Kto zainteresowany porfelem na telefon

  • 9 Odpowiedzi
  • 18820 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kto zainteresowany porfelem na telefon
« dnia: Czerwiec 11, 2013, 18:12:30 »
Pisałem tu że szukam idealnego etui na telefon.
Udało mi się znaleźć firmę w chinach która wykona porządne portfele z prawdziwej skóry. Lepsze od tego co wysłałem za 200pln!

Dziś dostałem próbkę na s3.
NIE MA TAKICH NIGDZIE NA ŚWIECIE.
Wygoda jest niesamowita. W końcu masz wszystko w jednej kieszeni. A nie latasz z portfelem i telefonem w ręce.
Jak kupisz portfel to jest w głupim trzymadle i musisz wkładać i wyciągać albo w dodatku jeszcze nie ma miejsca na monety.

Próbka którą otrzymałem wygląda tak:

Cena poniższego na dzień dzisiejszy 45$










Wkrótce mają mi wysłać zdjęcie z przerobioną wyciąganą klapką u góry tak jak w tamtym. Z drugiej strony magnes szkodzi więc sam nie wiem. Sugestie mile widziane. Kolory mają byś stonowane, zieleń beż i czarny.

Jeśli ktoś jest zainteresowany/ ma jakieś rady czekam na info.

Wstępnie ma być produkowany na iphona, galaxy s3/s4 oraz wersja na galaxy note 1/2.
Nie ma się co bać rozmiaru. Mój portfel obecnie ma 15 * 10. Wersja na nota ma mieć ok 15,5 *10. max 16cm. i mniej niż 10.

Jeśli zły dziale to sory.
Jeśli zbyt handlowo brzmi też. Ale pół roku szukałem takiego portfela!!!.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2013, 00:08:25 wysłana przez homman »

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2013, 20:16:09 »
jakby cena zamknęła się w 120 zł za skórzany, to bym wziął.

z magnesem bym nie ryzykował, za blisko ekranu, mogą porobić się artefakty. ta cała kieszonka na telefon mogłaby być od góry i z jednej strony do połowy na zamek błyskawiczny. i fajnie byłoby, jakby chińczycy mogli wytłoczyć dowolny napis zamiast swojego loga, wtedy naprawdę mielibyśmy jedyne takie na świecie :D

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2013, 21:02:22 »
Wygoda jest niesamowita. W końcu masz wszystko w jednej kieszeni. A nie latasz z portfelem i telefonem w ręce.
Każdy kieszonkowiec będzie zadowolony z takiegi łupu :).


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2013, 21:26:57 »
Nie wiem jak Wy szukacie, ale na eBayu jest tego typu portfeli na pęczki. Dość porządne robiła onegdaj firma Easecase. Ich produkty były zawsze świetnie wykonane, z bardzo dobrej skóry, ale niestety nie tanie.

Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2013, 21:33:58 »
Znajdź 100osób to i cena będzie dobra. Choć każdy portfel skurzany stoi 100pln.
Może być nawet logo pda club  :ok:
O ile mi wiadomo cena pierwszej partii 20szt ma wynosic 40-45$ szt z wysyłką z chin po 1 sztuce.

Takie kieszonki od boku nie sprawdzają się.
1 musisz cały portwel otwierać tj mogą wypaść karty itp.
2 rozpirza się po 3 tyg. Miałem.
3 jeśli ma zasówkę to z telefonu robisz masakrę.

Podany projekt oraz taki ponizej tylko do s3 s4 mają być dostępne za 5 dni w ostatecznej wersji   B)

Wdług mnie jw trzeba udoskonalić by był taki listek wyciągany i tyle. Na moje oko.
W dodatku sory ale wole wyciągać łatwo listkiem niż grzebać od boku.


A przy dużych telefonach s4 note itp. Jeśli kieszonka jest na zewnątrz to zmniejsza to też znacznie portfel.

No ale jw sugestie mile widziane. Taki porfel na nota z kieszonką z boku miałby z 18 * 11 minimum.

Co do złodziei...  ma to i  taki plus że pilnujesz jednego.
Jeśli ja np jestem serwisantem i mam 2 rzeczy. To zawinąć jedno jest łatwo. A tak jw masz zawsze przy sobie jedno i drugie.

Dla kobiet raczej to nie ma znaczenia :) Wy zawsze macie łykającą wszystko torebkę.
I można patrzeć w ten sposób. Że bo jak ktoś ci zwinie torebkę to ma wszystko.

projekt bok:
dostępny już dla S3 mini ace 2 i podobnych. Cena dla mini to 27$


Czyli za 10 - 30dni u chętnego. Jest to wersja z średnią skórą. Taka typowa jakość jak na bazarku portfel za 30pln. Skóra ale nie taka super jak chciałem dla siebie na nota. No typowy porfel średniej klasy.














« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2013, 00:09:57 wysłana przez homman »

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2922
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2013, 21:37:04 »
Nie wiem, czy chcę taki portfel na Notkę, ale te dolce z niego wystające - chętnie przyjmę :)
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2013, 21:39:55 »
Nie wiem jak Wy szukacie, ale na eBayu jest tego typu portfeli na pęczki. Dość porządne robiła onegdaj firma Easecase. Ich produkty były zawsze świetnie wykonane, z bardzo dobrej skóry, ale niestety nie tanie.

Znajdź mi 1 sztukę na galaxy note s3 s4. Możesz mi mówić debil. Bo szukałem pół roku.

NIE MA są jedynie takie z klapką. Każdy kto to kupił wywala bo nie ma sensu.


Ładnie to wygląda i tyle.
Wkłądanie i wyciąganie = mordęga.
Rozmowy publiczne ? z kartami i kasą z drugiej strony?
Brak miejsca na monety.

Ewentualnie oblrzymie portfele kobiece tak naprawdę. I jak ty będąc facetem chcesz mieć olbrzymi kobiecy portfel który nie wchodzi do spodni to gratuluje.


Nie wiem, czy chcę taki portfel na Notkę, ale te dolce z niego wystające - chętnie przyjmę :)
Ale to telefon musisz zmienić bo ten jest na mini s3  :E
JW na note porfel od boku byłby zbyt duży do kieszeni chyba ze dla skejta.
A jeśli kieszonka jest od przodu to potfel jest +1cm i daje radę.
Tak że pozostają ci te jeny z pierwszego portfela.
Ale nie martw sie jen idzie w górę niedługo kupią całe USA

-----------
Tak myślę jeszcze nad tym języczkiem. I chyba zostaje jak jest.
Bo jeśli jest tak to tel też jest łatwo wyjąć. A skóra od góry chroni tel.
Jeśli będzie języczek ok będzie łatwiej wyjąć. Ale portfel będzie wyższy czyli przy note 2 będzie miał już te 16.5 17cm. No i nic go nie będzie zabezpieczało od góry.

Bardziej dumie o wycięcie miejsca na mikrofon i głośnik. Oraz taką dziurkę do odbierania.
O takie coś mi chodzi.


JW czekam na opinie jak uwazacie.

------
Teraz bawiąc się etui na s3 znalazłem jeszcze 1 plus!
Do miejsca na rzemień można dopiąć klucze do domu  :grin:
W końcu wszystko razem.

Pozostaje aspekt portfel bo w bambuko. Ale ja zostaje przy takim rozwiązaniu. Jedynie kluczyki od auta do tylnej kieszeni spodni.

W dodatku swego czasu idąc tym tropem kupiłem pendriva w kształcie klucza. Polecam. Klucze od mieszkania każdy nosi. Dopinamy taki pendrive do nich i to jest to.
Teraz mam wszystko w jednym jak mag gajwer :E
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2013, 22:24:07 wysłana przez homman »

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2922
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2013, 07:44:59 »
Nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania u siebie. Po pierwsze przypomina mi to trochę kółko do kluczy, czyli świetny przyrząd, który pozwala zgubić wszystkie klucze jednocześnie. Po drugie obawiam się jakiej grubości byłby ten portfel, gdybym przełożył do niego wszystko to, co noszę w swoim portfelu i dołożył telefon. Gdzie miałbym trzymać to wszystko? Ciągle w ręce chyba, bo do kieszeni bym tego nie wsadził. A jeśli bym wcisnął, to mam trzecią wątpliwość co do funkcjonalności tego rozwiązania. Dziś aby odebrać rozmowę na ulicy po prostu sięgam jedną ręką do kieszeni koszuli lub marynarki i po sprawie. W drugiej spokojnie niosę torbę. W tym portfeloetui odebranie rozmowy jedną ręką na ulicy wydaje mi się trudne, a nawet niemożliwe i chyba bez zatrzymania się i odstawienia torby by się nie udało.
Możliwe, że dla mniejszych smartfonów takie rozwiązanie ma sens, choć zwykle ( nie zawsze ) te mniejsze są grubsze. Ja w każdym razie u siebie takiego rozwiązania nie widzę.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 30, 2013, 12:19:45 »
tez bylbym zainteresowany o ile pasowalby tam i galaxy note 1 i 2
oraz co jest dla mnei rzecza podstawowa ..... futeral bylby z ekologicznej skory !!!

zadnego (niby) naturalnego chłamu pls pls

Odp: Kto zainteresowany porfelem na telefon
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2013, 23:38:48 »
Cena spada znacznie przy 30 sztukach (30%)

Własnie w pon dostałem poniższy model z ekologicznej skóry znaczy się niby skóry, dermą czuć ale cena jak za skóre  :-?
Tamta skórka była cacy w 2 powyższych mięciutka. Ta jest taki typowy porfel bazarowy. Za 20 30pln.

Note 1 nie wchodzi.
Ja czekam na ten 1 model czarny z niebieskimi oblamówkami. Miał niby zrobić taki na nota 1. Niebieski mi nie pasuje też  :-|
Ale czekam i czekam więc znając życie z miesiąc poczekam  :-|


Pasuje na s3 itp.
Tu aukcja
http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

Jw mają niedługo przerobić ten model oraz ten model z niebieskimi wstawkami tak by wchodził note 1 / 2 I wówczas bedzie w zasadzie na każdy tel.
Jest to 100% kopia tego portfela za 100$
Cena 35$
Pasują tel 13,7 *7






Połączone: [time]Lipiec 31, 2013, 10:54:40[/time]
Dziś mi gość napisał że zrobi mi do nota jak zamówię 100szt. :O
A pocałuj misia...

[gmod]zapoznaj się z Regulaminem forum[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2013, 19:03:44 wysłana przez tomaszkap »