Acer n35 pomocy !!!!

  • 6 Odpowiedzi
  • 23020 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acer n35 pomocy !!!!
« dnia: Kwiecień 16, 2009, 22:39:11 »
Witam jestem nowym użytkownikiem dlatego nie jestem jeszcze dobrze zapoznany z tym forum :)
mam pytanie do kolegów :P mianowicie :
mój Acer  po podłączeniu zasilacza nie chce się w ogóle ładować ( stan naładowania pokazuje 0.00 % ) i nie wiem czego to jest przyczyną czy uszkodzona została bateria czy po prostu gniazdo  pod które podpina się ładowarkę jest uszkodzone ( ale raczej nie ponieważ z zasilaczem działa : / )  a i jeszcze jedno po podpięciu kablem usb w ogóle nie ma połączenia miedzy komputerem i  Acerem :/. Proszę o jaka kolwiek podpowieć bo sam już nie daje rady co z tym może się dziać za pomoc z góry dziękuję:) i pozdrawiam forumowiczów :P:P.
Napisane: Kwiecień 16, 2009, 22:11:15
prosze kolegów o pomoc bo już szału dostaje na ten szmelc ;]

*

Offline barthek

  • ***
  • 265
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Acer n35 pomocy !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2009, 22:44:46 »
sprawdź ładowarkę czy działa poprawnie, jak nie masz AS zainstalowanego w komputerze to Ci nie odczyta

Odp: Acer n35 pomocy !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2009, 23:02:25 »
poczytałem troszke i podobno mam orginalny kabel dlatego pod usb ładować nie będzie ale ciekaw jestem czy mam uszkodzona baterie czy gniazdo tu tkwi problem  ale gniazdo raczej nie bo pod  zasilaczem działa tylko nie jest ładowana bateria  i nie wiem o co tu chodzi ;]
Napisane: Kwiecień 16, 2009, 22:58:49
głównie mnie nurtuje jak zrobić żeby ładował baterie  z  ładowarki oryginalnej po podpięciu pod tą ładowarke  bateria nie jest wogóle ładowana wyświetla 0.00 %  :/  pda dział pod zasilaczem a bateria jak była padnięta tak jest  ech :/

*

Offline 123marecki

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: motorola c200, DELL Axim x5, Acer n35,Toshiba g900
Odp: Acer n35 pomocy !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2009, 13:48:28 »
znalazłeś już rozwiazanie? Bo ja mam pomysł...

*

Offline Artureski

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3100
Odp: Acer n35 pomocy !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2010, 22:37:06 »
Podpinam się do tematu posiadam n35 i mam taki sam problem orginalną posiadał ładowarkę. Nie wiem czy kupywać nową baterie czy nie.. A tak poza tematem idzie w n35 zmienić softa albo wgrać pl menu?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Acer n35 pomocy !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2010, 13:52:27 »
wygląda na padnięta baterię
co do zmiany softu - jeśli myślisz o nowszym systemie to niestety, zapomnij

*

Offline Artureski

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3100
Odp: Acer n35 pomocy !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2010, 20:45:33 »
Wymienilem baterie na nową i Acerek na niej śmigał dopóki nie wyskoczył komunikat low battery... Podlaczam ladowarke a acer sie nie laduje:( Także mam taki problem jak kolega ktory zalozyl temat żadna dioda się nie świeci po podlaczeniu zasilania.. raz udalo mi sie go wlaczyc to dioda po prawej stronie mrugala na czerwono ale i tak palm sie nie ładował:(

Prosze o pomoc