Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x > Acer

N35 gniazdo - potrzebne dokładne foto PCB

(1/1)

Pistolero:
Szanowni Koledzy

Pilnie poszukuję dokładnego! foto płyty głównej w N35 w okolicach gniazda i "resetów".

Mam wyrwane gniazdo, a poprzedni właściciel już próbował raz łatać problem chyba spawarką i klejem super-glue, czego efektem są braki w ścieżkach, które chciałbym scrossować.

Gdyby ktoś był na tyle miły, aby zrobić ładne foto a nawet kilka z róznych perspektyw, lub ma akurat takie, gdzie gniazdo jest wylutowane i widać jak prowadzone są ścieżki, to już byłoby super.

Gniazdo oprócz 26 pinów przylutowane jest w też stopkami po bokach. pod gniazdem są 4 kwadratowe powierzchnie styku z zewnętrznym poszyciem gniazda. nie wiem, czy przez te powierzchnie też po krawędzi płytki pcb biegnie jakaś ścierzka, bo są tam ubytki. Jeśli biegnie, to do którego miejsca.

Wg tego schematu:
http://lechsi.com/n35miniusb/rys1.JPG
gdzieś w lewo (zaznaczone kolorem zielonym) idzie jakaś ścieżka do soft resetu. dodatkowo rozumiem, że przy y-y i x-x musi być przejście.

w innym temacie kolega bolekbolek umieścił takie foto:
http://img130.imageshack.us/img130/8117/img5650opisany7dn.jpg
ale niestety niewiele na nim mogę dostrzec.

Z góry dziękuję za pomoc

Badyl91:
Temat bardzo stary, lecz niedawno ożywiałem takiego acerka i pięknie mi służy, sam wiem jak ciężko znaleźć potrzebne do niego materiały, a warto żeby były na forum, osobiści polecam przeróbkę gniazda na miniUSB jeśli ktoś chce tylko ładowanie i synchronizacje.

Zdjęcie mojej płytki oraz zdjęcie z hiszpańskiego forum.

Pozdrawiam

PS. Jeśli ktoś ma problem z n35 proszę pytać...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej