Spadająca jakość terminali?

  • 2 Odpowiedzi
  • 17824 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline barek74

  • ***
  • 384
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie to bywało, obecnieBB BOLD9900 i Galaxy SIII
Spadająca jakość terminali?
« dnia: Styczeń 19, 2013, 09:50:08 »
Dzień Dobry,
Jakoś tak się ostatnio zastanowiłem, że jakość chyba mocno idzie w dół w ostatnich 2 latach. Po czym tak sądze?
Bold 9000 służył ponad rok i w dobrym stanie został sprzedany i zamieniony na Bolda 9700, który służył znowu ponad rok i przekazany do kolejnego użytkownika padł/naprawa nieopłacalna po prawie roku.
Tymczasem ja kupiłem sobie Slidera 9800 i ze względu na kłopoty z dotykowym ekranem i inne niedopasowania wymieniłem go na Bolda 9900.
Niestety, 9800 u obecnego użytkownika sypie się, dużo z nim jest problemów, a mniej więcej teraz mija rok jego użytkowania.
Co do Bolda 9900, pomijając stłuczoną szybkę, działa wprawdzie, ale coraz częściej są kłopoty/opóźnienia z działaniem BBM, meilami i rozmowami telefonicznymi, sprawy teoretycznie mogą też wynikać z parametrów sieci komórkowej, ale nie jestem o tym przekonany.
Tak jak pisałem równocześnie użytkowany Slider 9800 sypie się równie szybko.
Równocześnie użytkowane dwa roczne 9300Curve podobnie; sypią się głośniki, mikrofony, ciągłe resety samoczynne, lub reset-ostatnie co można zrobić, aby je zmusić do normalnej pracy. Problemy z BBM, synchronizacją poczty(czyli coś co może ogólnie wynikać ze złego funkcjonowania całej idei BB lub samych terminali)

Co robić, żeby te telefony służyły dłużej?
barek ;-)

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Spadająca jakość terminali?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2013, 13:29:30 »
Nie używać.  :mrgreen:

Nic nowego, że im nowsze rozwiązania tym bardziej zawodne (więcej rzeczy się może popsuć). ;)
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Spadająca jakość terminali?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2013, 17:35:49 »
Nie zgodzę się z tym.....mam BB 9810 i zero problemów ale dbam o niego
Ma szykowne ubranko, folię na facjatę, i nigdy nie jest w kieszeni z kluczami nie mówiąc o tym że nie lata i o nic nie uderza
Możliwe że trafiłeś na taki egzemplarz, ale jak znam życie to traktowałeś terminal byle jak i tak Ci on odpłacił, a następny użyszkodnik po tobie przejął  go już w marnym stanie
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko