Obsługa nawigacji

  • 3 Odpowiedzi
  • 12961 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Obsługa nawigacji
« dnia: Maj 07, 2020, 17:53:04 »
Witam wszystkich na tym forum !
W tym roku również jadę na 2 tygodnie po kraju i w związku z tym mam pytanie odnośnie nawigacji samochodowej. W zeszłym roku korzystałem z nawigacji w smartfonie Xaomi. Jechałem do Wadowic i chciałem ominąć Kraków - niestety - zaraz za Warszawą pomimo, że tablice pokazywały aby jechać prosto to nawigacja kierowała mnie przy każdym zjeździe w prawo. Nie skorzystałem z tej oferty bo obawiałem się, że zabłądzę. Co było przyczyną nie wiem do dzisiaj. Znajomi mówili mi, że tak bywa. No to po co nawigacja ? Nikt nie potrafił mi sensownie odpowiedzieć. W tym roku mam zamiar kupić nawigację normalną ze sklepu, jednak obawiam się aby nie wydać na próżno pieniędzy. Może na tym forum dowiem się czegoś co mi pomoże w zrozumieniu problemu.

*

Offline Pretor

  • **
  • 241
  • Płeć: Mężczyzna
    • VW Club Polska
  • Sprzęt: HTC U12+/23pro
Odp: Obsługa nawigacji
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2020, 23:22:04 »
Cześć.
Zadaj sensowne pytanie, to pewnie i odpowiedź się pojawi :wink:
Forum co prawda od dłuższego czasu "dogorywa" ale paru "nawiedzonych", do podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą jeszcze tu zostało  :O

Jak to się "drzewiej" mówiło: kto pyta, nie błądzi  B)   
Nav: HP hx4700 / TT GO 940 Live / TT GO Navigation
Tel: Siemens S10D ->Siemens C35i ->Nokia 6300/6500 Slider/515 ->HTC Desire 610 ->HTC U Play ->HTC U12+/ HTC U23 Pro
[permit:OleYek] VW Club Polska

*

Offline yanes

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636 +Nokia E51+Samsung S8
Odp: Obsługa nawigacji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2020, 07:31:09 »
Jak nawigacja byla ze smartfona to pewnie Mapy od Google, ona uwielbia nawigować po zadupiach. Jak tylko zacznie się jej wydawać, że na bocznej drodze jest mniej samochodów i teoretycznie można tamtędy przejechać szybciej o minutę to bez zastanowienia tam cię skieruje. Dlatego ja wolę używać coś co nawiguje tak jak sobie ustawiłem przed jazdą.

Odp: Obsługa nawigacji
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2021, 15:28:44 »
być może były jakieś zakłucenia, albo się coś w nawigacji przegrząło