ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE

  • 860 Odpowiedzi
  • 473930 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #510 dnia: Październik 25, 2008, 21:53:53 »
U mnie brak GG.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 25, 2008, 22:02:03 »
Tom może bez kombinacji spróbuj ściągnąć z mojego Chomika (angler22) plik explorer i podstawić go na karcie za alturuiona.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 25, 2008, 22:08:08 »
Tego już próbowałem, nie widzi karty.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #513 dnia: Październik 25, 2008, 22:13:06 »
Musisz się precyzyjniej wyrażać, bo ja tego sprzętu nie widzę :) Rozumiem, że zmieniłeś nazwę orginalnego pliku exe alturiona (alturion.exe) np na alturion1.exe, a później do tego samego katalogu wgrałeś plik explorera pod nazwą alturion.exe i wtedy ...? Nawigacja zgłasza brak karty?

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #514 dnia: Październik 25, 2008, 22:31:43 »
Och Wielkie dzięki Kolego!!! Właśnie tak zrobiłem jak pisałeś i wyskoczył mi pasek menu / Na dole ekranu/ i napis Windows CE  i dwie ikonki kosz i mój komputer, oczywiście po francusku. Coś mogę tu zmienić. Jestem trochę w tym zielony.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 25, 2008, 22:42:48 »
Język teoretycznie powinno się dać zmienić w panelu sterowania (dostępny z menu start). Oczywiście mówię o zmianie na angielski, bo o PL zapomnij :)

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 25, 2008, 23:05:12 »
Dzięki. Język to nie problem, Co z tym fajnego mogę jeszcze z tym teraz zrobić, a może coś zalecanego.

Co mam dalej zrobić czy to już wszystko.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 23:59:16 wysłana przez robert.s. »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #517 dnia: Październik 26, 2008, 08:37:46 »
Teoretycznie możesz już uznać sprzęt za "odblokowany", ale żeby się upewnić trzeba przetestować jakiś program nawigacyjny i komunikację z modułem GPS. Jeśli komunikacja będzie, to masz spokój i możesz instalować i uruzhamiać co chcesz.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #518 dnia: Październik 26, 2008, 10:45:03 »
Witam.
Programy AM i IGO8 działają komunikacja z gps jest ok.
Oczywiście działa odblokowanie tylko z tą kartą gdzie jest exploer wgrany-czy istnieje możliwośc wgrania go na stałe gdzieś w systemie, żeby działał z innymi kartami bez niego. No i jeszcze mam jedno banalne pytanie- jak się robi skróty w tym systemie na pulpit np. AM i IGO. Po wejściu w program nawigacyjny przez / Alturion1GPS.exe / mam menu supportplusa z ikonkami AM, IGO i Ustawieniami, czy mozna tu dograć ikone exploera, ponieważ wejście do windowsa możliwe tylko po wyłączeniu urządzenia. Niestety zmiana języka paryskiego na angielski niemożliwa, ale to nie problem.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 26, 2008, 10:50:49 »
100% bezpiecznej metody na odblokowanie bez użycia karty nie będzie, bo albo musiał byś się dostać do rejestru, w którym jednak trzeba się ostrożnie "poruszać", albo próbować jakiś zmian na wbudowanym flashu (jeśli to tam "siedzi" menu support plus'a). Pewnie da się dołożyć do tego menu dodatkową ikonkę, ale jak - tego Ci nie powiem, bo nie wiem. Być może jest jakiś plik INI, bądź CFG, XML odpowiedzialny za konfigurację tego menu, ale to jest sprawa indywidualna każdego producenta. Musisz sam popróbować niestety. Natomiast skróty na pulpit WIN CE wrzuca się banalnie, wystarczy je skopiować do katalogu windows\desktop i pojawią się na ekranie.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #520 dnia: Październik 26, 2008, 16:09:22 »
Jeszcze raz wielkie Dzięki za pomoc!!! Pobawię się troche z tym wynalazkiem.
Napisane: Październik 26, 2008, 11:01:11
Zrobiłem jeszcze inaczej. Weszłem do katalogu ResidentFlash poprzez Activesync i w pliku IGOPAH. TXT dopisałem ścieźke dla exploera.exe, którego umieściłem na karcie SD i teraz po włączeniu navi mam ikonke exploera i mapy. Klik na exploera pozwala teraz wejść w windowsa. W trybie windowsa po wrzuceniu ikon na pulpit i ponownym włączeniu urządzenia ikon brak co z tym zrobić, potrzebne jakieś zmiany w rejestrze...

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #521 dnia: Październik 26, 2008, 16:19:19 »
Staraj się nie pisać dwóch postów jeden po drugim. Nietrwały pulpit win CE to typowe zjawisko. Można sobie z tym poradzić na dwa sposoby.
Jeden sposób zadziała tylko, jeśli na Twoim sprzęcie zmiany w rejestrze są trwałe (niestety nie na wszystkich urządzeniach tak jest). Wszystko co trzeba zrobić to zmienić wpis w rejestrze, a konkretnie w gałęzi HKLM\Explorer\Shell folders (dla win CE 4,2) i HKLM\System\Explorer\Shell folders (dla win CE 5.0), zmieniasz wartość wpisu "Deskotop" z "windows\desktop" na jakiś trwały katalog na karcie, albo flash'u.
Jeśli zaś rejestr czyści się przy resecie, to jedynym sposobem na trwały pulpit będzie po prostu automatyczne kopiowanie ikon z trwałego katalogu do \windows\desktop. Można to zrobić mortscriptem, podstawiając tam gdzie obecnie wstawiłeś explorera plik exe skryptu, który najpiew skopiuje ikonki a później dopiero odpali explorera.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #522 dnia: Październik 26, 2008, 20:47:32 »
Pierwszy sposób- zmiany w kluczach nie działa tzn. po resecie powraca do starych ustawień.
Drugi to napisanie mortscrypyu i tu mam problem, sory ale nigdy tego nie robiłem, może jakaś
mała podpowiedź, która by mnie naprowadziła jak to się robi. Dzięki.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #523 dnia: Październik 26, 2008, 20:51:26 »
Wrzucę Ci zaraz przykładowy skrypt i podam linka. Wszystko zrozumiesz bez problemu.
http://rapidshare.com/files/157813702/MobileNavigator.rar.html zobacz tutaj.
Dla wyjaśnienia - otwórz sobie na PC plik MSCR (w notatniku) zobaczysz jak to działa. Musisz zmienić ścieżkę w tym wpisie, bo podałem przykładową. Dopisz też na końcu polecenie run ścieżka\explorer, i na koniec zmień nazwę skrytpu na ten alturion.exe. Zmieniasz nazwy 2 plików mobilenavigator.exe i mscr na alturion.exe i alturion.mscr. Wszystkie pliki z paczki muszą być w jednym katalogu.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 21:05:43 wysłana przez angler22 »

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #524 dnia: Październik 31, 2008, 22:27:52 »
No wszystko hula jak należy. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.
Temat uważam za zamknięty.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 29, 2008, 16:39:56 »
A może ktoś wie jak odblokować win CE.NET 4.2 Core w nawigacji AMTECH AM GPS 001B

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 29, 2008, 17:52:59 »
A może ktoś wie jak odblokować win CE.NET 4.2 Core w nawigacji AMTECH AM GPS 001B
Model chyba niezbyt popularny, dlatego podaj więcej danych, typu czy jest komunikacja Activesync, ewentualnie jaki program nawigacyjny jest w standardzie i gdzie zainstalowany (karta czy flash).

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 29, 2008, 23:54:09 »
Komunikacja z Activesync jest łączy sie z PC-tem. W standardzie jest Auto mapa (teraz zaktualizowana do 5.2) i jest zapisana na karcie.
Po uruchomieniu GPS-u pojawia sie ekran Menu Główne i 4 ikonki Nawigacja, Media, Bluetooth i System
Po wyjęciu karty w pamięci urządzenia są takie foldery:
My Documents ( pusty);
Network (pusty);
Program Files (pusty);
Recycled (pusty);
ResidentFlash: Ring (pusty) oraz pliki notatnika: DialedCall, MissedCall; ReceivedCall, Ringing (ale nie mogę ich otworzyć , po kliknięciu na nie wyświetlają sie tylko właściwości);
Temp (pusty);
Plik notatnika: am-com1 (po kliknięciu wyświetlają sie właściwości pliku);
skrót do Control Panel (po kliknięciu jak z plikiem notatnika)
oraz katalog Windows a w nim:
Desktop (pusty)
Programs (skrót do Windows Explorer)
Recent (pusty)
Ring (jakieś pliki muzyczne)
StartUp (pusty)
oraz:


http://img151.imageshack.us/img151/8910/amtechwindowsro7.jpg
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 01:35:50 wysłana przez lesiu76 »

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 30, 2008, 09:38:42 »
Rejestr na plikach .hv - nie wiadomo czy HR go kasuje...

Explorer wygląda że jest więc może wystarczy nakładkę rozpracować...

btw: czyli na tym czego za nic nie potrafiłem zrobić w CEPC  :ohreally:
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 09:43:34 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 30, 2008, 09:50:53 »
Komunikacja z Activesync jest łączy sie z PC-tem. W standardzie jest Auto mapa (teraz zaktualizowana do 5.2) i jest zapisana na karcie.
Po uruchomieniu GPS-u pojawia sie ekran Menu Główne i 4 ikonki Nawigacja, Media, Bluetooth i System
Czyli Automapa jest w całości na karcie pamięci? W takim razie proponuję zrobić odblokowanie na zasadzie "podstawienia". Jest bardzo bezpieczne (żadnego ryzyka uszkodzenia systemu), trwałe i stosunkowo proste. Na dodatek, jeśli urządzenie ma BT, można go wygodniej używać. Wszystko co trzeba zrobić, to zmodyfikować albo zawartość orginalnej karty pamięci, albo (lepiej) przygotować drugą kartę "odblokowującą". Przyglądnij się zawartości orginalnej karty do Amtecha - czy jest na nim tylko standardowy katalog Automapa EU z plikiem WCEAM.exe w środku, czy może oprócz tego jeszcze Mobilenavigator? Chodzi o zlokalizowanie pliku exe do podmiany.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 30, 2008, 14:03:24 »
W katalogu Auto Mapa jest plik WCEAM.exe i WCE42AM.exe.Poza folderem Auto mapa na karcie są też foldery:
Cities (pusty):
Map (plik Navigator.exe);
Media (foldery MP3, MP4, PIC, TEXT);
MobileNavigator (mobilenavigator.exe);
Navigator (Navigator.exe);
R66 (R66Navigate7.exe);
pliki konfiguracyjne: engine, shell;
JVCnavi.exe;
upgrade.exe;
skrót do NavRoadMaps

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 30, 2008, 14:34:00 »
W katalogu Auto Mapa jest plik WCEAM.exe i WCE42AM.exe.Poza folderem Auto mapa na karcie są też foldery:
Cities (pusty):
Map (plik Navigator.exe);
Media (foldery MP3, MP4, PIC, TEXT);
MobileNavigator (mobilenavigator.exe);
Navigator (Navigator.exe);
R66 (R66Navigate7.exe);
pliki konfiguracyjne: engine, shell;
JVCnavi.exe;
upgrade.exe;
Heh widzę, że Automapę masz zainstalowaną ze wszelkimi możliwymi dodatkami (to są te dodatkowe exeki navigator, Mobilenavigator, R66 i Jvcnavi). Zadaniem ich wszystkich jest uruchomienie Automapy, na różnych urządzeniach (np mediony reagują na plik mobilenavigator.exe a nawigacje JVC na plik jvcnavi.exe itd..) Ostatecznie i tak uruchamiany jest plik wceam.exe (te pozostałe exeki to tak jakby "skróty" do wceam.exe). Jeśli masz dodatkową kartę pamięci, to proponuję użyć jej i przygotować na niej identyczną strukturę plików i katalogów, albo ewentualnie dokonać zmian w plikach konfiguracyjnych engine czy shell (jeśli w nich znajdziesz ścieżką do uruchamianego programu). Wiem - może to trochę skomplikowanie brzmi, ale jest proste. Przygotowałem taki próbny zestaw http://rapidshare.com/files/168853440/sdkarta.rar.html sprawdź tylko, czy nazwy katalogów zgadzają się z tymi na orginalnej karcie (czy jakiś literówek nie ma) i dorzuć orginalne pliki shell i engine. Wszystkie pliki exe w tym archiwum to explorer, tylko pod różnymi nazwami. Dlaczego aż tyle plików i katalogów? Cóż, nie wiemy na razie, czy system w nawigacji nie sprawdza karty pamięci pod kątem zawartości jakiegoś pliku, lub katalogu (przykładowo Navigation). Jeśli byś wsadził kartę tylko z folderem Automapa EU i plikiem WCEAM.exe, to nawigacja mogła by jej "nie widzieć". Jeśli jeszcze nie zrobiłeś sobie kopi orginalnej karty pamięci, to zrób teraz - warto mieć coś takiego w przypadku jakiejś awarii.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #532 dnia: Grudzień 07, 2008, 16:12:58 »
Witam posiadam nawigacje CarTrek 600 czy jest w stanie mi ktos pomodz odblokowac ta navi i wgrac nowe mapy posiadam 2 karty SD jedna z mapami beneluxu i jedna czysta 2 Gb proszeo pomoc  na forum lub na maila sanczo16@interia.pl

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #533 dnia: Grudzień 07, 2008, 18:25:58 »
Witam posiadam nawigacje CarTrek 600 czy jest w stanie mi ktos pomodz odblokowac ta navi i wgrac nowe mapy posiadam 2 karty SD jedna z mapami beneluxu i jedna czysta 2 Gb proszeo pomoc  na forum lub na maila sanczo16@interia.pl
Oj trzeba było przynajmniej spróbować użyć wyszukiwarki http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=109741.0 .

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #534 dnia: Grudzień 07, 2008, 21:20:47 »
Witam! Posiadam urządzonko GPS400 Advent z win 4.2CE, taki jak na tej stronie http://www.ciao.co.uk/Advent_GPS_400__6349313
Mam go niby odblokowanego, ale nie jestem pewien, czy legalnie (raczej nie, bo mam tam pliki do navigatora tomtom), dlatego chcę się zapytać, czy jest cos, co odblokowałoby mi system win 4.2 legalnie, tak by w razie jakiejś kontroli nie mieć żadnych problemów z prawem?
Chciałbym tez po jego odblokowaniu zakupić legalna mapę igo8 lub automapę EU i używać ją w nim.
Proszę o odpowiedź  najlepiej na adres

wild63@o2.pl
 
z góry dziekuję. Pozdrawiam.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #535 dnia: Grudzień 07, 2008, 21:45:32 »
Samo odblokowanie nie jest nielegalne, pod warunkiem, że odblokowujesz do pulpitu CE, a nie podstawiasz jakąś lewą mapę za orginalny program nawigacyjny. Jeśli w urządzeniu masz pulpit Win CE z paskiem start, to raczej nie masz się czym przejmować. Nie wiem tylko jak będzie z zakupem Igo 8 - jakoś nie widziałem tego oprogramowania w sprzedaży osobno. Automapę kupisz bez problemu.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #536 dnia: Grudzień 07, 2008, 21:48:47 »
Samo odblokowanie nie jest nielegalne, pod warunkiem, że odblokowujesz do pulpitu CE, a nie podstawiasz jakąś lewą mapę za orginalny program nawigacyjny. Jeśli w urządzeniu masz pulpit Win CE z paskiem start, to raczej nie masz się czym przejmować. Nie wiem tylko jak będzie z zakupem Igo 8 - jakoś nie widziałem tego oprogramowania w sprzedaży osobno. Automapę kupisz bez problemu.

Tak mam, ale nie mam napisu Windows ce tak jak to widze na niektórych fotkach, tylko cos podobnego do zwykłego Windowsa. Niepokoją mnie tylko te pliki od Tomtoma w systemie:(

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #537 dnia: Grudzień 07, 2008, 22:06:22 »
Tak mam, ale nie mam napisu Windows ce tak jak to widze na niektórych fotkach, tylko cos podobnego do zwykłego Windowsa. Niepokoją mnie tylko te pliki od Tomtoma w systemie:(
Napisu nie musi być - to tapeta, w jednych jest po prostu niebieska, w innych z napisami. Pliki TomToma możesz po prostu usunąć (jeśli jesteś pewny, że są "lewe"). Wydaje mi się, że wystarczy jak usuniesz samą mapę, program straci wtedy funkcjonalność i raczej nie będzie się do czego przyczepić.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #538 dnia: Grudzień 07, 2008, 22:33:33 »
Ok, dzięki za odpowiedź:):) Pozdrawiam, Wild63

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #539 dnia: Grudzień 09, 2008, 20:42:03 »
Heh widzę, że Automapę masz zainstalowaną ze wszelkimi możliwymi dodatkami (to są te dodatkowe exeki navigator, Mobilenavigator, R66 i Jvcnavi). Zadaniem ich wszystkich jest uruchomienie Automapy, na różnych urządzeniach (np mediony reagują na plik mobilenavigator.exe a nawigacje JVC na plik jvcnavi.exe itd..) Ostatecznie i tak uruchamiany jest plik wceam.exe (te pozostałe exeki to tak jakby "skróty" do wceam.exe). Jeśli masz dodatkową kartę pamięci, to proponuję użyć jej i przygotować na niej identyczną strukturę plików i katalogów, albo ewentualnie dokonać zmian w plikach konfiguracyjnych engine czy shell (jeśli w nich znajdziesz ścieżką do uruchamianego programu). Wiem - może to trochę skomplikowanie brzmi, ale jest proste. Przygotowałem taki próbny zestaw http://rapidshare.com/files/168853440/sdkarta.rar.html sprawdź tylko, czy nazwy katalogów zgadzają się z tymi na oryginalnej karcie (czy jakiś literówek nie ma) i dorzuć oryginalne pliki shell i engine. Wszystkie pliki exe w tym archiwum to explorer, tylko pod różnymi nazwami. Dlaczego aż tyle plików i katalogów? Cóż, nie wiemy na razie, czy system w nawigacji nie sprawdza karty pamięci pod kątem zawartości jakiegoś pliku, lub katalogu (przykładowo Navigation). Jeśli byś wsadził kartę tylko z folderem Automapa EU i plikiem WCEAM.exe, to nawigacja mogła by jej "nie widzieć". Jeśli jeszcze nie zrobiłeś sobie kopi oryginalnej karty pamięci, to zrób teraz - warto mieć coś takiego w przypadku jakiejś awarii.
Wielkie dzięki za pomoc :)
Twój zestaw działa windows jest :)
Tylko jest mały mankament  :( Win odpala się po naciśnięciu ikonki nawigacji a nawigacje trzeba już odpalać z poziomu windy co jest dosyć kłopotliwe bo trzeba szukać właściwego folderu :)
Mam więc pytanie. Czy jest możliwość żeby odpalać windows przy pomocy innej ikonki?