co do czytania ebookow

  • 189 Odpowiedzi
  • 125143 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 30, 2013, 11:14:35 »
Najlepsze sa aldiko i moon +
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 30, 2013, 12:37:34 »
Mi najbardziej odpowiada FBReader.


Pozdrawiam,
Ł.O.

Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 29, 2013, 14:29:38 »
Mi najbardziej odpowiada FBReader.


Pozdrawiam,
Ł.O.

Czy to darmowy program?

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 29, 2013, 17:33:52 »
Czy to darmowy program?
Pierwszy link po wrzuceniu do Google'a frazy FBReader prowadzi do strony: "FBReader | Free multi-platform e-book reader".


Pozdrawiam,
Ł.O.

Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:29:18 »
Temat, jak widzę, zdechł, ale pozwolę sobie odświeżyć. Jeśli czytanie e-booków, to tylko Amazon Kindle. Żadne tablety, czytanie na smartfonach, na aplikacjach na komputerze. Mam Kinde'a od jakichś pięciu lat i praktycznie nie rozstaję się z tym urządzeniem.

Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 28, 2018, 23:18:07 »
Temat, jak widzę, zdechł, ale pozwolę sobie odświeżyć. Jeśli czytanie e-booków, to tylko Amazon Kindle. Żadne tablety, czytanie na smartfonach, na aplikacjach na komputerze. Mam Kinde'a od jakichś pięciu lat i praktycznie nie rozstaję się z tym urządzeniem.

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Dziś tylko Kindle - dużo lepszy, lżejsszy no i.....bateria :-)
Regulamin

*

Offline gracz_0101

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żyj i daj żyć innym
Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 05, 2019, 15:52:08 »
Temat, jak widzę, zdechł, ale pozwolę sobie odświeżyć. Jeśli czytanie e-booków, to tylko Amazon Kindle. Żadne tablety, czytanie na smartfonach, na aplikacjach na komputerze. Mam Kinde'a od jakichś pięciu lat i praktycznie nie rozstaję się z tym urządzeniem.

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Dziś tylko Kindle - dużo lepszy, lżejsszy no i.....bateria :-)

oj tak kindle to jest najlepszy sprzęt. Mam już koło 7 lat i nadal śmiga, w miedzy czasie kupiłem nowszego, bateria świetnie trzyma, oczy się nie męczą jak na komórce. Jedyny problem to gdzie go trzymać jadąc do pracy

Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 12, 2019, 14:27:45 »
Temat, jak widzę, zdechł, ale pozwolę sobie odświeżyć. Jeśli czytanie e-booków, to tylko Amazon Kindle. Żadne tablety, czytanie na smartfonach, na aplikacjach na komputerze. Mam Kinde'a od jakichś pięciu lat i praktycznie nie rozstaję się z tym urządzeniem.

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Dziś tylko Kindle - dużo lepszy, lżejsszy no i.....bateria :-)

ja noszę w kieszeniu kurtki, latem w jakieś torbie, na wszystko się znajdzie rada ;) a kindla kocham miłościa bezgraniczną i sie z nim nie rozstaje

oj tak kindle to jest najlepszy sprzęt. Mam już koło 7 lat i nadal śmiga, w miedzy czasie kupiłem nowszego, bateria świetnie trzyma, oczy się nie męczą jak na komórce. Jedyny problem to gdzie go trzymać jadąc do pracy

Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 13, 2020, 13:10:29 »
Ale tu jest mnóstwo świetnych programów  :O~ :O~

Odp: co do czytania ebookow
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 20, 2021, 19:50:50 »
ta strona już nie istnieje... Zobacz https://piorunochron.pl tego typu poważne strony stoją w internecie latami.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2022, 21:02:19 wysłana przez greenteam »
Siemiana 1, 83-314 Somonino http://egaudia.pl/kwiaciarnia-somonino/ kwiaciarnia Tęczowy Bukiet