Nawigacja GPS > GPS: turystyka/off road

Rejestracja śladu GPS - problem

<< < (2/4) > >>

sserafin:

--- Cytat: chrupki w Lipiec 27, 2010, 12:51:36 ---Otóż WM mają to do siebie że po wygaszeniu ekranu wyłączają wszelkie systemy w stylu WiFi albo GPS.

--- Koniec cytatu ---
Ja korzystam z samsung galaxy young gt6310 android412 i problem wygląda podobnie - zrzucenie aplikacji do tła - powoduje że zapis się rozłącza - po włączeniu aplikacji - program domyślnie linią prosta łączy ostatni zapis GPS z najnowszym - oczywiście przekłamując w ten sposób cały zapis.
Czy ktoś może pomóc?

lola:

--- Cytat: sserafin w Grudzień 26, 2013, 23:27:08 ---zrzucenie aplikacji do tła - powoduje że zapis się rozłącza - po włączeniu aplikacji - program domyślnie linią prosta łączy ostatni zapis GPS z najnowszym
--- Koniec cytatu ---
Jaki program?


Pozdrawiam,
Ł.O.

sserafin:
sprawa dotyczy [SPAM]
.pl/]http://www.[SPAM].pl/
- program do zapisywania i navigowania oparty na mapach openstreetmap

lola:
A z innym programem (orux, navime, locus czy nawet endomondo) tez ten problem wystepuje?


Pozdrawiam,
Ł.O.

sserafin:
orux, navime, locus z tych tylko usiłowałem oruxa używać , ale za skomplikowany i nie wiem

endomondo próbowałem ostatnio używać tak jak treseo ale po utworzeniu własnej trasy - próbuje się połączyć z - moje trasy - i komunikat że endondo nie może się połączyć - więc wynikowo wogóle nie udało mi się skorzystać - a szkoda choć mapy działają tylko on line

tak więc trudno mi porównać - wysłąłem zapytanie do [SPAM]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej