ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE

  • 860 Odpowiedzi
  • 473994 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #450 dnia: Wrzesień 10, 2008, 20:06:10 »
dziala ale jest problem. kiedy sobie ustawie np pulpit: tapete ikonki itp to po wylaczeniu i wlaczenu wszystko wraca do ustawien poprzednich jak zrobic aby moje ustawienia zostaly?
To jest odrobinkę bardziej skomplikowane i wymaga albo edycji rejestru (i zadziała tylko jeśli rejestr jest trwały - znaczy się nie odświeża się po resecie urządzenia), albo zrobienia skryptu, co wymaga może trochę czasu, ale jest bezpieczne i trwałe. Trwałość rejestru można stosunkowo łatwo i bezpiecznie przetestować zmieniając klucz odpowiedzialny za katalog "pulpitu". Wystarczy w jakimkolwiek edytorze rejestru zmienić wartość klucza HKLM\System\Explorer\Shell Folders - wpis Desktop - zmieniasz mu wartość z \windows\desktop na jakiś katalog w trwałej pamięci (np flash wbudowany, albo karta SD). Jeśli taka zmiana pozostanie w rejestrze po resecie, to problem znikających ikonek masz już rozwiązany.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #451 dnia: Wrzesień 10, 2008, 20:44:35 »
a tak prosciej by sie dalo to wytlumaczyc? bo ja nie bardzo mam pojecie co ja mam zrobic juz od samego poczatku jaki edytor rejestru itd

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #452 dnia: Wrzesień 10, 2008, 21:31:12 »
To już było "prosto" :) Edytor rejestru PNA z poziomu PC http://ceregeditor.mdsoft.pl/ceregedit_setup.exe (wygodniejszy dla początkujących). Łączysz się z PC przez activesync, odpalasz ceregedit, wyszukujesz klucz HKLM\Explorer\Shell Folders (tak jest w ce 4.2). Będzie w nim sporo wpisów typu My documents, Desktop itp - Ciebie interesuje tylko DESKTOP. Zaznaczasz ten klucz i zmieniasz jego wartość (domyślnie będzie chyba "\windows\Desktop"), na ścieżkę do jakiegoś katalogu na TRWAŁEJ pamięci, czyli albo wbudowanym flash'u (jeśli jest dostępny) albo na kartę SD (np \sdmmc\pulpit). Oczywiście musisz podać nazwę pod jaką widnieje u Ciebie karta pamięci (czasem jest "Sdmmc", czasem "storage card" itp.) Po takiej modyfikacji znów wrzuć sobie coś na pulpit (jakieś skróty), po czym zrób reset. Sprawdź, czy ikonki znikną czy zostaną. Całą operację można załatwić odpowiednim plikiem CAB (potrzebna by była nazwa karty albo flasha). 

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #453 dnia: Wrzesień 11, 2008, 19:05:57 »
niestety nie pomoglo po wylaczeniu i tak wszystkie ustawienia wracaja  :(

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #454 dnia: Wrzesień 11, 2008, 20:32:52 »
niestety nie pomoglo po wylaczeniu i tak wszystkie ustawienia wracaja  :(
No to tylko skrypcik ratuje sytuację - może wrzucić ikonki na pulpit a nawet tapetę ustawić za każdym uruchomieniem.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #455 dnia: Wrzesień 12, 2008, 18:55:21 »
No to tylko skrypcik ratuje sytuację - może wrzucić ikonki na pulpit a nawet tapetę ustawić za każdym uruchomieniem.

a jak zrobic taki skrypcik??

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #456 dnia: Wrzesień 12, 2008, 19:49:49 »
Wpisz w Google "mortscript" i poszukaj manuala - na prawde potezne narzedzie we wlasciwych rekach :)
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #457 dnia: Wrzesień 12, 2008, 21:45:53 »
Tak jest - Mortscript nie dość, że ma duże możliwości, to jest stosunkowo łatwy w obsłudze i działa praktycznie na wszystkim. Podpowiem, że skrypt podstawiasz zamiast explorera (tego z podmienioną na Igopna.exe nazwą). W skrypcie najpierw wydajesz polecenia albo skopiowania skrótów na pulpit, albo polecenie regedit zmieniającą ścieżkę do pulpitu w shell folders (obie metody działają). Podobnie z tapetą, można albo nadpisać jakiś standardowy plik BMP (walpaper.bmp), albo wprowadzić do rejestru ścieżkę do bitmapy.

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #458 dnia: Wrzesień 13, 2008, 00:02:43 »
No tak - zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci - jednak to sa zmiany czytsto kosmetyczne, juz p owlasciwym odblokowaniu.

bez MortScripta nie dalo by sie praktycznie odblokowac wielu PDA/PNA - uruchomiony skrypt potrafi 'zabic' np. proces odpowiedzialny za nakladke graficzna, czy inna uruchamiajaca sie ze startem systemu Przeszkadzajke.

..moze tez inaczej, w razie jesli taki proces MUSI nadal dzialac, bo odpowiada za np. transfer USB, potrafi taki proces wrzucic w tlo,a nie na wierzch \Desktopu'.

Wiec zachecam do zabawy z tym narzedziem! ...A odblokujecie wiele Navi, ktorych sie  podobno 'nie da':)
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #459 dnia: Wrzesień 14, 2008, 09:49:04 »
Mortscript niestety musi poczekac poniewaz pojawil sie nowy problem. nie rysza mapa z karty. exploler dziala ale kiedy chce wlaczyc mape nie ma reakcji albo sie wlaczy i odrazu wylacza :mad: przekopiowanie mapy z plyty dolaczonej do navi nie pomoglo. co robic?
pozdrawiam

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #460 dnia: Wrzesień 14, 2008, 09:58:44 »
Mortscript niestety musi poczekac poniewaz pojawil sie nowy problem. nie rysza mapa z karty. exploler dziala ale kiedy chce wlaczyc mape nie ma reakcji albo sie wlaczy i odrazu wylacza :mad: przekopiowanie mapy z plyty dolaczonej do navi nie pomoglo. co robic?
pozdrawiam
Jaka mapa? Fabryczne Igo? Wcześniej działało (po "odblokowaniu"), a teraz się zepsuło, czy wogóle nie było uruchamiane?Wrzucasz je do osobnego katalogu, czy też do tego samego, do którego poszedł explorer, tylko ze zmienioną nazwą?

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #461 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:27:08 »

Jaka mapa? Fabryczne Igo? Wcześniej działało (po "odblokowaniu"), a teraz się zepsuło, czy wogóle nie było uruchamiane?Wrzucasz je do osobnego katalogu, czy też do tego samego, do którego poszedł explorer, tylko ze zmienioną nazwą?
tak fabryczne igo. po odblokowaniu wszystko bylo ok u ruchamial sie exploler a jak sie kliknelo na igopna1 exe uruchamiala sie mapa. niestety jakis plik sie z karty usunal (calkiem przypadkiem :worried:) i mapa przestal dzialac. no wiec ja przekonana ze mam mapy i oprogramowanie na plycie sformatowalam karte i wrzucilam mapy z plyty niestety nie ruszaja czasem sie nawet nie uruchomi navi tylko sie zawiesi. wiec mam teraz czysta karte i problem jest taki : jak wzucic na nia mapy i ten program ktory uruchamia te mampy?

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #462 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:39:10 »
[ tak fabryczne igo. po odblokowaniu wszystko bylo ok u ruchamial sie exploler a jak sie kliknelo na igopna1 exe uruchamiala sie mapa. niestety jakis plik sie z karty usunal (calkiem przypadkiem :worried:) i mapa przestal dzialac. no wiec ja przekonana ze mam mapy i oprogramowanie na plycie sformatowalam karte i wrzucilam mapy z plyty niestety nie ruszaja czasem sie nawet nie uruchomi navi tylko sie zawiesi. wiec mam teraz czysta karte i problem jest taki : jak wzucic na nia mapy i ten program ktory uruchamia te mampy?
Karty pamięci mają to do siebie, że czasem "padają" dlatego zawsze warto mieć kopię zapasową karty. Nie wiem jak wygląda ta "płyta" którą masz do urządzenia. Może to być gotowy katalog Igo z plikami i mapami w plikach FBL, ale może też być instalka z poziomu PC przez Activesync. Jeśli to orginalne Igo, to licencja pewnie będzie przypisana do karty pamięci, dlatego orginalne mapy można skopiować tylko na orginalną kartę pamięci. Jakie to było Igo - wersja 8, czy starsza 2006?

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #463 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:54:52 »

Karty pamięci mają to do siebie, że czasem "padają" dlatego zawsze warto mieć kopię zapasową karty. Nie wiem jak wygląda ta "płyta" którą masz do urządzenia. Może to być gotowy katalog Igo z plikami i mapami w plikach FBL, ale może też być instalka z poziomu PC przez Activesync. Jeśli to orginalne Igo, to licencja pewnie będzie przypisana do karty pamięci, dlatego orginalne mapy można skopiować tylko na orginalną kartę pamięci. Jakie to było Igo - wersja 8, czy starsza 2006?
tak na plycie sa gotowe katalogi Igo i mapy wersja nie wiem jaka to jest 9sierpnia 2007. ale kkiedy wzucam na ta karte explolera exe z podmieniona nazwa to rusza wzucam odtwarzacz do filmow tez dziala a mapy nie :(

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #464 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:00:15 »
tak na plycie sa gotowe katalogi Igo i mapy wersja nie wiem jaka to jest 9sierpnia 2007. ale kkiedy wzucam na ta karte explolera exe z podmieniona nazwa to rusza wzucam odtwarzacz do filmow tez dziala a mapy nie :(
z 2007 to jeszcze może być stare Igo 2006. Możesz dokładniej wyjaśnić co znaczy "nie rusza"? Jakiś komunikat o błędzie?

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #465 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:09:01 »
mecze sie z tym od wczoraj i: kiedy dozuce do karty plik explo. exe z podmieniona nazwa uruchomi sie exploler i kiedy klikam na igopna to tylko cos mignie i nic wiecej zadnego komunikatu. kiedy nie wzuce na karte pliku z podmieniona nazwa zostawie jak bylo oryginalnie plik igopna exe to to sprzet zatnie sie podczas uruchamiania i trzeba resetowac. raz sie uruchomilo wybor jezyka mapy, powybraniu jezyka wyszedl z mapy do windowsa

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #466 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:17:07 »
To wygląda, jakby coś było nie tak z wersją "płytową". Może jakieś dziwne ustawienie w pliku sys.txt (odpowiedzalne na przykład za ustawienia ekranu), lub słynny firefly error (problem z biblioteką gx.dll). W Igo jest tak, że zawartość pliku sys, musi odpowiadać rozmiarowi ekranu i dodatkowo pasować do zawartości archiwum data.zip (musi on zawierać ikonki, tła itp. w odpowiednim rozmiarze). Wydawać by się mogło, że z orginalnej płyty wszystko powinno pasować....

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #467 dnia: Wrzesień 14, 2008, 13:34:12 »
po prezkopiowaniu map z plyty na nowa karte po wlaczeniu navi pokazyje sie komunikat "HardwareIDerror"

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #468 dnia: Wrzesień 14, 2008, 13:42:12 »
Tak to właśnie wygląda, jak licencja nie pasuje do karty - urządzenia. Musisz używać orginalnej karty dla orginalnych map.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #469 dnia: Wrzesień 14, 2008, 15:01:08 »
teraz juz nic nie rozumiem! po prezkopiowaniu wszystkich plikow na stara oryginalna karte przy normalnym uruchamianiu dalej wyskakuje ten blad ale jezeli wloze najpierw inna karte gdzie mam explolera z podmieniona nazwa na igopna uruchomi sie normalnie exploler, wyciagne karte, wloze ta oryginalna i klikne na igopna mapa sie uruchomi. kiedy probuje na tej oryginalnej karcie wzucic explolera z podmieniona nazwa tak jak bylo to zrobione na poczatku i wszystko dzialalo  przy uruchamianiu znow wyskoczy blad

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #470 dnia: Wrzesień 14, 2008, 15:50:40 »
teraz juz nic nie rozumiem! po prezkopiowaniu wszystkich plikow na stara oryginalna karte przy normalnym uruchamianiu dalej wyskakuje ten blad ale jezeli wloze najpierw inna karte gdzie mam explolera z podmieniona nazwa na igopna uruchomi sie normalnie exploler, wyciagne karte, wloze ta oryginalna i klikne na igopna mapa sie uruchomi. kiedy probuje na tej oryginalnej karcie wzucic explolera z podmieniona nazwa tak jak bylo to zrobione na poczatku i wszystko dzialalo  przy uruchamianiu znow wyskoczy blad
Ciężko coś stwierdzić tak na odległość, bo bardzo zagmatwane się to wydaje. Jak bym to miał osobiście "rozgryzać" to najpierw zrobił bym skrypt, który oprócz odpalania explorera zamknął by zbędne procesy w tle (na pewno jakieś są). Dopiero później odpalił bym explorera (może nawet wbudowanego, nie dogrywanego). Potem na karcie zrobił bym osobny katalog z Igo i próbował odpalać już z pulpitu.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #471 dnia: Wrzesień 14, 2008, 17:19:28 »
UUUUFFFF udalo sie! :grin: po wielu godzinach przed komputerem wkoncu jest. okazalo sie ze jeden z plikow byl ukryty i roznil sie wielkoscia od tego na plycie wystarczylo go  przekopiowac i ruszylo. wczesniej nie bylo go widac bo nie bylo ustawione w comanderze zeby wyswietlal pliki ukryte. teraz na jednej karcie mam tylko mape ktora sie sama uruchamia po wlaczeniu a na drugiej playera i muzyke i filmy i po wlozeniu odpala sie exploler. i narazie mam dosyc zabawy. ale pewnie i tak mi nie da spkoju ten skrypt i pewnie nie dlugo znow pojawie sie  zapytaniem :smile:  poki co angler22 wielkie dzieki za pomoc. pozdrowionka

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #472 dnia: Wrzesień 14, 2008, 19:08:32 »

Panowie czy któryś z Was miał  mozliwość odblokowywać zewnetrzny moduł GPS LFG100 samsunga WIN CE 4.2. Ciekawa sprawa...brak w nim USB .... jest na karcie SD oryginalny Destinator 7 i moduł komunikuje siętylko z tym programem... niestety nie da się wrzucić żadnego innego programu nawigacyjnego.
Objawy:
Po wrzuceniu innej karty z nawigacją i przypisaniu mu innej ścieżki do exe-ka wywala błąd karty (instalacja na oryginalną DS 7 nic nie daje)
...i wraca do swojego ustawienia....czyli \Nwdflash\autorun.exe   czy ktoś próbował odblokować to cudo jeśli tak to prosze o pomoc...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2008, 19:43:46 wysłana przez januszjur »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #473 dnia: Wrzesień 15, 2008, 14:57:25 »
Nie mam kompletnie żadnego doświadczenia z takimi niezależnymi modułami, ale zasadniczo WIN CE to WIN CE :) Czyli tak - całą aplikację Destinatora + mapy masz na tej jednej karcie pamięci a urządzenie obsługujesz przez dołączany ekran dotykowy (czy może jakieś drugie urządzenie też ze swoim własnym systemem)? Ta ścieżka którą zmieniałeś - to coś w rodzaju shell.ini w chińczykach (plik w głównym katalogu karty ustalający co ma być odpalane pod przyciskiem ekranowym "nawigacja"? 

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #474 dnia: Wrzesień 15, 2008, 16:36:25 »
Nie mam kompletnie żadnego doświadczenia z takimi niezależnymi modułami, ale zasadniczo WIN CE to WIN CE :) Czyli tak - całą aplikację Destinatora + mapy masz na tej jednej karcie pamięci a urządzenie obsługujesz przez dołączany ekran dotykowy (czy może jakieś drugie urządzenie też ze swoim własnym systemem)? Ta ścieżka którą zmieniałeś - to coś w rodzaju shell.ini w chińczykach (plik w głównym katalogu karty ustalający co ma być odpalane pod przyciskiem ekranowym "nawigacja"? 
Wiesz miałem już różne wynalazki i bez problemu sobie radziłem ..czasami była to zła rozdzielczość ..czasami przypisanie innych ustawień..albo jakieś inne bzdety...
 Ale to ustrojstwo mnie zadziwiło...poza tym to "coś" nie steruje się z ekranu tylko z pilota ... będę kombinował dalej ale jak by ktoś wiedział coś  to proszę o pomoc ... jak sam dojdę to wrzucę tu receptę na problem  :smile:

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #475 dnia: Wrzesień 15, 2008, 16:53:42 »

Wiesz miałem już różne wynalazki i bez problemu sobie radziłem .....poza tym to "coś" nie steruje się z ekranu tylko z pilota
Uuu to zdecydowanie utrudnia sprawę - bo o ile Destinator faktycznie dobrze sobie radzi ze sprzętowymi przyciskami (a pilot jest pewnie traktowany jako sprzętowa "klawiaturka"), o tyle inne programy nawigacyjne są zdecydowanie bardziej ustawione pod sterowanie ekranowe i często wogóle "nie widzą" takich przycisków. Chyba, że masz tam coś w rodzaju "wskaźnika" (kursora) na pilocie - wtedy mogło by to jakoś działać. A wracając do destinatora jeszcze - może masz coś podobnego, jak w starszych modelach z CE 4.2 (np hagenuk). Tam Destinator nie startował tak na prawdę z karty, tylko automatycznie instalował się w Ram'ie i dopiero odpalał. Na karcie były pliki mapy i dwa pliki odpowiedzialne za autoinstalację - autorunce.exe i destinator.cab. Cały destinator siedział w CAB'ie, a zadaniem autorun'a było jego zainstalowanie i uruchomienie. Można to było wykorzystać do podmiany uruchamianego programu (wystarczyło caba wyedytować i podstawić odpowiedni plik exe zamiast destinatora).

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #476 dnia: Wrzesień 15, 2008, 18:57:08 »

 tak to wygląda w pliku głównym Destinatora..nie ma w nim destinator.cab. cholera wie jak to się odpala..

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #477 dnia: Wrzesień 15, 2008, 19:47:59 »
Plik cab powinien być w tym samym katalogu co autorun.exe. Dlatego wspomniałem o tym cabie, bo w pierwszym poście pisałeś o automatycznie ustawiającej się ścieżce do \Nwdflash\autorun.exe . Skojarzyło mi się to właśnie z Hagenukiem... Ten NWDflash - to jest karta, czy jakaś dodatkowa wbudowana pamięć? Próbowałeś podstawić jakiś inny plik (nie program nawigacyjny -  np menadżera plików) za plik destinator.exe? Wtedy też jest błąd karty?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #478 dnia: Wrzesień 15, 2008, 19:51:18 »
Raczej chodzi tu o katalog główny karty i folder 2577 o ile taki na karcie istnieje

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #479 dnia: Wrzesień 15, 2008, 20:02:13 »
Raczej chodzi tu o katalog główny karty i folder 2577 o ile taki na karcie istnieje
nie ma folderu 2577 ... zmieniałem również exe-ka na innego i zawsze wywala \Nwdflash\autorun.exe zmienianie z wgrywaniem nawet do katalogu Destinator nic nie daje....ciekawe co w tym siedzi że odpala tylko D. na Allegro magicy którzy sprzedają twierdzą że się da chyba że robią ludzi w bambuko  :-|....
NWDflash to jest karta ...przynajmniej tak mi się wydaje.. :|
nie jest to moje ale obiecałem że zrobię ale im dłużej siedzę nad tym to mnie szlag trafia że takie "ufo" sie stawia... :E
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2008, 20:21:25 wysłana przez januszjur »