Android OS > LG Android

[HOW TO] Jak zainstalować sterowniki LG GW620 pod systemem Windows 7 x64

(1/1)

bikekowal:
[HOW TO] Jak zainstalować sterowniki LG GW620 pod systemem Windows 7 x64
1.   Zainstaluj SDK dla systemu Android
2.   Zainstaluj sterownik LGUSBModemDriver_WHQL_ML_Ver_4.9.4_All.exe
3.   Uruchom ponownie komputer
4.   Przełącz urządzenie w tryb debug (ustawienia/aplikacje/programowanie/debugowanie USB)
5.   Podłącz urządzenie do PC dołączonym kabelkiem – nastąpi próba instalacji sterowników, zakończona niepowodzeniem
6.   Uruchom menedżer urządzeń na PC
7.   LG będzie widoczne w kartach sieciowych jako dwa urządzenia LG USBModem
8.   Kliknij w pierwsze urządzenie prawym klawiszem myszy  i wybierz aktualizuj oprogramowanie sterownika
9.   Następnie należy dokonać kilku kroków – wybierz po kolei –
 - Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika/pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze(poczekaj aż system zaktualizuje listę sterowników)/
 - z dysku (należy tutaj wskazać miejsce, w którym zainstalowano LGUSBModemDriver_WHQL_ML_Ver_4.9.4_All.exe – standardowo jest to C:\pliki programów (x86)\LG Electronics\LG USB Modem Driver/ 
 - wybrać plik o nazwie LGx64modem.inf zatwierdzić – modem zostanie poprawnie zainstalowany
10.   Kliknij w drugie urządzenie prawym klawiszem myszy  i wybierz aktualizuj oprogramowanie sterownika
11.   Następnie należy dokonać kilku kroków – wybierz po kolei –
 - Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika/pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze(poczekaj aż system zaktualizuje listę sterowników)/
 - z dysku (należy tutaj wskazać miejsce, w którym zainstalowano C:\Android_SDK\android-sdk-windows\usb_driver\
 - wybrać plik o nazwie android_winusb.inf
 - zatwierdzić – urządzenie kompozytowe USB  zostanie poprawnie zainstalowane – w managerze urządzeń pojawi się jako Android Phone.
12.   Uruchom ponownie komputer

W celu sprawdzenia poprawności instalacji
1.   Uruchom CMD
2.   Przejdź do Katalogu to ols w SDK
3.   Uruchom ddms.bat
4.   Po uruchomieniu w urządzeniach powinno pojawić się odpowiednie urządzenie.

PiterGB:
Poddaję się  :worried:
Nie sądziłem, że sobie nie poradzę, ale jednak!
Mam windows 7 32bit i nie mogę zainstalować sterowników :(
Czy mogę prosić o wskazówki dla mojej wersji windows?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej