Android OS > ZTE

Zawieszanie się Froyo

(1/4) > >>

Adrian8891:
Witam!

Posiadam wgraną najnowszą wersję romu Froyo, jednak jest pewna rzecz która doprowadza mnie do szału. Dość często dzieje się tak, że gdy próbuje wybrać numer (czy to z palca, czy z kontaktów) po kliknięciu na zieloną słuchawkę telefon się zawiesza. Tzn., cały działa, mogę wrócić do poprzedniego ekranu itp ale nie mogę wybrać numeru ponownie ani nic z tych rzeczy. Powiedzmy po minucie nagle telefon zaczyna wybierać numer... Czy ktoś zna FIXa na tego buga? Jeśli to gra rolę, to całość wgrana na ZTE Blade.

marcinl:
przeniosę do odpowiedniego działu
problem nie tyczy się FroYo ogólnie tylko ZTE
masz stockowy rom? czy custom?

możesz wypróbować jak będzie się zachowywał na innym dialerze - polecam Go Contacts - darmowy w Markecie

Plichu:
Jaki masz rom? To zapewne jego wina.
Na stockowym 2.1 czegoś takiego nie zauważyłem. Teraz na froyo FLB r10 także nie.

Adrian8891:
Na stockowym tego też nie miałem. Obecnie mam FLB r9. Przymierzam się do zmiany na r10 , jednak pierw wypróbuje Titanium Backup do tego :)
Połączone: Marzec 16, 2011, 16:22:01
--- Cytat: marcinl w Marzec 16, 2011, 06:51:11 ---możesz wypróbować jak będzie się zachowywał na innym dialerze - polecam Go Contacts - darmowy w Markecie

--- Koniec cytatu ---

Ok, chce wypróbować jednak on nie zastępuje standardowego dialera. Nadal tamten jest jako domyślny. W ROMie Froyo jest na dole luncher z ikoną telefonu i otwiera mi się stary dialer. Jest możliwość wpisania Go Contacts jako domyślnego?

don.kamillo:
Na r9 też tego nie zaobserwowałem. Zamiast FLB r10b zawsze możesz wypróbować Cyanogena :P
Ostatnie wypieki są dopracowane, nie ma większych bugów, poprawiono problem z wybudzaniem po rozmowie, bateria też trzyma już przyzwoicie (ale i tak gorzej, niż w FLB). W zamian otrzymujesz naprawdę szybki ROM  :ok:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej