Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Garmin

Mam pytanie?

(1/1)

JerzyMarian:
Witam, Poprzednio używałem TT i uczestniczyłem w forum TT i tam "wrzało". Od miesiąca posiadam Garmina i też jestem na forum Garmina, ale tu nic się nie dzieje. Nie macie co pisać, gdyż sprzęt jest świetny i zero w związku z tym problemów?. Jeżeli chodzi  o mnie to TAK. Posiadam 3790 LMT. Wczoraj była kolejna aktualizacja map i oprogramowania. Wszystko przebiegło ok (mapy zabrały chyba z 2 godz.). Sprzęt pracuje bez zarzutu, tylko jedno zastrzeżenie - przy ustawieniu informacji "dane mapy zaawansowane" pasek z informacjami po prawej strony ciut za szeroki. W tym miejscu przyznam, że rozwiązanie TT bardziej mi odpowiadało. TMC też działa, kulawo ale działa. Pozdrawiam

smiodus:
użytkownicy garmina zwykle siedzą na garniaku, tutaj jak czasem ... natomiast co do merytoryki zawsze możesz zacząć atakować garmina ze swoimi pomysłami ale oni mają asertywność i konserwatyzm na wysokim poziomie.

S

Anuladiablica:
Przepraszam, że odgrzewam starego kotleta - nie chcę zakładać nowego tematu do pojedynczego pytania. Swojego Garmina dawno nie używałam i mam starą GP mapę. Co warto aktualnego wgrać zamiast tej nieaktualizowanej starej GP mapy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
--------------------------
Ubezpieczenia Olsztyn Odszkodowania Ergo Hestia Olsztyn

Moi (Adam Kubicki):
http://ump.waw.pl/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej