Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Pocket PC - ogólnie (WM Classic)

Mapy polskich miast do Pocket Streets...

(1/2) > >>

BartMan:
Ponoc istnieja. Sa freeware czy commercial? Gdzie je zdobyc?

kozi:
Nawet jesli sa freeware to raczej marny z nich pozytek - dobrych map cyfrowych mozna uzywac na zachod od Odry - w Polsce(niestety) ciagle jeszcze sa opracowywane (zobacz forum na www.garmin.pl) no chyba,ze odpowiada Ci mapa z miastem przedstawionym jako punkt (a tak wlasnie jest z wiekszoscia miast w Polsce)  

BartMan:
Nie chce tych map uzywac z GPS. Chodzi mi raczej o proste siatki ulic - wlasnie takie jak sa w Pocket Streets 2001. Widze na Allegro ze ktos sprzedajac IPAQ oferuje jako bonus CD na ktorym sa m. in. mapy polskich miast - z tego wnosze ze pewnie jakies sa. A jak to jest danego mapa miasta, to raczej trudno zeby bylo ono przedstawione jako kropka.

kozi:
Siatki ulic powiadasz - ale bez nazw i tylko te wieksze (mowie na przykladzie mapy Wroclawia, ktora widzialem).Niestety jesli zdecydujesz sie na wersje komercyjna (Microsoft Autoroute 2001 lub nowsze (mozna z tego eksportowac mapki z calej Europy do Pocket Streets)) to zobaczysz porazajaca roznice w dokladnosci odwzorowania na mapie miejscowosci po obu stronach Odry.Moge podeslac Ci jakas mapke w celu wyprobowania.

BartMan:
Generalnie chetnie, ale jak rozumiem masz mapki (czy tez mozesz eksportowac) do Pocket Streets 2002 ktore jest komercyjne, a ja mam wersje 2001 :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej