Sharp Zaurus sl-5500 - pare pytań

  • 1 Odpowiedzi
  • 18443 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sharp Zaurus sl-5500 - pare pytań
« dnia: Wrzesień 21, 2010, 18:41:07 »
Witajcie ;)

Od niedawna posiadam Sharpa Zaurus SL-5500 i muszę powiedzieć że jest to mój pierwszy PDA jaki trzymam w ręce i dopiero się z nim zaprzyjażniam ;)Wiem już że sprzęt jest mało popularny w Polsce ale ma spory potencjał  oparty jest na Linuxie Kernel 2.4

Na co powinien przygotować się użytkownik do tej pory pracujący właściwie na platformie Windows i jakie sa wasze sugestie dla osoby początkującej w tym temacie ?

Czy da rade ewentulanie postawic na tym Windows Mobile jeśli tak  czy ktoś się podejmował takiej operacji i jak to zrobić ;)

EDIT: Jeszcze jedno ważne pytanko ktoś się orientuje czy istnieje jakieś ograniczenie co do pojemosci karty pamieci Compact Flash dla tego urzadzenia ?Ma jeszcze gniazdo kart SD tutaj jak sie domyślam nie zainstaluje wiecej jak 4 GB pamięci :)

Dozgonna wdzięczność dla Użytkowników za wszelkie wskazówki i porady ;)

Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2010, 19:35:51 wysłana przez AyA86 »

*

Offline ptoki1

  • *
  • 60
    • http://www.republika.pl/ptoki
  • Sprzęt: treo 180, tungsten W, zauropod sl-c1000
Odp: Sharp Zaurus sl-5500 - pare pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2010, 13:54:33 »
Nie wiem czy nie za pozno ale odpowiem:
odwiedz oesf.org tam jest forum z masa informacji.
Od razu zainteresuj sie dystrybucja o nazwie cacko.
Rzuc okiem takze na pdax a na koniec na zubuntu.
Generalnie linux jest taki sam wszedzie. Ale na zaurusach jest przykryty calkiem klikalnym GUI.

W porownaniu z WM powiem krotko:
Duzo mniej gier ale za to oprogramowanie pozostale jest calkiem ok. W przypadku pdax i zubuintu jest to to samo oprogramownaie co na desktopie.

Pytaj konkretnie to beda konkretne odpowiedzi.