A może spotkania w internecie (virtualne) ?

  • 6 Odpowiedzi
  • 18659 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Arqadius

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire, Samsung Galaxy S i9000, Dell Streak 5
A może spotkania w internecie (virtualne) ?
« dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:35:21 »
gadac mozna przez skype (pokazac tez, ale parami ...), chyba ze ktos zna lepszy sposob.

Z tego co widze spotkania chyba nie sa zbyt popularne, wiec moze virtualna łatwosc im pomoze ?

Co Wy na to ?
"kiedy wytniemy ostatnie drzewo, zatrujemy ostatnią rzekę i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy."

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A może spotkania w internecie (virtualne) ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2011, 21:32:12 »
Kilka ładnych lat temu, jeszcze przed powstaniem pdaclub.pl odbywały się takie spotkania na ircowych kanałach #palm i #pocketpc. Kanały były oczywiście dostępne 24h/7, ale co tydzień we wtorki o 21 (#palm) i w środy o 22(#pocketpc) były oficjalne spotkania, często z góry zaproponowanym tematem przewodnim.
Osobiście bardzo miło wspominam tamte czasy, ale nie wiem czy taka formuła by się obecnie sprawdziła.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: A może spotkania w internecie (virtualne) ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2011, 21:54:54 »
jest przecież i teraz pdaclubowy kanał irc

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A może spotkania w internecie (virtualne) ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2011, 23:39:37 »
jest przecież i teraz pdaclubowy kanał irc
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę :) Nie wiem tylko czy idea cotygodniowych spotkań ma szansę powodzenia.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: A może spotkania w internecie (virtualne) ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2011, 09:34:45 »
Na masową skalę może i nie, ale kanał ma swoich stałych bywalców i chętni mogą dołączyć.
Natomiast co do spotkań w realu to zależy od regionu, są miasta gdzie spotkania odbywają się regularnie więc też nie można powiedzieć ze nie są popularne.

*

Offline jakubd

  • ******
  • 2820
  • Płeć: Mężczyzna
  • To error is human, to forgive is not our policy.
    • jdtech.pl
  • Sprzęt: N900, Milestone, Galaxy Tab
Odp: A może spotkania w internecie (virtualne) ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2011, 14:31:14 »
Powiedzmy sobie szczerze: "spotkanie online" to taki sobie oksymoron. Jak ktoś chce zagadać, to jest kanał IRC i można sobie poczatować bez problemu o dowolnej porze dnia i nocy. Wieczorami jest nas więcej. Ale nazywać to spotkaniem to duże semantyczne nadużycie :)
Spotkanie do spotkanie - podanie ręki, toaścik, piweńko, pomacanie sprzętów :] itd. Ja wiem, to może staroświeckie, ale ja już taki jestem. Trudno zapewnić podobne wrażenia nawet przy wieloosobowej wideokonferencji.
Sprzęt: 5MX, SimPad, BlueAngel, Hermes, N810, 8510p, k810i, PSP, 2133, MBW150, RedFly, G1, d780, HP HDX Dragon, E75, 5101, Rose, 3GS, N900, Uni, c901, Milestone, N96, Rhodium, Huawei e5, Envy 17, Galaxy Tab, e6500

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: A może spotkania w internecie (virtualne) ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:13:43 »
Jak się upowszechni Google+ to tam moglibyśmy robić wideo-konferencje w kilka osób :)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+