Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Pocket PC - ogólnie (WM Classic)

Instrukcje obslugi

<< < (3/3)

Dino_Zaurus:
jas_pik .... znam keviego i nie nabija sobie postow, jego stronka z instrukcjami bardzo sie przydaje nie tylko na pdac....

jas_pik:: Janusz Piwiński:
A to w takim razie zwracam honor - zauważyłem docinek czyli post raczej irytujący dla kogoś kto włożył w to sporo pracy a to przecież twórca strony z manualami który włozył w to sporo pracy . Przepraszam .
Podaję wobec tego link do jego strony w Hiszpani ale po Polsku;
http://www.kevi.es/pl/

jarzyna2222:
czytam i czytam ale zadnych konkretow mam MDA3100 czy ktos udzieli  konkretnej odpowiedzi jak zrobic twardy reset? jak wgrac windowsa ale z opisem krok po kroku zebym mogl to zrobic sam... nie posiadam zadnych instrukcji do tel tylko kabel i program ActiveSync po angielsku i to moj problem.. znalazlem tu program po polsku ale co z tego jak nie mozna go sciagnac wyskakuja jakies bledy... jesli ktos by chcial i mogl mi pomuc to prosze moje namiary gg11654121 lub piotskwa@wp.pl

maniekasus:
Masz mda 3100 czy spv 3100?  :P :ok:

MAQ1985:
Witam wszystkich od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem telefonu marki TOSHIBA G900 ale...no wlasnie mam z nia problem a dokladnie z polaczeniem z router'em. Tel nie posiada zadnych zabezpieczen gdyz zakupilem go ze sklepu(pisze bo moze jest to istotna uwaga). Prosze o pomoc! Nawet po resecie gdy ustawie polaczenie z moim routerem (widzi siec) i nawet pokazuje polaczenie : DOSTEPNE ale gdy chce wejsc na jakakolwiek strone pojawia sie komunikat ze sa zle ustawienia sieci. Jeszcze raz prosze o pomow wierze ze mi pomozecie bo jest to dla mnie wazna funkcja i chcialbym umiec z niej korzystac.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej