Samsung Galaxy MINI 2 - problem po aktualizacji

  • 4 Odpowiedzi
  • 15074 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline DjMatys

  • 35
  • Sprzęt: Samsung SGS3
Samsung Galaxy MINI 2 - problem po aktualizacji
« dnia: Listopad 25, 2013, 17:10:53 »
Witam.
Mam problem z telefonem podanym w temacie. Został on zrootowany, odblokowany jest bootloader i wgrane CWM Recovery 5.0.2.8. Problem polega na tym, że na telefonie pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji oprogramowania i osoba użytkująca telefon zaakceptowała ją po czym telefon chciał uruchomić się ponownie. Niestety nie chce się już normalnie uruchomić, tylko po pokazaniu logo samsunga i nazwy modelu uruchamia się wspomniane CWM Recovery. Zależy mi na tym, żeby nie stracić z telefonu danych (zdjęć). Czy macie jakiś pomysł jak można zmusić ten telefon do uruchomienia się? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Samsung Galaxy MINI 2 - problem po aktualizacji
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2013, 05:51:32 »
jedyny ratunek to wgranie softa przez odina ale zdjęcia przepadną.niestety ale moim zdaniem raczej nie uratujesz ich

*

Offline julekjulek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G3
Odp: Samsung Galaxy MINI 2 - problem po aktualizacji
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2013, 08:49:33 »
Cytuj
...żeby nie stracić z telefonu danych (zdjęć).
Jeżeli zdjęcia są na karcie SD, najprawdopodobniej tak jest, to wystarczy wyjąć kartę z telefonu i zgrać zdjęcia w innym urządzeniu (czytnik ... ).

Pozdrawiam,
julek

*

Offline DjMatys

  • 35
  • Sprzęt: Samsung SGS3
Odp: Samsung Galaxy MINI 2 - problem po aktualizacji
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2013, 09:34:09 »
Właśnie nie jestem pewien czy wszystkie zdjęcia są zapisane na karcie. Jest to telefon mojej siostry, mówiła że wyskoczyła jej informacja że jakiś folder jest już pełny i że zdjęcia będą zapisywane gdzieś indziej. Z tego by wynikało, że jakaś część tych zdjęć pewnie jest na telefonie. Macie jeszcze jakieś inne pomysły jak się za to zabrać?

*

Offline wlodar1234

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Mini 2
Odp: Samsung Galaxy MINI 2 - problem po aktualizacji
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2013, 11:45:40 »
Spróbuj wgrać od nowa CWM a jak nic się nie zmieni to możesz śmiało wgrywać Andka Odinem.  Pamięci wewnętrznej nie powinien ruszyć.  Przerabiałem to u siebie :)
Aktualnie: SGM 2 (CM 10.1)
Było:HTC Himalaya , Magician, Wizard, Touch Diamond; FSC Loox 720, SE C702; Nokia E51, 5530XM, 5800XM HP ipaq 6815; Touch Dual, SE K510i, K550i;