Nawigacja GPS > AutoMapa

Problem z instalacją

(1/2) > >>

Wiesiek:
Mam nową, legalną AM PL. Przy próbie instalacji, zapisu na kartę mSD, pod koniec pojawia się komunikat "Instalacja nie powiodła się. Błąd podczas rozpakowywania archiwum" . Potem widzę że na karcie nie ma w odpowiednim katalogu mapy Polski.
???? O co tu chodzi ?

RUKAT:
Coś takiego chyba było kiedyś na forum omawiane . zdaje się że trzeba było zainstalować na kartę przez czytnik potem włożyć kartę do urządzenia i dopiero przypisać licencję  .  Tak mi się kojarzy ale pewności nie mam. Poszukaj w dawnych postach

Wiesiek:
Licencję trzeba wpisać (już) podczas rozpakowywania się instalatora.

RUKAT:
licencję tak ale przypisanie do sprzętu jest później, Tak jak pisałem to jest to co kojarzę ale od dawna używam wersji na androida wiec to jest tylko sugestia. Szukaj w dawnych wątkach na forum . użyj szukarki . Na bank coś takiego było  że instalator nie współpracował z jakiś konkretnym sprzętem i zrobili takie obejście  Z resztą instalacja poprzez czytnik jest szybsza szczególnie dla wersji EU

Wiesiek:
Udało się. Wg suportu AM plik wgrywał mi się z błędem i niekompletnie rozpakowywał się. Sugerowali ponowne zgrywanie pliku instalacyjnego lub przy pomocy innej przeglądarki. Podczas instalacji jest do wyboru instalacja ekspresowa i ręczna (jak w starych AM). Wybrałem w końcu ręczną i poszło gładko, AM na urządzeniu działa.
Połączone: [time]Sierpień 09, 2020, 09:45:17[/time]No ale następnego dnia po uruchomieniu, AM na urządzeniu wyświetliła mi się w kolorze ciemno-szarym.
Co to znaczy ?
Połączone: [time]Sierpień 09, 2020, 19:19:30[/time]Już wiem skąd ten ciemny ekran. To włącza się niby automatycznie opcja nocna. Nie mogę tego wyłączyć. Mimo wyłączenia automatycznego przejścia w opcję "nocny ekran", przy następnym włączeniu ekran jest ciemny a włączona automatyczna opcja nocna.
Połączone: Sierpień 09, 2020, 20:14:42W końcu znalazłem gdzie można wyłączyć (trzeci dzień) automatyczny wybór trybu nocnego. Bo nie wiem dlaczego ale "noc" miałem do późnego rana, a noc już późnym popołudniem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej