Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Nawigacje PNA / PND - Ogólnie

PIONEER AVIC-F900BT Odblokowanie.

<< < (3/59) > >>

kafarafa:

--- Cytat: angler22 w Październik 09, 2011, 19:43:31 ---No proszę - elegancko wyszło :) Jaką to ma rozdzielczość? 800x480 pikseli?

--- Koniec cytatu ---
Oczywiście bo 800x480 ma Pioneer Avic-f900bt

ajagi:
Twój system wygląda ślicznie. czy jesteś skłonny w jakiś sposób go udostępnić? pzdr

kafarafa:
pytania o system na priw

anabolo:

--- Cytat: kafarafa w Październik 09, 2011, 14:40:32 ---zdjęcia mojego systemu  do Pioneer Avic f500bt f700bt f900bt f910bt :


--- Koniec cytatu ---

Twojego systemu? Spolszczyłeś go jedynie i wyciąłeś parę ikon z menu nawigacji, co jest bajecznie proste. Nie dajcie się naciągnąć - Kafarafa jest sprzedawcą z allegro. Oryginał należy do usera vitormvieira z forum avic411.com, które dotyczy tylko pionków z serii avic. Oto link do tego wątku, gdzie macie gotowca http://avic411.com/index.php?/topic/32763-english-avicnet-for-avic-f-series/ Całość macie za free - chyba najlepsza opcja, jaką udało mi się znaleźć do AVICa. Łatwo jest do niego dorzucić automapę - wystarczy wrzucić plik startowy automapy i podmienić jego nazwę pod inny gotowy skrót do navi - np ozi explorer.

Testowałem  osobiście na pioneeru F900BT/XS - wersja na rynek USA/Kanady - ale w tym wypadku nie ma to znaczenia.

Pozdrawiam!

angler22:
Dzięki za komentarz i linka. Możesz jeszcze opisać (przynajmniej z grubsza), jak dodać swoją ikonę, to posiadacze Avic'ów będą mieli wszystko w jednym miejscu i nie będą musieli dodatkowo płacić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej