Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Dell

X3: Zmiana ROM JAKI-MASZ=►ENG 100%!

(1/8) > >>

Umpal:
Plik został przeniesiony na: chomikuj(kropka)pl/PDAclub/Dell+Axim+X3i+Plus.7z
Hasło: pdaclub

Przepis na upgrade (dotyczy modelu X3i+, to znaczy z wbudowanym BT i WLan):

1. Zgrywamy z palmtopa AKTUALNY ROM (nie ma znaczenia, w jakim jest języku) programem znajdującym się w archiwum na dysk komputera,
2. Robimy operację odwrotną, czyli przystępujemy do wgrania uzyskanego w punkcie poprzednim obrazu z powrotem do PDA...
3. Gdy program odczyta informacje z ww. ROM-u, podmieniamy plik ROM-u na angielski (nazwa MUSI być DOKŁADNIE taka, pod jaką został zapisany oryginalny obraz w punkcie 1).
4. Upgrade...

Pozdrawiam i życzę powodzenia  :ok:

piotrscs:
Przychylam się do prośby. Też bym z tego skorzystał

piotrscs:
po kilkugodzinnych poszukiwaniach ośmielam się wysnuć tezę że nie ma Axima X3i z wifi i BT w wersji językowej angielskiej. Dlatego też nie ma ROMu w angielskiej wersji

Umpal:
Chciałbym sprostować dwie sprawy:
1. W pierwszym poście napisałem,  ze nie da się wejść w tryb serwisowy/bootloader... Otóż da się, ale trzeba wcisnąć "enter" z lewej strony obudowy, tzw. jog-dial, a nie ten centralny z przodu (d-pad), bo choć działanie w programach maja niemal identyczne, to w tym przypadku robi to znaczącą różnicę. Z jednej strony mea culpa, a z drugiej culpa gościa, który na forum aximsite tego nie zaznaczył. W końcu nie wszystkie palmtopy posiadają j-dial ;)

2. piotrscs: Obalam Twoja tezę - ISTNIEJE angielski ROM do X3i+. Nawet jeden gość z tego forum posiada taka wersje. Skontaktowałem się z nim i... napisał, że wyśle mi ten ROM. Miałem się przypomnieć po długim weekendzie. Zrobiłem to trzy razy. Niestety ignoruje moje przypomnienia, choć na GG bywa aktywny. Przecież wystarczyło odpisać, że "nie chcę ci już pomóc" albo... "zepsuł mi się palmtop" ;) Ale miałem to szczęście, ze trafiłem na typ "życzliwego" Polaka :D.

piotrscs: Odważyłbyś się wrzucić ROM od X30? Wg mnie, to dokładnie ten sam palmtop, tylko posiada nowszy procesor. Ukazał się na krótko przed wydaniem X30 i w niewielu egzemplarzach - tu mam na myśli X3i+, a więc model z WiFi i BT na pokładzie, dokładnie tak jak w X30. Ilość RAM i - co najważniejsze - ROM jest identyczna, więc... taki byłby mój wniosek. Głowy nie dam, bo zbyt cenna, ale coś mi mówi, że mam rację :ohreally:. Jeśli to by się udało, to mielibyśmy nie tylko angielską wersję, ale też SE :O~.

Maciej Wójcik:
Tyle, że X3 ma inny procesor...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej