Android OS > LG Android

FAQ - GT540 wgrywanie Romu metodą "rosyjską"

<< < (2/10) > >>

C.J:
Tak tak dokładnie tą wersje mam wszystko śmiga aż miło :P

gw82:
Na Win7 przy pierwszej próbie zawiesił mi się komputer  :worried:
Po odczekaniu godziny i kilku zdrowaśkach restart kompa :-?
Telefon zawisł na logo LG.
Po restarcie raz jeszcze od nowa, tel się oczywiście nie uruchamiał. Za drugim podejściem wspomniany error, za 3 poszło.
Uff, stresująca zabawa...

Watkins:
Tak to bywa właśnie, różne kompy, różnie skonfigurowane systemy, różne podzespoły, zainstalowane programy i dlatego mogą u niektórych być problemy.
Po złym flaschowaniu telefon da się odratować w trybie "emergency mode" ( po updacie nazwa zmieniła się na "download mode" ale to wciąż to samo ), nie ma niestety jeszcze sposobu na "recovery" choć rosjanie podobno dogrzebali się już do "fastboota" więc jest nadzieja na gotowane romy  :grin:

maniekasus:
LG z PLAY, na kompie Win XP, zainstalowałem sterowniki z linku, LG ładnie został wykryty. Rom który chciałem wgrac to V20b, ale przy 5 próbach program się wiesza, na telefonie nie widać żadnych oznak aktualizacji :P Coś pominąłem?

Watkins:
Na XP nie wgrywałem nigdy, spróbuj wyłączyć jeszcze antyvirusa i połączenie sieciowe przed flaschowaniem, podobno czasami to pomaga, jeżeli nie to reinstalka sterowników ( najpierw usuń stare ), a i jeszcze w menadżerze urządzeń podobno trzeba wyłączyć wszystkie modemy od LG

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej