, 12:00 - Wracamy do mnie, nacieszyć się sobą jeszcze trochę, a potem się rozchodzimy, odprowadzamy i możemy śmiało dopisać kolejne udane spotkanie do wspomnień!

Więc podsumowując.
15/16 października. Magnolia. Nocka. Giełda. Zupełnie jak dawniej!

Ale! Żeby było jak dawniej, potrzebna jest ekipa! Zwołajmy starą ekipę! Zróbcie co w waszej mocy żeby poinformować starą ekipę! Piszcie, dzwońcie, przypominajcie, jest naprawdę warto! Bo WRPUG to nie tylko "Wrocław PDA User Group"! To przede wszystkim Wy!

Więc pomóżcie mi! Jeśli macie jakiś kontakt z poniżej wymienionymi osobami, jakikolwiek, piszcie do nich! Przypominajcie im, bądźcie natrętni!
Kolejność przypadkowa:
Chociażby Kitor, Damist, Paveu69, Apacz, Fender, Haker, Wiotek, Świstak, Ornitolog, Pitca, Merito, Michał M., Nurek, Łysa Pała, Serek. Zobaczę chętnie też wszystkich innych dawnych znajomych!
Piszcie do nich! Dajcie im znać! Sprawcie, żeby spotkanie wyglądało tak jak dawniej!
Zapraszamy także osoby, z którymi do tej pory nie mieliśmy okazji się spotkać. W taki właśnie sposób poznaliśmy się my, a nikt przecież nie powiedział że powinniśmy przestawać!

A teraz kończąc ten bełkot.
Spotkanie o priorytecie najwyższym. Koniecznie. Przekazujcie dalej. Koniecznie. 15/16 października. W przypadku dużej ilości osób niezadowolonych, możliwość zmiany terminu! Możliwość noclegu - mam pokój gościnny! Piszcie, pytajcie, zależy mi!

W razie czego piszcie na moje gg: 4955209 !

Pozdrawiam,
Konrad

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2011, 23:52:48 »
Fajnie kiedyś było, bardzo fajnie... Dlatego jeśli tylko dostanę wolne to przyjadę!
Miło że pamiętałeś o mojej osobie.  :wink:

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2011, 00:24:16 »
Ja się oczywiście jak zwykle na to piszę!
Chodzić jeszcze co prawda nie mogę za dużo, ale na spotkanie przyjdę :D
P.S. Damist, myślałem, że już zrezygnowałeś z forum, ale fajnie że jeszcze jesteś i było by rewelacyjnie, jakbyś też się pojawił na spotkaniu, trzymam kciuki, żeby się udało i pojawiła się cała stara ekipa + dużo nowego narybku  :ok:
Nienawidzę Androida!

*

Offline Wiotek

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • skąd: Smolec (koło Wrocławia)
  • Sprzęt: Za mało miejca by wypisać wszystko ;p
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2011, 07:02:00 »
Dzięki za pamięć :)

Jak dziś wstałem, to myślałem, że to będzie kolejny nudny dzień ;p A tu taka wspaniała informacja na dzień dobry :ok: No to teraz będę miał dobry humor do końca dnia :)

Oczywiście 15 i 16 października zapisuję sobie w kalendarzu

Pozdrawiam
Wiotek

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2011, 10:03:20 »
No proszę jaki prezent na urodziny :D
Przekazuje dalej ;)
It's beyond your imagination

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2011, 12:32:57 »
P.S. Damist, myślałem, że już zrezygnowałeś z forum, ale fajnie że jeszcze jesteś i było by rewelacyjnie, jakbyś też się pojawił na spotkaniu, trzymam kciuki, żeby się udało i pojawiła się cała stara ekipa + dużo nowego narybku  :ok:
Chyba wyrosłem z pisania na forum, nie wiem. Jakoś mi się nie chce ostatnio.  :P
Miło że ktoś tu o mnie jeszcze pamięta.  :ok: Na 90% przyjadę.

Wiotek! Ty żyjesz!  :grin:
Jak pojechałeś rok temu ode mnie tak po dziś dzień nie napisałeś że dojechałeś do domu.  :E

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2011, 12:55:14 »
Tak się z większością ludzi porobiło, nic więc dziwnego że spotkania od jakiegoś czasu się nie odbywają.
O nie, przepraszam, było jedno w kwietniu, ale zaznaczę mocno i wyraźnie, tamto było słabe, ma być lepiej!
Ma być długo i intensywnie. Zarezerwujcie naprawdę sporo czasu!

Prosiłbym żeby od razu pisać kto pisałby się na nockę. :)

I jeszcze raz proszę, jeśli macie jakikolwie kontakt z kimkolwiek z poprzednich spotkań - zawracajcie im głowę! Nie wszyscy zauważą temat, ja nie do wszystkich dotrę, niektórym jedna informacja nie wystarczy, postarajcie się!  :grin:

Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2011, 13:21:30 »
Hoho :) Lata świetlne mnie tu nie było - a tu takie pospolite ruszenie we Wrocku.

Powodzenia i udanego spotkania!!!

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 14, 2011, 13:30:46 »
A może sam byś przejechał przez pół Polski (niektórzy mają do przejechania całą) i zapoznał się z naszą ekipą doświadczając jednocześnie tej legendarnej, Wrocławskiej zabawy?  :ok:

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 14, 2011, 15:34:14 »
Również się piszę  :ok: [edit: ofc z nocką, dawno na giełdzie też nie byłem]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 20:35:10 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Offline artex92

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Po prosty Łysy :P
  • Sprzęt: Motorola Milestone, Jabra BT530
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 14, 2011, 17:40:02 »
Łysa Pała- ech te Twoje przyzwyczajenia :P.

+1, o ile coś mi naprawdę pilnego nie wyskoczy (na co się aktualnie nie zapowiada)

*

Offline Wiotek

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • skąd: Smolec (koło Wrocławia)
  • Sprzęt: Za mało miejca by wypisać wszystko ;p
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2011, 21:32:34 »
Wiotek! Ty żyjesz!  :grin:
Jak pojechałeś rok temu ode mnie tak po dziś dzień nie napisałeś że dojechałeś do domu.  :E

No jakoś wtedy tak wyszło, że nie dzwoniłem. Już nie pamiętam czemu nie zadzwoniłem, ale chyba kasy nie miałem, i potem mi się zapomniało :-|

BTW: Konrad, a ja jednak liczę na zmianę terminu, z powodu tego iż okazuje się, że 15 października mam jeszcze 18-stkę znajomego :-| Jeśli termin się nie zmieni, to tylko będę na spotkaniu i giełdzie. A tak mi zależało by być na nocce :-| :S

*

Offline swistakd4

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 14, 2011, 21:48:44 »
Siema wszystkim chyba z rok mnie tu nie było albo i wiecej
Konrad oczywiscie bede na całej imprezie
Jak by cos to przyjade samochodem:)
pozdrawiam

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 14, 2011, 21:59:31 »
Świstak, cześć, miło Cię "widzieć", odezwij się do mnie na gg, będę potrzebował Twojego numeru do przypomnienia o spotkaniu i ewentualnego dopytania o szczegóły.

Wiotek, trochę mi głupio to mówić, ale wszystkim innym jakiś cudem ten termin pasuje - włącznie z moją teściową która ma mi przenocować syna, żebyście mogli drzeć mordy.
W momencie kiedy jesteś jeden, pomimo najszczerszych chęci, troszkę trudno mi się będzie dostosować, chyba że znajdzie się więcej osób które uważają że termin jest zły. Na dzień dzisiejszy, przykro mi, musi zostać...  :(
Walnę kolejnym głupim tekstem, kumpel Ci nie wybaczy nieobecności?  :-?

*

Offline Wiotek

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • skąd: Smolec (koło Wrocławia)
  • Sprzęt: Za mało miejca by wypisać wszystko ;p
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 14, 2011, 22:24:56 »
Walnę kolejnym głupim tekstem, kumpel Ci nie wybaczy nieobecności?  :-?

Głupi to ten tekst za bardzo nie jest. Nie jestem typem osoby obrażalskiej :wink: No nic w takim wypadku będę musiał pokombinować, zobaczymy co z tego wyjdzie :ok: Narazie to będę patrzył na rozwój "akcji", czyli np. czy termin się nie zmieni, czy nikomu nagle również nic nie wyskoczy.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 14, 2011, 22:55:04 »
Taka rzecz pozostaje, jak kiedyś, gdy były nocki. Można (przydało/trzeba?) by się zrzucić na jej przeżycie (tzn prowiant). Proponował bym kilkanaście zł (ustaliło by się gdzieś w pobliżu spotkania) i kogoś chętnego (z miejscowych zapewne) do pomocy przy zakupach (ja nie wiem o której będę mógł się pojawić). Co wy na to?

Na zachętę do nocek... archiwum zdjęciowe i Konrad kucharz (^^): https://picasaweb.google.com/103956200066813994904/Marzec2009
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 23:03:47 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 14, 2011, 23:04:09 »
No skoro ja mam was przyjmować i ja mam gotować, to chyba ja powinienem zarządzić zbiórkę.
Uczestnicy nocki otrzymają PW zawierające więcej informacji.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 14, 2011, 23:08:01 »
Mnie nie będzie, zaczynam zajęcia na uczelni i mam mase spraw na głowie, może następnym razem.

Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 15, 2011, 13:52:27 »
A może sam byś przejechał przez pół Polski (niektórzy mają do przejechania całą) i zapoznał się z naszą ekipą doświadczając jednocześnie tej legendarnej, Wrocławskiej zabawy?  :ok:

Dzięki za zaproszenie, ostatnimi czasy Wro jest mi niestety biznesowo nie po drodze, ale jak się tam zjawię nie omieszkam zgłosić się i w końcu poznać osobiście ;)!

Pozdrawiam

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2011, 10:18:24 »
Cześć. Przepraszam, że tak późno, ale przez ostatnie kilka dni byłem odcięty od świata w małej wioseczce koło żywca. Oczywiście pisze się na nocke. Zabiorę też małżonkę, żeby Pani Radwanowej się nie nudziło :)

Tradycyjnie Paveu mam dla Ciebie/dla Was miejsce. Odezwe się jeszcze w tej sprawie.

Fajnie bedzie znowu Was wszystkich zobaczyc :)

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2011, 20:17:08 »
Jak dam radę to może się wybiorę do was,kwestia kasy i wolnego czasu jak i aktualnego stanu fizycznego...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 17, 2011, 18:29:42 »
Kurczę myślałem, że to 15-16 września, a to przecież w październiku, także jest szansa, że uda mi sie pojawić :wink:

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 18, 2011, 14:24:15 »
dzieki za info na PW :) Postaram sie byc, chociaz w ten weekend bede dosc zajety :]
Częstochowa,Opole,Wrocław :D

*

Offline Wiotek

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • skąd: Smolec (koło Wrocławia)
  • Sprzęt: Za mało miejca by wypisać wszystko ;p
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 18, 2011, 16:40:14 »
Do Konrada:

Po dłuższym zastanowieniu stwierdziłem, że nie mogę opuścić WrPUG-owej nocki, i potem bym żałował :wink: Więc dopisz mnie na listę nocujących. No i możliwe, że zorganizuję samochód, więc również mogę zapewnić podwózkę :)

Pozdrawiam

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2011, 22:09:51 »
Z Fendera się bardzo cieszymy, moja żona chętnie pozna jego, do Darasa się dzisiaj odezwę, oczywiście zapraszamy, co do Ornitologa to super, oczywiście że październik, trzeba jakoś lud zebrać, co do Wojtka to znakomicie, chociaż chyba trochę głupio, bo spotkań było sporo, a osiemnastka jest jedna.  :grin:
Zapraszamy!

*

Offline Wiotek

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • skąd: Smolec (koło Wrocławia)
  • Sprzęt: Za mało miejca by wypisać wszystko ;p
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 19, 2011, 17:05:49 »
co do Wojtka to znakomicie, chociaż chyba trochę głupio, bo spotkań było sporo, a osiemnastka jest jedna.  :grin:

Trochę ta osoba mi podpadła, i wiem, że za fajnie mogło by nie być na takiej 18-stce :S

*

Offline serek

  • ***
  • 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG Note + EEE 1215N
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 20, 2011, 22:30:06 »
Nogi sobię obciąć nie dam, ale powinienem być. Na giełdzie nie byłem całe wieki, więc też zostane.... hmmm może udałoby mi się załatwić PS3 :] Jeśli się ożenię do 15 października to też wezmę żonę :) Pies stanowczo odmówił ;)
A, jeśli pogoda nie dopisze pojadę autem, więc będę mógł parę osób zabrać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 22:32:46 wysłana przez serek »
MDA III->SPV M3000->Dell Axim x50v->SE P990i->O2 Exec->HTC Kaiser->HTC Diamond->HTC Leo->Samsung Galaxy Note

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 20, 2011, 23:58:33 »
hmmm może udałoby mi się załatwić PS3 :]
42" FullHD już na was czeka!  :ok:

Jeśli się ożenię do 15 października to też wezmę żonę :)
Łał, gratuluję, zapraszamy!  :wink:

A, jeśli pogoda nie dopisze pojadę autem, więc będę mógł parę osób zabrać.
Z tego co zdążyłem się zorientować (no tak, to ja dostosowuję się do was!), to i tak będziemy poruszać się samochodami. Kilku z nas przyjeżdża z daleka, więc samochody mimo wszystko będą i trzeba będzie je przetransportować, Paweł przykładowo akurat wymagał będzie opieki motoryzacyjnej no i ja też powinienem z Magnolii do mieszkania samochodem podjechać - wolałbym żeby nikt przede mną do domu nie wchodził.  :evil:

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 21, 2011, 00:12:22 »
Ja, jeśli przyjadę to pewnie autostopem, wiec nie pogardzę miejscem w samochodzie.

*

Offline serek

  • ***
  • 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG Note + EEE 1215N
Odp: WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:10:55 »
Hmm a ma miałby ktoś Pada do PS3? Bo nawet jeśli uda mi się pożyczyć tego PS3, to będzie tylko z jednym padem.

Jeszcze mam jedną niespodzianke dla osób, które odwiedzą Konrada :]
MDA III->SPV M3000->Dell Axim x50v->SE P990i->O2 Exec->HTC Kaiser->HTC Diamond->HTC Leo->Samsung Galaxy Note